Göğüslerim.

Hey maşallah 4-5-6 ay demek Uzayıp gitmesin de, çok pişman olursun bak demedi deme, niye önceden yaptırmadım dersin. Kararını netleştir ve maddi planını da ona göre yap canımcım :)
Ah bebeğim 1,5 senedir 15000 lira borç ödedim. Ancak toparlanuyorum. Bu parayla neyse

ben de pcos icin dkh kullandim benimkiler de buyudu ama 9 ay once ilac biraktim kuculmediler seninki hormonal bi problem bence arkadasim sonucu bize bildirmeyi unutma ki topigi arastiran kisiler de faydalansin.

20 yasindayim .. Spor falan yapmiyorum oyle seylerde kullanmam neden boyle oluyor anlamadim. Hani ben mi abartiyorum acaba dedim erkek arkadasim bile anladi goguslerine ne oldu senin dedi o derece kuculmeye basladilar...
Erkek arkadaşın? Dost başa düşman tövbe tövbe:s

Hormonlariniza baktirin bence bi kadindogumcuya gidin hormonal olabilir

Konuyla alakası yok ama yazmak istedim. Doğum kontrol haplarını çok övüyorlar ama uzun vadede etkisi kısırlık oluyor. Hani şu gıcık kim kardashian var ya, infertilite problemi yaşıyor. Tv programlarına denk gelmiştim, infertilite uzmanına gidiyor. Adam diyor ki uzun zaman dk hapı kullandığın için yumurta üretimin çok azalmış.

Ne yapalım bizim de başka çaremiz yok, ilaç olmadan aylarca regl olamıyorum ben.. Bu şekilde de yumurtlama dengesiz oluyor.

Pko olunca yapacak bir şey kalmıyor :)

Hmmmmm oyle miymissss yaaaaa guzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…