Göğüslerin sert olması için ne yapmalı?

belle8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2012
2.113
3
günaydın herkese
göğüslerin daha sıkı ve sert olması için ne yapıyorsunuz ?benim göğüslerim biraz iri de bide zayıflayınca da eski formunu kaybetti çocukluktan beri kilo alıp veriyorum şimdi elledğimde yumuşacık sert olmasını istiyorum neler yapabilirim?sert olması için ?

Daha önce buna benzer bir konuya ben cevap yazmıştım, tekrar burada da paylaşayım istedim.
Düzenli kullanmaya devam ediyorum aldığım kremi ve biraz olsun sertleşme başladı. Bende devamlı kilo alıp vermekten kaynaklı olarak göğüslerimde yumuşama mevcut.
Benim daha önceki yazdığım yorum şu şekilde:
İnternette ben de bir çok krem, jel vb. ürünleri araştırdım. Araştırmalarımdan aldığım sonuçlar şunlar:
elancyl fermete bust jel,
allbres göğüs sıkılaştırıcı losyon,
eveline göğüs şekillendirici serum,
bunların hepsi deriyi sıkılaştırmak + içeriden de büyüme yaparak göğüse dirilik vermek için hazırlamışlardır..

Ben Elencly Fermete Bust Jel kullanıyorum. Daha geçen hafta bir eczaneden aldım. 65 TL.
Bununla birlikte bir de Yves Rocher doğal vücut peeling'i aldım. 21 - 22 TL civarında.
Elency'nin kullanma klavuzunda her sabah temiz cilde uygulayınız yazıyor. Çalışan bir bayan olduğum için ben her akşam yapabiliyorum bunu.
Cildimin hem doğal nemine kavuşması hem de temizlenmesi açısından da, her duş aldığımda doğal peelingi kullanıyorum.

Ürünü daha yeni kullanmaya başlamış olmama rağmen göğüslerimde toparlanma hissiyatı mevcut, bu kadar çabuk etki göstereceğini beklemezdim doğrusu.
Yaptığım araştırmalara göre, benim vardığım kanı Elancyl piyasadaki en etkili "toparlama" serumlarından biri.
Eminim daha iyileri de mevcuttur, fakat benim bütçeme göre bunu buldum diyebilirim.

canım o jeller bırakılınca yine eskisi gibi olur mu acaba ?denemek lazım gerçi ende bakıcağım o kreme .

Ünlü ve bakımlı bir bayanın web sitesinde bu tavsiyeyi gördüm.
Benim önem verdiğim nokta kullanılan ürünün doğal içerikli olması. Kremi sen de araştır bir istersen, fakat bırakıldığında eski haline dönme gibi bir durum söz konusu olacağını sanmıyorum.
Ama bakım söz konusu olunca, mecburen biz bayanlar bir çok ürün kullanarak bu eziyeti çekiyoruz :)
Bazen diyorum erkek olmak varmış yahu :))))

Ben hala kullanıyorum göğüs için aldığım kremi, vücudum için de Nivea'nın Q10 içerikli Body Firmin (wücut sıkılaştırıcı) losyonunu kullanıyorum.
Sıkılaştırıp sıkılaştırmadığı konusunda bir bilgim yok, fakat Nivea'da güvendiğim markalardan birisi olduğu için, alalade bir krem alana kadar bunu deneyeyim dedim.
Güzel nemlendiriyor ve cildi ipeksi yapıyor. Kolay emilen bir krem. Kısaca bu ara kendimi şımartıyorum :)))

işte bende de göğüs problemi var böle hamur gibi sıkınca sert taşş olmasını istiyorum spor yaparak diğer yerlerimi sıkılaştırdım ama göğüslerim kaldı bide iri göğüslerim ondan da böyle yumuşacık oldu sanki .valla erkek olmak varmış öle dertleri yok ne güzel .

Tek önerim fındık yağı. Fındık yağıyla sabah kalktığında ve akşam yatmadan muhakkak ov ve masaj yap, deri tamamen yapı emene kadar. 1 ay sonra değişimi yazarsın.
Sütyensiz dik göğüsler için birebir zamanında çok uyguladım da sıkıldım bıraktım tekrar başlasam süper olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
aaa ilk defa duyuyorum fındık yağını denemeye değer de canım kıl tüy yapmasın bu ?sen sonuç aldın mı daha önce?

aaa ilk defa duyuyorum fındık yağını denemeye değer de canım kıl tüy yapmasın bu ?sen sonuç aldın mı daha önce?

