Görumcem Hasta Annesini Bırakıp Buraya Gelmis!!!

Nie mi bu kadar taktm cunku buraya geldigi icin benm hzurumu kaciracak neler yapacak km blr merakla beklio ustelk esmde buunn farknda yoksa umrmda olmaz anliyormsnz ? Eltim cocugna bakmam bana mi dustu smdi gercekten ilginc
Sinirden o kadar gözünüz kararmış ki yazdığımı bile anlamamissiniz. Kayınvalidenizi alin eltinizin çocuğunu degil. Allah kimsenin evladini kimseye muhtaç etmesin zaten. Esinizde sizde farkindasiniz madem olay ne! Uzak durun ya da huzurunuzu bozdurtmayin basit

Eltiniz görümceye güvenerek mi çocuk yapmış? Görümce, o çocuğa bakmak zorunda değil, bakamayacaklarsa çocuk yapmamalıymışlar onlar, keza yaşlı kadın da bakmak zorunda değil.
Görümcenin annesini bırakıp gelmesi kendi vicdanıyla ilgili, sizi ilgilendirmez, ama zaten anladığım kadarıyla yaşlı kadın yatalak filan değil, kendine bakabilecek durumda, hatta çocuğun başında bile duruyor iyi kötü. Görümce veya başka kimse başkasının çocuğuna bakmak zorunda değil, yaşlı kadının yalnız kalması sakıncalıysa onu da memlekete getirsin eşiniz, eğer annesini çok merak ediyorsa yani, o çocuğa da anne babası bir çözüm bulsun.
Bende aynisni soyledm esime .
Yahu madem durum bole dedm
Annni getir madem ole abinglde baksn basnn caresine anneni heba etme arada dedm oturup aglck yani o derece esim ablam annemi nasi birakip gelior dio halen bana

Eltinizin çocuguna bakmak zorunda değilsiniz tabi ki,Fakat eşiniz annesine bakmak zorunda keşke onuda getirselermiş yada çok aklınızda kalıyorsa eşiniz gidip alabilir, eltinizde başının çaresine bakar o onun sorunu.Görümceniz huzur vermiyorsa fazla yüz vermeyip mesafeli davranırsınız huzurunuz kaçmaz.
Peki kp benm evime gelmedi kizi gelecegi icin smdi kizi orda kp evnde uc ay benm napmam lazm gitmelym sizce gorumcem varken ?

Harfleri yuttugunuz için okumakta güçlük çekiliyor ama konu yanlış anlasilmiyor.

Kusura bakmayın ama ilginç olan sizsiniz.. Anladigim kadariyla İnsanlar bir şekilde kendi tercihleri doğrultusunda hayatlarını yaşamaya çalışıyor ama doğru ama yanlış bu sizi neden ilgilendiriyor ki anlamsız bir merak içindesiniz (Üzgünüm ama çok itici )

Sizden bir şey isteyen talep eden yok karışan yok ama karı koca bir olup herkese çok ta güzel karışıyorsunuz, merak ediyorsunuz laf söylüyorsunuz. .

Görümceniz madem öyle ortalık karıştıran birisi gorusmezsiniz olur biter .. zaten eşiniz konusmuyormus ne yapabilir ki..

Kv siz alın yanınıza dedim evet çünkü madem herşeye bi kulp buluyorsunuz çok biliyorsanız alın misler gibi bakın.. Öyle sağa sola direktif vererek kızarak olmuyor bu işler.. Madem bu kadar düşünüyorsunuz karı koca sorumluluk alın o zaman ..

Yada susun karışmayın insanlara ne yapıyorlarsa yapsınlar..

allah başka dert vermesin. ben önce sizin evinize gelidiler çocuklarla sandım. yazınız biraz kötü ama sonra anladım. kendi evleri de varmış

eee size ne?

bir problem olursa da eşiniz kardeşiyle halleder. hayır tamam görümceyi eltiyi sevmiyorsunuz onu anladık da size ne?

Harfleri yuttugunuz için okumakta güçlük çekiliyor ama konu yanlış anlasilmiyor.

Kusura bakmayın ama ilginç olan sizsiniz.. Anladigim kadariyla İnsanlar bir şekilde kendi tercihleri doğrultusunda hayatlarını yaşamaya çalışıyor ama doğru ama yanlış bu sizi neden ilgilendiriyor ki anlamsız bir merak içindesiniz (Üzgünüm ama çok itici )

Sizden bir şey isteyen talep eden yok karışan yok ama karı koca bir olup herkese çok ta güzel karışıyorsunuz, merak ediyorsunuz laf söylüyorsunuz. .

Görümceniz madem öyle ortalık karıştıran birisi gorusmezsiniz olur biter .. zaten eşiniz konusmuyormus ne yapabilir ki..

