Görümcem yüzünden evliligim bitiyoe

Ahh elinize sağlık tam da yapmak istediğim! Ama eşimi üzmeyeyim diye bağlı elim kolun. Her insan ikinci şansı hakeder. Taşının oradan yılda 2 kere bayramdan bayrama gidin. Ama eşinin adam gibi arkanda durması lazım. Öyle gel al kızını falan çok ayıp.

Bence eşiniz olmamış o adamdan koca olmaz üzüldüm adınıza hakkınızda hayırlısı olsun çok yüz göz olmuşsunuz

bayanlar merhaba yaşım 27 2 aylık evliyim aile binasına gelin gittim 2 aydır eşim evlendiginin farkına varamadi annesinden çıkmıyor ve kavgalar oluyordu Bir tane de görümcen var bekar 18 yaşında abisini benden kıskanıyor abisini benden sürekli uzaklaştırmaya çalışıyor ve eşim hep onun yanında bana gelir der ki o daha küçük sen yapma neyse. Ben abisiyle ne zaman kavga etsem bana surat asar sanki onunla kavga ediyor muşum gibi geçen akşam ile evimize geldik eşim hadi gel anneme inelim dedi anne demek istemediğimi kardeşinin bana surat yaptığını benim de moralimi bozulduğunu huzursuzluk olmaması gerektiğini söyledim aşağı indi duvarlarımız çok ince görün canım benim hakkımda bir sürü şey atıp tuttu ben onu istemiyorum ben onun suratını görmeyeceğim dayanamadım eşimin yukarı çağırdım ben başladım küfür etmeye eşime değil gorumceme sabrımı taşıran son damlaydı . Sonra eşim aşağıya indi kardeşiyle tartisnis kardeşine blöf için evden gitmiş yukarı geldi benim kardeşim evden gidiyor sende gidiyorsun babami aradı gelin kızınızı alın anne evime geldim 3. Günün sonunda kayınvalidemi aramaya karar verdim ama bu 3 gün eşim beni aramadi kayınvalideme nolucak bu halimiz dedim arkadan gorumxem bana küfür etmeye başladı bir gazla annemin evinden kendi ebime geldim valimizi aldım eşyalarıi toplamaya başladım görümcem yine apartmanın koridordundaj bitti bu evlilik defol git abim seni isteniyor diyince sartellerim attı birbirimize saldırdık eşim ayırdı ve bana bu evden git artık bırakın gitsin dedi aldım valizlerimi baba ocağına döndüm ertesi gün mesaj atmış bana ben kafamı toparlayıp öyle karar vernek istiyorum diye

Şimdi size soruyorum ben ne yapmayaliyim o binaya geri dönemem imkansız ailem beni siler ayrı eve çıksak annem arkamda eşimle konuşmayacağıni sotyluyor ama ben senin mutluluğun için konuşmasamda olur diyor . Yine aynı aeyler olurmu ayrı bir yerde olsak bile semt olarak huzurumuz olurmu yardim edin ...
Kac ve kurtul

Canım insanın basına hayatta herşey gelebiliyor.Bende iki aylık evliyken görümcemin eşimle aramda yaşadıgım şeylere burnunu sokmasından kaynaklı cok sıkıntı yaşadım.Ve benimki evli iki cocugu var.benden gizli benim evime giren bir kadın kendisi.bagıra bagıra boşa bunu istemiyorumda dedi.Ve ben asla saygımı bozmadım.yani sen küfür etsende etmesende karşındaki çirkinse çirkindir.Suan evliliğime devam ediyorum.ayrıca evden kovulanda ben degildim ama terketmiştim.eşim tekrardan yalvar yakar oldu.tek şartla döndüm.evime adım atamaz bende ona dedm.ama eşimin onlara gitmesini sorun etmedim.hep sustm eşimle mutlu olmaya baktım.sonra aradan aylar geçti.baktılarki eşimle cok mutluyuz.görümcem benimle görüşmek istedi.4 kez erteledim en sonunda tamam dedim.özür diledi.Ne olursa olsun kendine olan saygını kaybetme.üzücü şeyler anlıyorum seni.kim dişinebilir ikinci ayda böyle kötü şeyler yaşayacağımızı.Ama kaderde varki oluyor.sen efendiliğini koru.Eşin anlık sinirle bunu demiş olabilir.Babanada yalvaracak.Tabi sana dön diyorsa .Ve döneceksendr asla onlra yakın oturmayacaksın görümcen evine adım atmayacak aklı basına gelene kadar sende gitmeyeceksin.Ama eşinin gidip görüşmesinede karışmayacaksın.

İş kocanız da bitiyor. O müsade etmese, ergen görümceniz size böyle davranamaz.

Bu evlilik olmaz. Cunku seninki koca degil. Annen ve babani dinle. Kocan koca degil.

Esin gel al kizini demis. Sen bunu kalsirabilecek misin? Ben donmezdim yetinde olsam. Seni sokaga atar gibi babani aramasi hic olmamis. Adam adam degil. Gorumce zaten ruh hastasi.

