Göğüslerin sert olması için ne yapmalı?

banyoya fln girmeden önce mi yapıyorsun canım ya:44: yoksa çok yağlı olur

yoo yağlı olmuyor emiyor çünkü hemen .valla her gün yapmaya çalışıyorum hatta banyodan sonra yapıyorum bide çok güzel kokuyor bebek gibi mis valla.

bal limonu tavsiye eden arkadaşım neden foruma uğramıyorsun merak ettim.ortaya birşey attın kayboldun bal limonu yapıyorum bi faydasını göremedim:KK37:

Ben size şöyle bir tecrübemi paylaşayım.Bende akne problemi kendimi bildiğimden beri var artık piyasadaki en etkili ilacı 6 sorti kullanmama rağmen bu ilac R....E ilaç bittiği anda nüksediyor akneler neyse uzun lafın kısası yüzüme kendim çareler ürettim falan o ara bal sürmeye başladım gerçekten cilde iyi gelen bir mucize ama devamlı kullanımda var olana kılları kuvvetlendiriyor ama ara sıra yapılırsa bişey yapmaz düzenli kullanımlarda kuvvetlendiriyor, yüzümdeki ince zayıf tüyler kuvvetlendi ama kullanımını kesince eski haline döndü.Bu da benden dip not olsun kızlar..

Ben size şöyle bir tecrübemi paylaşayım.Bende akne problemi kendimi bildiğimden beri var artık piyasadaki en etkili ilacı 6 sorti kullanmama rağmen bu ilac R....E ilaç bittiği anda nüksediyor akneler neyse uzun lafın kısası yüzüme kendim çareler ürettim falan o ara bal sürmeye başladım gerçekten cilde iyi gelen bir mucize ama devamlı kullanımda var olana kılları kuvvetlendiriyor ama ara sıra yapılırsa bişey yapmaz düzenli kullanımlarda kuvvetlendiriyor, yüzümdeki ince zayıf tüyler kuvvetlendi ama kullanımını kesince eski haline döndü.Bu da benden dip not olsun kızlar..

püfff göğüsler taş olsunda diye kıllı olmasın .valla daha köttüü.

püfff göğüsler taş olsunda diye kıllı olmasın .valla daha köttüü.
Eğer göğsünde kıl problemin yoksa bişey olmaz ama ayva tüyleri falan güçlendiriyor:)) Hele beni düşünsene yüzümdeki zayıf tüylerim güçlenmiş bol güneşli bir ortamda kurt kadın gibi bi ulumadığım kalmıştı:KK52:

soğuk su olayını yapmaya hala devam ediyorum farkettim ki ısrarla ve sabırla yapmak gerekiyor..yani işe yarıyor:KK34:

doğumdan önce çok güzel göğüslerim vardı sütyensiz kıyafet dahi giysem belli olmazdı 75 beden kullanrdım sonra hamileliğimde 20 kiloya yakın aldım bebeğimide 2 yaşına kadar sürekli emzirdim sonrası tam anlamıyla hüsran 20 kilo verdim ve şimdi sıkılmış portakal gibi oldular çok can sıkıcı bir durum,bende arkadaşlarn yazdığı tavsiyeleri denycem bakalım hangileri işe yarayacak çok umutlu değilim ama napalım denycez

Benimde derdim göğüslerim büyümeden sıkılaşmasını sağlamak
Sizler ne alemdesiniz bi süredir boş kalmış burası
Soğuk su olayınıda duştan çıkmadan aklıma geldikçe yaparım
İnternetten egzersizler araştırıyorum ama net bişey bulamadım :KK50:

ben size birkaç haftada işe yarayacak bir şey değilde uzun vade de çok iyi sonuçlar vericek bir şey söyliyeyim. Ben yaz kız her banyodan sonra mutlaka tüm vücuduma tutamasam da göğüslerime ve bacaklarıma soğuk su tutuyorum. diri ve sert oluyorlar bunu istisnasız her banyodan sonra yapar alışkanlık haline getirirseniz yaşoınız ilerledikten sonra birçok hemcinsinizden daha taş olursunuz :21:

selam herkese,

bayodan sonra camsil kutusu gibi püskürten bişeye buzlu su koyarak banyodan sonra püskürtebilirsiniz (duş gibi dondurucu etki yapmıyo :))

bi de bu elancyl kremi internetten güvenilir olarak sipariş edebileceğimiz bi site biliyo musunuz (mesaj olarak gönderebilecek biri olursa çok sevinirim). benmkiler de yumuşak :) rahatsız olmuyorum hoşuma da gidiyo ama yaz geldi şimdi geçici bi süreliğine kullanmayı düşünüyorum.

Merhaba kızlar konunun üzerinden bayağı bi zaman geçmiş ama benim göğüslerim çok yumuşaktı ve hiç hoşuma gitmiyordu. elancyl fermete bust jeli yaklaşık bir aydır kullanıyorum göğüslerimde gözle görülür bir düzelme oldu gercekten bayagı sıkılaştı. Dermoeczanem adında bir siteden 60 tl gibi bir fiyata aldım site gercekten güvenilir ve hızlı bir şekilde elime ulaştı. Tavsiye ederim kızlar:KK3:

Buzla ve kremle masaj yap.
Sutyensiz dolaşma.
Aklıma başka gelmiyor.

benimkilerde kil verince hem küçüldü hem hamur gibi cıvıklaştı:KK25:
egzersiz arıyorum bulamıyorumdaa

tek çözüm spor sanırım bir de soğuk su tutmak,bitkisel yağların tüylendirme riski var,kremlerde nereye kadar kullanılır ki..

X