Kv siz alın yanınıza dedim evet çünkü madem herşeye bi kulp buluyorsunuz çok biliyorsanız alın misler gibi bakın.. Öyle sağa sola direktif vererek kızarak olmuyor bu işler.. Madem bu kadar düşünüyorsunuz karı koca sorumluluk alın o zaman ..

Yada susun karışmayın insanlara ne yapıyorlarsa yapsınlar..
Ben karismiorm zaten esmn bu kadar karalar baglamasi sinirlermi bozdu annem orda napacqk cocuga bakamaaz ablam olmdan dior bende dedm ki birak sen ne dusunuorsn senn annense abinnde annesi abin dusunsn madem krese versnler cochu dedm annende gelsn buraya zor mu diorm lafi cevirior bu sefer esimide anliyamiorm

allah başka dert vermesin. ben önce sizin evinize gelidiler çocuklarla sandım. yazınız biraz kötü ama sonra anladım. kendi evleri de varmış

eee size ne?

bir problem olursa da eşiniz kardeşiyle halleder. hayır tamam görümceyi eltiyi sevmiyorsunuz onu anladık da size ne?[/QUOTE zatennn banane haklsnz beni ilglendrmez ne halleri varsa gorsnler ama esm cook kafasina takti cok sinirli ve gergn buda bize yansiyor

amaannn sen de mutlu et adamı bu günler için varsın.

sarıl öp.

ay ben seni çok seviyorum filan de. takma hayatım boşver de.

unuttur..

Öncelikle şu harfleri yutmadan yazarsanız sevinirim zira okumak pek zor.. Konuya gelecek olursam kayınvalideniz için üzüldüm.. Parkinson hastası bir insana çocuk emanet etmek, onu yalnız bırakmak çok kötü.. Ama görümceniz ve eltiniz bunu aralarında sorun etmiyor demek ki.. Görümceniz sizin düzeninizi bozacak kadar huysuz bir tipse Allah kolaylık versin ama kendinizi korumak adına tepkinizi koyabilirsiniz.. Gerekli tepkiyi verirseniz o da duracağı yeri bilir diye düşünüyorum..

Şimdi konuyla ilgili üç sorum olacak şahsen.
1: Görümceden bu korku nedendir?
2: Eltinizin çocuğuna kv bakıyorsa şu durumda bir planı yok mu?
3: Kv madem hastane haline çok üzülüyorsunuz sizin eşiniz onun çocuğu değil mi? Neden yanınıza almıyorsunuz?
Ne iyi niyetli ne de kötü niyetli geldi konunuz. Ama kafamda deli sorular.

Öncelikle şu harfleri yutmadan yazarsanız sevinirim zira okumak pek zor.. Konuya gelecek olursam kayınvalideniz için üzüldüm.. Parkinson hastası bir insana çocuk emanet etmek, onu yalnız bırakmak çok kötü.. Ama görümceniz ve eltiniz bunu aralarında sorun etmiyor demek ki.. Görümceniz sizin düzeninizi bozacak kadar huysuz bir tipse Allah kolaylık versin ama kendinizi korumak adına tepkinizi koyabilirsiniz.. Gerekli tepkiyi verirseniz o da duracağı yeri bilir diye düşünüyorum..
O hastaligi Biliorsanz eger szde farkndasnzdr durumunun aynen emanet edlmez esmd bu yuzden cok uzuldu ablam annemi nasil biraktida geldi buraya ne vardi burda bu kadar dior yoksa beni ilgilendrmio kim ne yapms ne etms ama esm cok takior kafasna peki ben szce gorumcem varken gtmelmym kp evine ama kp bana gelmedi .
Bayramda da ugramadi cunku kizi gelecekms gelmeyi kesmsti ban ben ne ypmlym bu drumda

O hastaligi Biliorsanz eger szde farkndasnzdr durumunun aynen emanet edlmez esmd bu yuzden cok uzuldu ablam annemi nasil biraktida geldi buraya ne vardi burda bu kadar dior yoksa beni ilgilendrmio kim ne yapms ne etms ama esm cok takior kafasna peki ben szce gorumcem varken gtmelmym kp evine ama kp bana gelmedi .
Bayramda da ugramadi cunku kizi gelecekms gelmeyi kesmsti ban ben ne ypmlym bu drumda

sesli harfleri kullanin lutfen ya!
Bi konuda 40 kere gorumcem niye gelmis demissiniz. Iyi de cocuk gorumcenin cocugu degil ki. Eltin dusunsun. Bakici tutsun yada kari koca biri calismasin cocuga baksin. Annesi hasta diye gorumcen eltinin cocuguna bakmak zorunda degil. Kv ben bakamam desin baksinlar baslarinin caresine. Esin de sana yansitmasin bi zahmet bu konuda da esini sucla. En son seni ilgilendirecek mesele. Gorumcenin aranizi bozma ihtimalinin oldugunu biliyorsa yine esin bu konuda dengeyi saglayacak madem ablasini taniyor musade etmeyecek. Kisaca senin icin mesele yok ortada.

