Gönlüm Hep Seni Arıyor Neredesin Sen?

umutsuzvaka01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2018
5.023
2.919
Merhaba canlarım
Bu aralar dert babası oldum desem yeridir
1 aydır flört ettiğim biri olduğunu zaten bi önceki konumda ilan etmiştim
İlk başlarda çok ilgiliydi bende mesafeli duruyordum
Sonra bu birden kendini geri çekmeye başladı bende neyin var, niye böylesin, istersen konuşmayı bitirelim gibisinden konuştum
O da sadece benim ilgili olduğumu farkettim o yüzden kendimi geri çektim gibisinden konuştu
Neyse ondan sonra bi süre yogunum vs dedi bende üstüne gitmedim
Aradan 3 gün geçti hiç konuşmadık sonra ben ona şu mesajı attım
Sana son kez içimden geçenleri söylemek istedim
Sana olan ilgimi sana hissettiremediğimi anladım
İçinde hala bana karşı bişey kaldıysa konuşup çözelim
Sonra mesajıma cevap verdi bende kopukluğun sebebini sordum o da sadece benim geldiğimi gördüm dedi
Bende ona duygularımı açtım o gün
Sonrasında daha ilgili davranmaya başladım, bu da bana bi sıcak bi normal davranıyodu anlam veremedim
4 gün önce normal bi şekilde konuştuk. Eskisi gibi ilgili olmaya başlıyordu sanki
Sonra ben mesaj atmadım, oda yazmıyo 4 gün oldu
Sizce ne oluyor, ne yapmalıyım..

Eee bu konun zaten var.Ordan neden devam etmiyosun ? Ayrica bu olmayan iliskiyi de bosver artik.Bisey olacagi yok.Adamin gonlu yok.Bosuna eziyet kendine.
Kuzu yeni gelişmeler oldu ya o yüzden karışıklık olmasın diye yeni konu açtım
Umut yok mu diyosun yani

Ne yapmalıyım sence bi kere mesaj atıp nabzını mı ölçmeli yoksa kendimi geri mi çekmeliyim

Bence ne yapmaliyim diye sormamakla ise baslayabilirsin:) herkesin dogrusu farklidir burdan fikir al ama hepimizin dedigini uygularsan adamin gozunde sorunlu olursun :)
Ben olsam hic ugrasmam bitti gitti aradi mi acmam cvp vermem bu sayfayi kapatir onumdeki maclara bakarim.
Olmayan bir iliskiyi kurtarmaya calisman takdire sayan bir davranis ama artik bir dur kuzum :)))

Bence ne yapmaliyim diye sormamakla ise baslayabilirsin:) herkesin dogrusu farklidir burdan fikir al ama hepimizin dedigini uygularsan adamin gozunde sorunlu olursun :)
Ben olsam hic ugrasmam bitti gitti aradi mi acmam cvp vermem bu sayfayi kapatir onumdeki maclara bakarim.
Olmayan bir iliskiyi kurtarmaya calisman takdire sayan bir davranis ama artik bir dur kuzum :)))
Ölü taklidi yapayım en iyisi belki merak uyandırabilirim :KK70:

Ölü taklidi yapayım en iyisi belki merak uyandırabilirim :KK70:

Seni merak edecek insan senin yalvarmanla edecekse kalsin. Emek vermeni tmm anlayabilirim ama ortada baslamis bir iliski yok. Kendi degerini kendin belirle seni haketmeyen insanla zaman kaybetme.
Sen kac gun ugrastin pasam lutfetti konustu hala ne yapmaliyim diyorsun bir de ne diyelim sana. Bu senin icin gelisme ise bilmem ama benim icin cix

X