GÖRÜMCE SORUNSALI.

Yahu eksik anlatmamak için böyle anlattım,bu arada hiç birinden maddi beklentim yok herkes tam okumadığı için yanlış anlamış.Ben bunların parasını felan istemiyorum zaten,aslında anlatılmaz yaşanır denir ya,o türden olaylar bunlar.Kendimi yanlış ifade etmişim anlaşılan.Keşke canlı video felan atma şansım olsaydı yaşanan anları😂

Bunu okuyana kadar 2-3 sayfa makale okur az yeni şeyler öğrenirim, bu ne ayol. Kardeşim boyunumu öpmüyor kısımda midem bulandı zaten, ablasının boynunu öpen bir adam bundan zevk alan bir abla 🤮
Bundan zevk alan abla beni suçluyor,kardeşim artık bizi öpmüyor senin yüzünden diye.Ben onları kıskanıyormuşum.Bunda benim ne gibi bir kıskançlığım olabilir,iğrenç ötesi bir durum bence.Bunu ballandırarak anlatıp bir de bana dudaktan öptüğünü söyledi küçükken.Bunu söyleyen ablası 40 yaşında.

Yahu eksik anlatmamak için böyle anlattım,bu arada hiç birinden maddi beklentim yok herkes tam okumadığı için yanlış anlamış.Ben bunların parasını felan istemiyorum zaten,aslında anlatılmaz yaşanır denir ya,o türden olaylar bunlar.Kendimi yanlış ifade etmişim anlaşılan.Keşke canlı video felan atma şansım olsaydı yaşanan anları😂
Uzunluk çok olduğu için bir çok kişi okuyup yorum yapamayacak sizin durumunuza,bence tekrar aşağıda yorumlara sormak istediğiniz özet şeyi yazın nacizaneee görüşüm.Karar sizin

Öffff bu ne okumadım tabi hepsini vaktime yazık, kıskanç bir görümce ve hep ailesini öven gelin sendromu bana senin gibilerde cok itici geliyor hep ailesini öven her şeyi göze sokan tipler,,, görümcenle de ciddi mesafe koy araya hem hoşlanmıyorsun hem sürekli gidip geliyorsun
Benim ailemi sürekli övdügümü nerden çıkarıyorsunuz,söylenmesi gereken şey var söylenmemesi gereken şey var.Asla ailemi sürekli övmem.Bu insanlar kıskanç insanlar,benim evlendiğimden beridir ağzımdan burnumdan geldi.Bence benim ailemin ayaklarının altını öpsünler ki böyle bir aileye rağmen benim ailem hâlâ çizgisini bozmuyor bulaşmıyorlar bunlara.Başkası olsa kıyameti koparır kızına yapılanlardan dolayı.

Bundan zevk alan abla beni suçluyor,kardeşim artık bizi öpmüyor senin yüzünden diye.Ben onları kıskanıyormuşum.Bunda benim ne gibi bir kıskançlığım olabilir,iğrenç ötesi bir durum bence.Bunu ballandırarak anlatıp bir de bana dudaktan öptüğünü söyledi küçükken.Bunu söyleyen ablası 40 yaşında.
İyide bunu yapanda eşiniz
Eşinizin öpmüş olmasını hiç iğrenç bulmuyormusunuz da ablasının yaşına takılıyorsun?
50 yaşında olsa normalmi olacaktı mesela

Uzunluk çok olduğu için bir çok kişi okuyup yorum yapamayacak sizin durumunuza,bence tekrar aşağıda yorumlara sormak istediğiniz özet şeyi yazın nacizaneee görüşüm.Karar sizin
O zaman şöyle söyliyim eşimin ablaları sürekli onları kıskandığımı iddia ediyor,abilerinin eşiyle de konuşmuyorlar.Yengeleri de bunları kıskanıyormuş.Eşime sürekli anlatıyorum bana hak veriyor ama bir türlü ablalarına karşı mesafe koyamıyor benim gibi.Bunu nasıl çözebiliriz? Eşim mesafe koysa olay bitecek.