sesli harfleri kullanin lutfen ya!
Bi konuda 40 kere gorumcem niye gelmis demissiniz. Iyi de cocuk gorumcenin cocugu degil ki. Eltin dusunsun. Bakici tutsun yada kari koca biri calismasin cocuga baksin. Annesi hasta diye gorumcen eltinin cocuguna bakmak zorunda degil. Kv ben bakamam desin baksinlar baslarinin caresine. Esin de sana yansitmasin bi zahmet bu konuda da esini sucla. En son seni ilgilendirecek mesele. Gorumcenin aranizi bozma ihtimalinin oldugunu biliyorsa yine esin bu konuda dengeyi saglayacak madem ablasini taniyor musade etmeyecek. Kisaca senin icin mesele yok ortada.
Evet benm icin mesele yok ama esm bana cok yansitiyor gergnli bana eve cocguma yansiyor telefondan grdm icin zor oluyor yazmasi bu arada.
Bana yanstti icn bende gerildm ackcasi yoksa km ne ypms zerre umrmda degl

Sanrm en guseli boyle yapmak elmden geldnce destek oluorm ama birazda olmam lazm
Yoksa uzulmeye devam edecek annesi icin

aynen öyle boşverin diğer konuları.

benim eşim de ailesi yüzünden çok üzülüyordu. onunla beraber ben de streslendikçe baktım adam hastalanacak ben de sürekli sinir küpü.

bıraktım takmayı.

sürekli gülüyorum evin içinde. sarılıyorum öpüyorum. çok seviyorum diyorum. arada dertleniyor. boşver bak bizim kendi ailemiz var biz ona odaklanalım diyorum. bazen derdine ortak olup akıl yürütüyorum beraber çözüyoruz. çoğu zaman sen bilirsin canım deyip yine öpüp kokluyorum. hem benim keyfim yerinde hem onun.

bana ne canım kardeşler arasındaki problemden. kendi anneleri ise sorun kendileri çözsünler. üzerime düşen birşey olursa rolümü oynarım. onun dışında eşim mutlu mu beni ilgilendiren tek şey de bu olur.

bitti.

aynen öyle boşverin diğer konuları.

benim eşim de ailesi yüzünden çok üzülüyordu. onunla beraber ben de streslendikçe baktım adam hastalanacak ben de sürekli sinir küpü.

bıraktım takmayı.

sürekli gülüyorum evin içinde. sarılıyorum öpüyorum. çok seviyorum diyorum. arada dertleniyor. boşver bak bizim kendi ailemiz var biz ona odaklanalım diyorum. bazen derdine ortak olup akıl yürütüyorum beraber çözüyoruz. çoğu zaman sen bilirsin canım deyip yine öpüp kokluyorum. hem benim keyfim yerinde hem onun.

bana ne canım kardeşler arasındaki problemden. kendi anneleri ise sorun kendileri çözsünler. üzerime düşen birşey olursa rolümü oynarım. onun dışında eşim mutlu mu beni ilgilendiren tek şey de bu olur.

bitti.
Ne guzel dusunuyorsunuz en iyisini yapiyorsunuz oh mis.m bende aynisini yapacagm esime karsi. Peki size birsey daha sormak istiyorum
Kp ile aram iyiydi gelip giderdi biz giderdk vs bayram geldi gecti gelmedi sonrasida gelmedi bi baktk ki kizi gelms..
Kizi ile aramzda olanlari esmn arkamda oldugunu bilior
Smdi gorumcem burada uc ay ben o varken gitmelym kp bilemiorm siz olsanz ne yapardnz ? Gorumcem onun evnde kalior aslnda gidecektm laf vermemek icin ama kp kizi gelecegi icin bana gelmeyi kesmisti

Evet benm icin mesele yok ama esm bana cok yansitiyor gergnli bana eve cocguma yansiyor telefondan grdm icin zor oluyor yazmasi bu arada.
Bana yanstti icn bende gerildm ackcasi yoksa km ne ypms zerre umrmda degl
Bende telefondan yaziyorum. Neyse esine soyleyeceksin beni aile meselelerin yuzunden bunaltma. Annen bakamiyorsa bakamam desin abinle yengenin dusunmedigini bende ablanda dusunmek zorunda degiliz. Kimin cocuguysa o ceksin o dusunsun. Size anlatmasin anlatirsa ilgilenmiyomus gibi yap oturup kocanla gorumcenin dedikodusunu yapma kadin hakli annem almasin o sorumlulugu diyodur. Sizin burda esinizi rahatlatacak yapabilceginiz tek sey kvnizi evinize davet etmek. Onun disinda elinizden bir sey gelmez. O yuzden sizin yakanizi rahat biraksinlar.

X