Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim neredeyse yokk!

test yaptırmak istyorum çünkü içim rahat etsin istiyorum en azından. bu testler bana ne kadara gelir acaba öğrenciyim ya :18: bu arada bende evde artık sütyen takmıyorum. işin garibi bende arkadaşlarımdan önce regl oldum arkadaşlarımdan daha gelişmştim ama şimdi hepsinden geride kaldım boy göğüs her şey açısından :2:

silikonda korkutuyor ve dogal degil :|

silikon düşünmüyorrum canım verdiğin bilgi için teşekküür ederim rezeniyi denemiştim ama yılmadan denicem bi kez daha

şerbetçi otu hakkında bilgisi olan varmı peki kızlar ?

Burada adı geçen bitkiler arasında en yoğun östrojen içerenlerden biri diye biliyorum. Kremin içine ekleyip maske gibi kullananlar var fakat ben yaklaşık 10 gündür çay olarak içiyorum.

Burada adı geçen bitkiler arasında en yoğun östrojen içerenlerden biri diye biliyorum. Kremin içine ekleyip maske gibi kullananlar var fakat ben yaklaşık 10 gündür çay olarak içiyorum.

sanki sürsek daha faydalı olur gibi etki etmesi gereken bölgeye etki etsin yani bende o şekilde duydum kremle karıştırıp sürmeyi düşünüyorum yarın alıcam. çörek otu yağı kıllanma yapıyomuş sanırım buda yaparmıki acaba:18:

Ben bir ara krem şeklinde de kullandım fakat öyle bir sorun yaşamadım

Bence onun bununla alakası yok canım.Benimde göğüslerim 85-90 cm arası. Ama 12 yaşımdan itibaren sütyen kullandığımı hatırlıyorum.
Büyümesini engellemedi. Bence bu tamamen genetik.

Bence onun bununla alakası yok canım.Benimde göğüslerim 85-90 cm arası. Ama 12 yaşımdan itibaren sütyen kullandığımı hatırlıyorum.
Büyümesini engellemedi. Bence bu tamamen genetik.

Evet genetikte önemli bir faktör ama 13 yaşındaki kuzenime sutyen kullanma gelişim çağındayken dedim beni dinledi şuan 17 yaşında 85 beden sutyen takıyor, annesinin ve teyzesinin göğüs ölçüleri 70 bile değil..

Baba tarafında vardır mutlaka o zaman büyük göğüslü biri canım:) bu genetikle alakalı birey anne veya baba tarafından birine çekebilir. Kime çekerse de ne yaparsa yapsın onu değiştiremez bence. Yani en azından onu yaptığı için 85 beden olmaz göğüsleri anlatabildim mi.. Sonra insanlar ümitleniyor burada üzülüyorlar. Büyük göğüste küçük göğüste genetik malesef ve düzeltmek istediğin biçime sokmak doğal yollarla çook zor...

kizlar dun aktardan aldigim urunlere basladim snuclari szlerle pylasicm. Snuc veren urunler bnce cnku cok arastrdim ve kullanicilarin yormlarini flnda okuyarak aldm [LE
FT][/LEFT]

ben 21 oldum bende öyleyim hiç sütyen takmadım utancımdan almaya bile gidemiyorum.arkdşlara eklermisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…