Bacım üşenmedim her şeyi okudum, çok abartılı şeyler yaşamamışsın. Ortalama olan şeyler gibi geliyor yazdıkların. Örnek veriyorum çocuklu birçok anne bir yere oturmaya gittiğinde çocuğuna mukayyet olmuyor. Mesafe koy diyeceğim ama koymuşsun. Yapacak başka bir şey yok gibi.

Ben doğumgününe kadar okudum bı baktım oooo bu günlerce bitmez.gercekten konuları yazarken herkes sonuna kadar okuyacak diye nasi düşünüyorsunuz.tamam çok şey yasamissiniz ama önemli detayları yazsaydiniz keşke.

İyide bunu yapanda eşiniz
Eşinizin öpmüş olmasını hiç iğrenç bulmuyormusunuz da ablasının yaşına takılıyorsun?
50 yaşında olsa normalmi olacaktı mesela
Hayır tabiki de normal değil zaten ama eşim 17-18 yaşlarında küçüktüm ben daha dedi öperken.Şimdi gelmiş 30 yaşına ablası hala öpmesini bekliyor.Ve ben ona desem ki normal bulmuyorum desem ablasına ki dedim de zaten.Bana kıskanıyorsun dedi resmen.Kıskançlıkla ne alakası var bu durumun normal olmadığına ikna edemedim.

O zaman şöyle söyliyim eşimin ablaları sürekli onları kıskandığımı iddia ediyor,abilerinin eşiyle de konuşmuyorlar.Yengeleri de bunları kıskanıyormuş.Eşime sürekli anlatıyorum bana hak veriyor ama bir türlü ablalarına karşı mesafe koyamıyor benim gibi.Bunu nasıl çözebiliriz? Eşim mesafe koysa olay bitecek.
Mesafeden kasıt tam olarak nasıl,evinize mi gelmesinler ,konuşmayı mı kessinler

Biraz okudum , yeterli bence nedir bu görümce nefreti anlayamadım ,daha aileye girmeden bilenmissiniz zaten bu arada evlenirken gorumcelerinizin bı işin ucundan tutmak, yardım etmek gibi bir zorunluluğu yok , artık eşinin annesi ,babası da sağ değilmiş dert arıyor gibisin kendine.

Bacım üşenmedim her şeyi okudum, çok abartılı şeyler yaşamamışsın. Ortalama olan şeyler gibi geliyor yazdıkların. Örnek veriyorum çocuklu birçok anne bir yere oturmaya gittiğinde çocuğuna mukayyet olmuyor. Mesafe koy diyeceğim ama koymuşsun. Yapacak başka bir şey yok gibi.
Benim inadıma sürekli eşime daha yakınmış gibi davranıp beni dışlıyorlar.Eşimi sevdiklerinden de değil.Sırf beni gıcık etmek için,sadece onu davet ediyorlar veya sadece onunla muhatap oluyorlar bir konu olduğunda.Ben samimi olsunlar demiyorum ama inadına bu şekilde davranmak da sinirimi bozuyor.

Mesafeden kasıt tam olarak nasıl,evinize mi gelmesinler ,konuşmayı mı kessinler
Zaten evimize gelmiyorlar 1.5 senedir.Ama bu dertten de yakınırlar hep kardeşimizin evine gidemiyoruz diye.Sanki benim yüzümden gibi.Ben açıkçası eşimin bunlarla konuşmasını samimi olmasını gidip gelmesini istemiyorum.Elimden gelse bayramda bile gitmem.

Hayır tabiki de normal değil zaten ama eşim 17-18 yaşlarında küçüktüm ben daha dedi öperken.Şimdi gelmiş 30 yaşına ablası hala öpmesini bekliyor.Ve ben ona desem ki normal bulmuyorum desem ablasına ki dedim de zaten.Bana kıskanıyorsun dedi resmen.Kıskançlıkla ne alakası var bu durumun normal olmadığına ikna edemedim.
Yani ben zaten temas cok sevmiyorum yapım böyle ,3 abim var boyunlarından öpmedim ,herkesin aile dinamiği farklıdır ben hoşlanmıyorum.

Nişanlıylen ne halt oldukarı belliymiş aslında, küçük yaşta böyle bir aileye gelin gitmek büyük cesaret. Sapık mıdırlar nedir ler? Daha neler okuyacağız burada.

X