Göğüslerim.

Saolasin canim sen cok ileri goruslusun belli :KK51:

Siz kısaca milletin "evlenmeden" sevişmemesini isteyip bunu da üstü kapalı ya da açık şekillerde dayatıyorsunuz, doğal olarak bu durumu ve düşünce tarzını sorgulayan insanlara da çocuk gibi laf çarpmaya kalkıyorsunuz.

Şu doğum kontrol hapı bir benim memeleri büyütmedi galiba..

Özellikle son 10 yılda piyasaya sürülen doğum kontrol haplarında hemen hemen hiçbir yan etki gözlemlenmiyor ya da çok kısa süreli yan etkiler gözlemleniyor. Ben bayadır doğum kontrol hapı kullanıyorum, reglimi neredeyse dakika sekmeyecek şekilde düzenlemesi ve kanama miktarını (doğal olarak) azaltması dışında bir etkisini görmedim.

Son düzenleme:
Siz kısaca milletin "evlenmeden" sevişmemesini isteyip bunu da üstü kapalı ya da açık şekillerde dayatıyorsunuz, doğal olarak bu durumu ve düşünce tarzını sorgulayan insanlara da çocuk gibi laf çarpmaya kalkıyorsunuz.
Canım kimsenin yaşam tarzı beni ilgilendirmez bi konu açılmış o anlık refleksle yazdığım bir mesaji neden temcit pilavı gibi isitip duruyorsunuz anlamadım bi soru sordum konu sahibine cevabimi aldim diye yazdim okudugunuzu umarım

Özellikle son 10 yılda piyasaya sürülen doğum haplarında hemen hemen hiçbir yan etki gözlemlenmiyor ya da çok kısa süreli yan etkiler gözlemleniyor. Ben bayadır doğum kontrol hapı kullanıyorum, reglimi neredeyse dakika sekmeyecek şekilde düzenlemesi ve kanama miktarını (doğal olarak) azaltması dışında bir etkisini görmedim.
Aynen ben de senelerdir kaç çeşit kullandım regl düzenlemek amaçlı, tek yan etkisi cildimi güzelleştirmek oldu. Ne kilo ne memede büyüme, hiçbiri olmadı.

en güzel yaş dimiiii. genç yetişkin. dinamik ama olgun bir kadınn=D
Ben 26yım daha ama bu yaşlar en güzel yaşlar gerçekten :)
Cherry bebişko benimkilerde bana sarkmış gibi geliyo üstelik bğyükte değil niye sarkıyoki çok gucık ben estetik düşünüyorum. Allah kısmet ederse komple kaportayı yaptırıcam :KK53:
Allah seni :KK70:

Cherry bebişko benimkilerde bana sarkmış gibi geliyo üstelik bğyükte değil niye sarkıyoki çok gucık ben estetik düşünüyorum. Allah kısmet ederse komple kaportayı yaptırıcam :KK53:

Ben silikon değil ama dolgu maddesi bastırcam :KK53: Bu yaşta nene karıya döndüm moralim bozuluyor :KK69: Bir arkadaşım bu yaşa kadar çocuk doğurmadığın için dedi iyice sinirimi bozdu :oops: Full kaporta değil sadece büst yaptırca ben, hem de ucuza gelir :KK71::KK71:

Ben silikon değil ama dolgu maddesi bastırcam :KK53: Bu yaşta nene karıya döndüm moralim bozuluyor :KK69: Bir arkadaşım bu yaşa kadar çocuk doğurmadığın için dedi iyice sinirimi bozdu :oops: Full kaporta değil sadece büst yaptırca ben, hem de ucuza gelir :KK71::KK71:

Ellendikçe de büyüo bilio musun
en iyisi bol bol ellet artık paşa gönlün kimi isterse, o kişiye/kişilere =D
yalnız yukarı yukarı doğru hareketlerle. aşağı doğru sündürmesinler, akıllı olsunlar=D

Dolgu maddesi yaptırma derim, zaten doktorlar en güvenilir olarak protezi öneriyor. Ayrıca çocuk doğurmak ne alakaymış ki? Emzirince hepten sünecek öyle..

Cherry im onu bende düşündüm hemde doğal durur diye ama yaptıran kimseyi görmedim pek tavsiye etmiyorlar sen hiç gördün mü

xenforo-smilies-kk31.gif
xenforo-smilies-kk31.gif

X