Göğüslerim.

sorcia8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2014
628
169
Kizlar konum tasinicak biliyorum ama en azindan bi sure bilgisi olanlar konuyu takip ederlerse cok sevinirim.. Kizlar benim normalde goguslerim col kucuk degil 85B yi dolu dolu doldurur oyle soyliyim. Ama son zamanlarda goguslerimde ciddi bi kuculme soz konusu.. Kilo falanda vermiyorum ozellikle dikkat ettim buna ama yok. Goguslerim gercekten kuculdu.kizlar hakikaten neden boyle olmus olabilir anlayamadim daha once boyle bi sorun yasayan oldu mu bilgisi olan varsa yazarsa cok sevinirim

Canim, cok ileri yaslarda kuculme olabiliyor. Menepozdan sonra... Ama yasinin genc oldugunu tahmin ediyorum?
Spor falan yapiyor musun, kaslar icin protein tozu kullanan bayanlarin gogusleri baya kuculuyor...
Aklima da baska bisey gelmedi

Canim, cok ileri yaslarda kuculme olabiliyor. Menepozdan sonra... Ama yasinin genc oldugunu tahmin ediyorum?
Spor falan yapiyor musun, kaslar icin protein tozu kullanan bayanlarin gogusleri baya kuculuyor...
Aklima da baska bisey gelmedi
20 yasindayim .. Spor falan yapmiyorum oyle seylerde kullanmam neden boyle oluyor anlamadim. Hani ben mi abartiyorum acaba dedim erkek arkadasim bile anladi goguslerine ne oldu senin dedi o derece kuculmeye basladilar...

canım pko yüzünden doğum kontrol hapı kullanıp bıraktıysan büyüyüp küçülmüştür

Bir süre mesaj yap ve göğüs kaslarını çalıştırabileceğin spor hareketleri yaparsan iyi olur.

doğum kontrol hapı su toplamaya neden olduğu için büyütüyor göğüsleri. belki bırakınca küçüldüğü içindir. ama hormonal de olabilir. içinizin rahat olması açısından bir kan testi yaptırın bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…