Göğüslerim.

Canım kimsenin yaşam tarzı beni ilgilendirmez bi konu açılmış o anlık refleksle yazdığım bir mesaji neden temcit pilavı gibi isitip duruyorsunuz anlamadım bi soru sordum konu sahibine cevabimi aldim diye yazdim okudugunuzu umarım
Yahu sikmayim caninizi gerek yok boyle polemigeee :)

Kizlar konum tasinicak biliyorum ama en azindan bi sure bilgisi olanlar konuyu takip ederlerse cok sevinirim.. Kizlar benim normalde goguslerim col kucuk degil 85B yi dolu dolu doldurur oyle soyliyim. Ama son zamanlarda goguslerimde ciddi bi kuculme soz konusu.. Kilo falanda vermiyorum ozellikle dikkat ettim buna ama yok. Goguslerim gercekten kuculdu.kizlar hakikaten neden boyle olmus olabilir anlayamadim daha once boyle bi sorun yasayan oldu mu bilgisi olan varsa yazarsa cok sevinirim :KK43:
ben hep soluma yatıyorum geceleri, sol göğsümde var o bahsettiğin durum o yüzden :KK70: yüzüstü mü yatıyosun yoksa hep

Yahu sikmayim caninizi gerek yok boyle polemigeee :)
Canım ben hic polemiğe girmek için bi yorum yaptimmi Allah aşkına bak yorumlarima sadece bi mesaj yazdim siz tekar alinti yapinca sonrada anladimigimi yazdim 2 bayan beni surekli ön yargiyla suçladı onlarada kibar bi şekilde cevap yazdım heralde okumussundur ne seni tanirim nede onları sadece bi yorum bu kadar büyütülecek bişey göremedim acikcasi

Ben de son bir iki yıldır lise dönemimden bile daha küçük olduklarını gözlemliyordum. Geçen hafta öğrendim ki bende de pko çıktı. Acaba bununla mı ilgili bilemiyorum ki şimdi iyice şüphelendim o_O
+benim sağ lob daha küçük amaçsızca :KK75:

Ben de son bir iki yıldır lise dönemimden bile daha küçük olduklarını gözlemliyordum. Geçen hafta öğrendim ki bende de pko çıktı. Acaba bununla mı ilgili bilemiyorum ki şimdi iyice şüphelendim o_O
+benim sağ lob daha küçük amaçsızca :KK75:

Hatta bana dudaklarım ve popom da küçüldü gibi gelmişti. Sürekli küçülüyorum hissi... Bana kalsa sanırım birkaç yıl içinde tek hücreli olacağım :KK51:

böyle böyle geçip gideceğiz işte şu fani dünyadan :KK70::KK70::KK70:

Hayir hayir... Ben sizin soylediginiz seyi yanlis anlamadim zateeen hic sikinti etmeyin siz :)

Bu başlık için bi şeyim varrr=)
Bu, bilinçaltına etki eden seslerle meme büyütme videosu. Dinlemek yeterli, izlemenize gerek yok.

X