Görücü usulü olması ne gibi sorunlar yaratır?

Bu zamanda 25-26 yaşında zengin adam niye görücü usulü evlensin ki? Ya bı eksiği vardır ya da manyağın tekidir, ailesi bir an önce üstüne atacakları bir kurban arıyordur veya zengin filan değildir, sulaleye kullanmalik hizmetçi bakiyorlardir... Bilemedim

Muhafazakardır belki, genelde ailelerin saçmalığı oluyor evlen evlen evlen diye cocuklar da araya kurban gidiyor işte

Ben görücü usulüyle evlendim, eşimi ilk gördüğümde pozitif enerji aldım ve görüşmek istediğimi söyledim. Bikaç defa görüştükten sonra yüzük taktık ve bir yıl nişanlılık döneminden sonra evlendik. Seviyoruz, mutluyuz. Içinizdeki his sizi yönlendirir. Çevre baskısından dolayı yanlış karar vermeyin.

Neden sadece olayi cinsel içerikli ele almissiniz

Bende görücü usulü evlendim. Ama görücü usulü dediğiniz gibi bişey değil araci biri olur tanıştırır ailelerin bilgisi dahilinde evlilik için görüşülür. Bizi yengem tanıştırdı abim falanda haberdardı olandan. Eşim beni görmüş yengeme tanışmak istediğini söylemişti. Oturduk konuştuk ama ilk gördüğümüzde birbirimizi etkilenmiştik bayağı jestler sürprizler falan 3 ay tanışma süremiz oldu sonra nişan taktık. Zaten uyumsuz biriyse bu sürede olumsuz cevabi veriyorsun. Mantık evliliği bir nevi

Evet .
Detaylıca anlatmışsın.
Bende aynı bu şekilde evlendim.

Neden sadece olayi cinsel içerikli ele almissiniz
Size ne?
İlla ev aş araba para kaynana kayınvalıde yaş bu sekılde klasik bı degerlendırme mı yapıcam
Sizin gibi 'ay ne ayııııp ay nıye cinsellikkkk??' bu tarz algısı olanlar yuzunden kadınların yuzde doksanı orgazm olamadan yasamının sonuna gelıyor, fedai mı bu kadınlar
Ben degılım. Sizlerde olmayın bence, hersey kadar cınselllllikte konusulmalı

Neden cinsel Icerık dıyor vay arkadas fuhus yaparken bastı sanırsın.
Sen eşinle kardescılık oyna.
Zaten alamadıgınız orgazmlarla anca amcaoglu kardes fılan olursunuz mutlak son.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…