Göğüslerin sert olması için ne yapmalı?

bakayım bu akşam bu karışımı deneyeyim.inşallah işe yarar.taş gibi göğüslere sahip olmak istiyorum yaa bu yaşta böyleyse ilerleyen yılları düşünemiyorum

bende büyükler zaten bide sert olsa süper olucak yani .

bal karışımın yaptım bakalım şuan bişey belli değil

sürekli yapman gerek sanırım ben yapmadım bugün bende yapayım banyodan önce masajda yap canım ben yapıyorum bir kaç gündür sanki sert geliyor biraz elime yaparken .

Ben daha önce de belirttiğim gibi, yaklaşık 3 haftadır Elencly Remodeling Bust kremi kullanıyorum.

Elbette göğüslerin bu hale gelmesi nasıl birden olmadıysa, sertleşmesinin de birden olmasını beklemek komik olur kanımca.
3 hafta sonucunda benim göğüslerimde gerginlik oluşmaya başladı. Ama bunun yanısıra aşağıda resimlerini paylaştığım egzersizleri, düzenli olmasa da, ara ara yapıyorum.

canım ne kadar kullanmak gerekiyor o kremi ?

canım ne kadar kullanmak gerekiyor o kremi ?

Valla bilemiyorum ki, istediğin sonucu tam olarak alana kadar sanıyorum.
Kremin üzerinde de 20 gün kullanım sonunda sonuçları almaya başlayacağın yazıyor.

Benim fikrim, mümkün olduğunca ve maddiyatım el verdiğince bu kremi kullanacağım.
Bu sorun sadece kullanıp, istenilen sonucu alıp, bırakmak ile geçecek bir sorun değil bence.
Ama ne kullanırsan kullan bu böyle olacaktır, sadece bu krem veya x bir ürün değil.
Diyorum ya, bayan olmak hakikaten zor birşey.
Benim sorunum kilo alıp verme ile oluşan bir durum. Bir de bunun doğumu var, doğum sonrası var, emzirme sonrası var, varda var :)
Bana sorarsan bir bakıma başlanıldığı taktirde bırakılmamalı. Zaten belli bir zamandan sonra bu şekilde bakım yapmak alışkanlık haline geliyor ve bence güzel de bir alışkanlık

kilo alıp vermek formu bozuyor gerçi ben öle büyük kilolar vermedim ama göğüsler iri oluncada ymuşak oluyor bence .görüntüde sütyenle taş gibi gözküyor .ama yumuşak elleyince sarkma yok bende ama işte yumuş yumuş göğüslerim kalçam sıkı bacağım sıkı göğüslerim yumuşak .kadın olmak zor evet hemde çok ama yinede güzel ya yikide kadın olmuşum.

Aynen Aynen, bende devasa kilolar vermedim, ama benim de göğüslerim 90 beden.
Kilo alıp veriminde malesef ki etkileniyorlar işte. İlerleyen yaşlarda da bu gibi sorunlar çok olacaktır eminim.
Ben "iyiki kadın olmuşum" diyemeyeceğim sanırım...

Sorunlar bitmiyor ki bizde

amann tek derdin bu olsun herşey hallolur büyük göğüsün sorunu bu işte yani güzel gözküyor ama içini bide bize sorsalar .

ben de bu dertten muzdaribim arkadaşlar.. geçen yaz fındık yağı ve greyfurt yağını karıştırıp her gün göğüslerime aşağıdan yukarıya doğru masaj yapmıştım ve epey etkisini görmüştüm, dirileşmişti sertleşmişti ama bırakalı 8-9 ay oldu ve eskisine döndü göğüslerim yumuşacık.. ben de 90 beden takıyorum ve merak etmeyin bende tüylenme yapmadıysa kimsede yapmaz

1 hafta içinde değişimi görmüştüm ben göğüslerimde, denemekten bişi kaybetmezsiniz yaz gelsin tekrar başlayım diyorum bu soğuk havalarda evde öyle cıbıl dolaşamam

bırakınca ekisi gibi mi oluyor yine üff bende deniycem şu fındık yağını yarından itibaren .

hayır canım off kararsız kaldım fındık yağı mı yapsam önce ?kremide almak istiyorum arkadaş iyi geliyor diyor .sen yaptın mı ?

canım sende harekete geç artık bak ben o maskenin 2.sini yaptım dün ve geçen haftadan beri soğuk su olayını yapıyorum..artık düzene sokmak gerek..

elim kolum klakmıyor ki .bi miskinlik sorma .bal limonu bugün deneyeceğim bakalaım ne olcak .duştan önce .yazalım gelişmeleri buraya .

canım bende öyleyim işten eve bi gidiyorum tv başında miskin miskin oturuyorum..ama artık göğüslerim iyice canımı sıkmaya başladı diri olana kadar devam edicem.bu arada bal çok güzel bakım sağlıyor hissedebiliyosun zaten.soğuk suyun fayda edeceğine inanıyorum ama tabi uzun vadede çünkü uğraşmadan birşey olmuyor.sabretmek lazım

bal iyi geliyor demek deniycem hemen .

bal ve limon karışımını kullananlar sonuçlar nasıl? =)

bir kere yaptım canım daha belli değilbirşey devam edicem .bide bir sitede okudum hergün bebe yağıyla masaj yapınca sertleşiyormuş diye .onuda deniyorum şimdi sonuçları yazarım .

geçen hafta dolgunlaştı gibi olmuştu böyle sert.ama dün aynı ya offf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…