75D kullandığım göğüs ölçüsüne sahip biri olarak, 2 ay düzenli kullandığım bu yağda, sütyensiz üstümde body varken kardeşim sütyenin görünmüyor hangi sütyeni giydin sen dedi, içimde bir şey olmadığını söylediğimde şok oldu.
O derece etkili, bende tüy yapmadı. :44:

1- goguslerınıze asagıdan yukarı dogru masaj yapın asagıdan baslamanın nedenı sarkmayı engellemek
2- gogsunusu ıkı elınızın arasına alın (bas parmak ve yanındakı parmakla ) sonra asagıdan yıne baslayıp masaj yapın
3-agsınızı kocaman acarak O dıyın sonra I dıyın gogus kaslrınızın calıstıgını fark edeceksınız
4-bırde ıkı kolunuzu uzatın bırını tokalasır gıbı uzatın dıgerı de yumruk seklınde olsun tokalsır gıbı olan elınızı dıger elınızle yumruklar gıbı yapın yavassa yıne gogus kaslrınızın calıstıgını gorurusunuz

ben her gun ara ara yaparım sarkık degıldır dıktır benımkıler ve de serttır gece yaparım masajımı yatmadan once (nıvea krem var klasık onunla yaparım masajımı gece )ama 3 ve 4 hareketlrı gun ıcınde yaparım
bence kremlere bosuna para vermeın her sey egzersızle hallolur
bu arada benımkıler kucuk (80A)
bu yolla buyutebılırsınız de ( benım amacım hepsı )

teşekkürler tatlım hemen deneyeceğim .

evet canım benimde iri valla keşke küçük ve sert olsaydı taş gibi böyle .büyük göğüste iyi değil hiç söyleyeyim sana .

evet canım benimde iri valla keşke küçük ve sert olsaydı taş gibi böyle .büyük göğüste iyi değil hiç söyleyeyim sana .

buyuk derken cnm 85 yeterlıolurdu ya benım omuzlar genıs ondan kucuk duruyo sanırım bılmıyorum
ucu 84 altı 75 benım olculer bole
bu hareketrı yaparsan hem dolgunlasır ıcı bos gıbı cıvık cıvık durmaz sertlesır cnm cok cok kolay her an yapaılbılır vala
tavsıye ederım gunun 15 dksını bunlara ayır sonuc gorunce cok memnun kalırsın
ama senın cok sarkıksa bıraz daha cok yap derım

canım sarkık değil de böyle yumuş yumuş elleyince sert sıkı dolgun gözükmesini istiyorum sen birşeyler kullanıyormusun büyütüp dolgunlaştırmak için canım sonuç aldın mı ?

bir de buz iyi geliyor arkadaşlar dikleştirip sıkılaştırıyo önceden bi ara çok yaptım ama kışın zor oluyo buzla ovacaksın sabah akşam

canım sarkık değil de böyle yumuş yumuş elleyince sert sıkı dolgun gözükmesini istiyorum sen birşeyler kullanıyormusun büyütüp dolgunlaştırmak için canım sonuç aldın mı ?

masaj yapmayınca aynen eskıden ıcı bos cıvık cıvık duruyodu benım bı haftadır yapıyorum ve cok etkılı cnm cıdden ıcı dolu duruyo
ben buyutmek ıcın ugrasıyorum cnm hayıt tohumu ıcıyorum bayagı oldu 2 .5 ay olmustur bırde kara uzum cekırdegı yutarım her gun adacayı ıcıyodum bıraktım onu bol ecnm bı de masajlara basladım yapıyodum masaj ama duzenlı yapmıyodum bı haftadır duzenlı yapıyorum
kremle yapıyorum ama tuylenme olcak mı bılmıyorum ıste henuz degısıklık yok tuylenme olursa corek otu yagımvar onunla denıcem bırde
kısacası 75tım 80A oldum tabı sungerlı sutyen kullanıyorumama

bunuda deniyeceğim üşüyecez artık ama ne yapalım .

bende burakı paylasımdan ogrenmıstım buz olayını bı ark sakın yapmayın ben cok kotuusuttum dıyodu bı de kıs ayında bence sakın yapmayın cok zararlı ama sız bılırsınız tabı yıne de benden solemesı

hmm evet masaj yapayım o zaman bende inşş sertleşir ya yumuk yumuk sinir oluyorum yani diğer taraflarım sıkı göğüsler hamur gibi resmen .

hmm evet masaj yapayım o zaman bende inşş sertleşir ya yumuk yumuk sinir oluyorum yani diğer taraflarım sıkı göğüsler hamur gibi resmen .

duzelır cnm merak etme sen gec olmadsan basla masajlarına sımdı bıraz cok yap ben mesela gece masajımı 5 dk yapıyorum soldakı benım dıgerınden bıraz dah akucuk ona da bı kac dk fazla yapıyorum
gun ıcınde yaptıklarımda uc kez oluyo cok degıl sen de ıkı katına cıkartırsın ıstersen dah cabuk etkı almak ıcın zaten masaj yaptıgın zaman once dokununce cıvık gıbı oluyo ama 5 dk sonra bı serlık dolgunluk oluyo avucun doluyo sonra gecıyo ama sureklı yapa yapa kalıcı olucaktır

ay inşş ya bakalım yapıcam sonuçlarını yazarım bir arkadaşım demişti ay ne kadar yumuşak vs ondan beri taktım bu konuya .sonra baktım ciddende ymuş yumuş bakalım ne olucak başlıyorum bu akşam masaja .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…