Ğöğüsten sıkınca süt gelmesi

zynpp2346

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2024
20
8
29
Merhabalar başından gecen varmı bilmiyorum ama emzıme dönemim biteli 1.5 yıl oldu ve hala sıkınca ğögsümden süt geliyor gecer diye hep bekledim hormonel bozulluk mus sanım başına gelen varmi bitkisel seylerle geçirw bilirmiyim

Son düzenleme:
Normal diye biliyorum benim 3 4 ay geçtiği halde sıkınca geliyodu. Sıkmayın

Prolaktin hormonu yukseldıgınde olurmuş bu durum, bır de gögusu uyarı seyler yapmayın mesela sıkmak dokunmak gıbı

Benim de uzun bir süre devam etti o durum. Prolaktin seviyesi yavaş yavaş normale dönüyor. Doktorum normal demişti

Normal diye biliyorum benim 3 4 ay geçtiği halde sıkınca geliyodu. Sıkmayın

Benim de uzun bir süre devam etti o durum. Prolaktin seviyesi yavaş yavaş normale dönüyor. Doktorum normal demişti
Kan testlerimde degerim cok dusuk cikti normalde bu kadar kafaya takmiyodum ama benden sonra emzirmeyi biteren kuzenimmin sutu kesilmis 3 4 kisiye sordumda niye soylemedin dedi doktora önemsemedim gecer dedim ama sasirdilar hani cok uzun bi sure olmus diye 1bucuk yil oldumu peki sizinde

İlk yazınıza 1.5 ay yazmışsınız. Şimdi yıl yazmışsınız

Aaa bir buçuk yılmış ben 1.5 ay anladım. Hayır 5-6 ay sürmüştür maksimum benim. Sizin çok uzamış. Zaten kontrole gidin sorun siz.

Merhaba canım benim yakın arkadasımda 2 bucuk yıl oldu hala geliyor beyin doktoruna falan gitti nörolojik bir durummus beyin o süt üreten hormonu düzenli salgılıyormus ondan kesilmiyormus vs vs ilaç falan verdiler ama hala kesilmedi sütü simdi tekrar beyin emarı cekilecek uzatmadan bence sende bi git doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…