Görümcem bana karışıyor sanki bu evlilikte üç kişiyiz rahat bırakmıyor bize

Yalan söylüyordur. Bu konuda gerçekten tartışsalar ablası tekrarlamaz böyle densiz hareketleri. Seni avutmak için öyle diyor işte.

Napayım o zaman. Eşime anlatınca bir şey değişmiyor sadece aramız bozuluyor. Direk görümceme konuşmak kaldı oda şimdi konuşsam ne dicem ki evim alt üst etmiş zaten. Döndüğümde mi bekleyim
Aranız bozulsun? Eşin aranızın bozulmasını umursamıyor, siz niye takıyorsunuz bu kadar? Nerelisiniz siz?

İzin verdiğiniz her şey devam eder,izin verdiğiniz şeylere dikkat edin.
izin vermiyorum ki hatta gitmeden önce notlar yazdım evim her yeri dokunma diye öyle saçma hale geldi yine de görmezden geliyor yemin ederim hastadır her neyse onu bana sormuyor ki kafana göre davranıyor sanki benim kaynama o diye zannediyor valla

Not yazmakla olacak iş değil,karşınıza alıp açıkça konuşacaksınız.Hepimiz yetişkin insanlarız

Aranız bozulsun? Eşin aranızın bozulmasını umursamıyor, siz niye takıyorsunuz bu kadar? Nerelisiniz siz?
Amerika’dan geliyorum Türkçe öğrendim istanhula taşındım. Eşim asıl sırf hamileyim diye böyle şeylere takmamı istemiyor sağlıksız diye ben yine de şikayet ettiğimde gidip konuluyor ablasıyla ama herhalde o bıkmış aynı şeyden beni anlamıyor bence o da arada kalıyor diyor

Not yazmakla olacak iş değil,karşınıza alıp açıkça konuşacaksınız.Hepimiz yetişkin insanlarız
Yani yüzüne bile bakamıyorum öyle soğudum aynı odada oturmak bile tahammülüm yok. Ama geç bile olsa dersimi aldım şimdi döndüğümde karşıma alcam direk uyarırım gerekirse kovulurum evimden

P
Yani yüzüne bile bakamıyorum öyle soğudum aynı odada oturmak bile tahammülüm yok. Ama geç bile olsa dersimi aldım şimdi döndüğümde karşıma alcam direk uyarırım gerekirse kovulurum evimden
ay neden kendi evinizden kovulasınız?Gitmesi gereken kişi yedek kaynananız yani görümceniz

Yalan söylüyordur. Bu konuda gerçekten tartışsalar ablası tekrarlamaz böyle densiz hareketleri. Seni avutmak için öyle diyor işte.
Bilmiyorum ama farkettim ki görümcem beni whatsaptan silmiş (umrumda değil ) demeki kırılmış ya da kızmış neyi kırlıyorsa zaten. En son olayı benim eşyalarımdan biri kullanıyordu öğrendim hesap sordum eşime yalan söyledi o benim diye elime dedim onun değil benimdir sonra eşim uyarmış herhalde tartışma çıktı bilmiyorum

Ay bir de yaşı var yok bacım kaynanalık yapıyor kaç yaşına gelmiş sen bu merhametle çok kaybedersin yakında yuvanı da bozarlar susarsın. Bence susma eşinle de konuş kaç yaşında kadın size ne tek mi kalıyor ne yapıyor valla hayret doğrusu susmayın yoksa çok pişman Olursunuz

Nerelisiniz ? Örfünüzü adetini bilmediğim için soruyorum. Bu kadar niye alan açtınız ? Niye size her Ramazan günü geldi, yardım istemiyorsanız istemiyorum deyin. Böyle ses çıkarmayıp içten doluyorsunuz sonra en olmadık yerde patlıyorsunuz. İnsanlar size yardıma diye geliyor içten içe kurulmaktansa istemiyorum deyin. Zaten ev düzenini değiştiremez , ses etmemeniz saçma olmuş . Eşinizde saçma sapan davranıyor çok istiyorsa dönsün kardeşiyle yaşasın

Vallaha size saygi duymayan bir adami birde baba yapiyorsaniz tabi kimse bir sorun görmez. Daha kendi yasam alaninizda söz hakkiniz gecmiyorken büyük hata

Gercekten amerikayi birakip Türkiyeye mi geldiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…