bayanlar merhaba yaşım 27 2 aylık evliyim aile binasına gelin gittim 2 aydır eşim evlendiginin farkına varamadi annesinden çıkmıyor ve kavgalar oluyordu Bir tane de görümcen var bekar 18 yaşında abisini benden kıskanıyor abisini benden sürekli uzaklaştırmaya çalışıyor ve eşim hep onun yanında bana gelir der ki o daha küçük sen yapma neyse. Ben abisiyle ne zaman kavga etsem bana surat asar sanki onunla kavga ediyor muşum gibi geçen akşam ile evimize geldik eşim hadi gel anneme inelim dedi anne demek istemediğimi kardeşinin bana surat yaptığını benim de moralimi bozulduğunu huzursuzluk olmaması gerektiğini söyledim aşağı indi duvarlarımız çok ince görün canım benim hakkımda bir sürü şey atıp tuttu ben onu istemiyorum ben onun suratını görmeyeceğim dayanamadım eşimin yukarı çağırdım ben başladım küfür etmeye eşime değil gorumceme sabrımı taşıran son damlaydı . Sonra eşim aşağıya indi kardeşiyle tartisnis kardeşine blöf için evden gitmiş yukarı geldi benim kardeşim evden gidiyor sende gidiyorsun babami aradı gelin kızınızı alın anne evime geldim 3. Günün sonunda kayınvalidemi aramaya karar verdim ama bu 3 gün eşim beni aramadi kayınvalideme nolucak bu halimiz dedim arkadan gorumxem bana küfür etmeye başladı bir gazla annemin evinden kendi ebime geldim valimizi aldım eşyalarıi toplamaya başladım görümcem yine apartmanın koridordundaj bitti bu evlilik defol git abim seni isteniyor diyince sartellerim attı birbirimize saldırdık eşim ayırdı ve bana bu evden git artık bırakın gitsin dedi aldım valizlerimi baba ocağına döndüm ertesi gün mesaj atmış bana ben kafamı toparlayıp öyle karar vernek istiyorum diye

Şimdi size soruyorum ben ne yapmayaliyim o binaya geri dönemem imkansız ailem beni siler ayrı eve çıksak annem arkamda eşimle konuşmayacağıni sotyluyor ama ben senin mutluluğun için konuşmasamda olur diyor . Yine aynı aeyler olurmu ayrı bir yerde olsak bile semt olarak huzurumuz olurmu yardim edin ...
Valla kuzum eşin seni 18 yaşındaki çocuğa savunamıyor onun etkisi altında kalıp sana dünyayı dar ediyor . Nasıl bir eşlik bekliyorsun bu saatten sonra son lafını çivi çak arkana bile bakma aile kurma saygıdan ve sevgiden oluşur . ..

Evliliğiniz görümceniz yüzünden değil eşiniz yüzünden bitiyor eşiniz karakteri sahibi olup bu benim eşim onu üzen beni üzer duruşu yapmadığı için bitiyor bilin istedim biraz gururunuz kaldıysa da dönmeyin

Hayretle okudum ya gerçekten bizde de görümce var ama pes yani eşin de resmen evliliğin farkında değil bırak bitiyorsa bitsin İnan zor ama bir ömür ana kuzusu çekilmez 😕😕

Kesinlikle aramayın hiç kimseyi, eşiniz anneciği ve kardeşiyle diz dize otursun bundan sonra.Yarın kardeşi aşık olacağı birini bulur evlenir, eşinize kıskanma hakkı bile tanımaz kocası.Çok çirkin yaşananlar evet ama o ailede sabır dayanacak bir aile değil açıkçası.Kim olursa olsun kendi evinde eşinin yanında başkası tarafından küçük düşürülmeye tahammül edemez.Böyle bir durumda öfkeye engel olmakta zor açıkçası.Ama eşinizden koca filan olmaz yol yakınken dönün, kendi hallerine bırakın aileyi.Ayrıca abisini kıskanması normal filan da değil, saplantılı ve dengesiz bir insan belliki, abisiyle uğraşmak yerine kendi hayatına baksın bir zahmet.

Bizimkilere gelin kızınıızı alın dense zaten en basta ailem beni o eve geri göndermez. Siz hala ne yapacağım diye düşünüyorsanız muhtemelen aileniz de siz de o eve geri dönmeyi hala bir alternatif olarak görüyorsunuz. Yapmayın, daha bismillah ilk aylarda bu hale geldiyseniz sürdürmeyin bu evliliği. Ha çok aşıksınızdır birbirinize ki sanmıyorum o zaman geri döncekseniz bile o ev dışında başka bir eve tasınma şartıyla geri dönmelisiniz. O eve adım atmamalısınız.

Müge Anlı gibi;
Seni isteyen yok ki.
Seni isteyen yok ki.
Seni isteyen yok ki.

Neyse ki annesi sağlam duruyor. Yoksa konu sahibi hepsinden özür diler, dönerdi.

Dönmüş zaten
Hem de hamile kalmış bu nadide koca(!)yı elinden kaçırmamak için

Eşin sizin aranızda dengeyi sağlayamamış ve bir aile olamamışsınız.aynı apartmanda oturmanız demek eşinin sürekli annesinin yanına gitmesini gerektirmez.o zaman kendi evine ve sana alışır?görümcen ise pek de küçük değil.doğruyu yanlışı ayırt edecek yaşta.karışmasını hem eşin hem kvden engellemeliydi
Herşeyi geçtim 2 aylık evlilikte sizi bana evine gönderecek ve düşünecek öyle mi?eşin bu kaosu iyi yönetememiş. İnsan karısını evden kovar mi hiç?üstelik aramamış. Ben evlilik namına birşey göremedimbunlar sinyal.başın çok ağırır. İnşallah dönmek için yalvarmazsın

Dönmüş zaten
Hem de hamile kalmış bu nadide koca(!)yı elinden kaçırmamak için
Annesi kocasına kızgın degıldır sadece kızına da kızgındır, adam evine don demeden kendı ayakları ile dondu muhtemelen konu sahıbı ve annesı de ister istemez hepsinden nefret ediyor.

Kizınında annede hatrı kalmadığı ıcın, vasat damatla konusmak istemiyor.
Aslanım ablam♥️ ınsallah asla barısmaz.

Derhal o o aileden uzak bir yere taşının, zaten hamilesiniz birde bunlarımı çekeceksiniz, ailenize yakın bir yere taşının, yoksa bırakın bu adamı

X