Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim neredeyse yokk!

minelii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2014
39
0
Arkadaşlar ben 5. sınıfa kadar sınıfın en uzun boyluları arasındaydım. Göğüslerim erken gelişmeye başlamıştı iri yapılı bir kızdım hatta bundan şikayetçi olcak derecede. Bu yüzden süt içmeyi bile kesmiştim. Ama şuanda yaşıtlarıma göre çok küçük gösteriyorum göğüslerim desen neredeyse yok. Bunun neyle alakası olabilir kafama takılıyor. 19 yaşındayım ve hormon testi yaptırmak istiyorum. Nasıl yaptırıcam hastanenin hangi bölümünde yaptırmam lazım yardım. Utanıyorum göğüslerim küçük müçük diye anlatmaya bide masaj aleti aldım bide göğüsler için dün sipariş ettim. umarım işe yarar

Rezene içtim bi faydası olmadı bende belki devam etmediğim içindir. Küçüde kullandım belli b süre ama yok yani fayda sağlamadı. Son çare masaj aleti aldım çünkü masajın faydalı olcağını düşündüm. Ama yinede bi hormon testi yaptırıyım diyorum napıyım kızlar lütfen cevaplarınızı bekliyorum

Ben neler neler yaptım yıllarca canım bi an büyür gibi olsa da hep başa sardım hiçbir şey fayda etmedi. 24 yaşındayım 10 gün önce silikon taktırdım artık çok güzeller. Ameliyat olduktan sonra doktor anneme vücudumun tıpkı ergenlige yeni giren biri gibi olduğunu söylemiş o zamandan beri gelişme olmamış bende ve adet düzensizliklerinden bunu anlayıp tedavi ettirmeliydiniz demiş. Yani ergenlik dönemi çok önemli.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dahiliye bölümüne gidip kan testi yaptırmak istediğini söyleyebilirsin sadece kan testi için ama. Ayrıca aile hekimliğinde de istediğin kan testi yapılıyor sonuçlar 1 gün sonra çıkıyor. Ayrıca bende aynı dertten muzdariptim canım hem uzun hem de çok zayıftım ergenlik döneminde regl bile arkadaşlarıma göre çok geç olmuştu 19-20 yaşıma kadar da hep şikayetçiydim tam destekli sütyenler kullanabilirsin kilo almaya başladıktan sonra büyümeye başladılar tabi geceleri ve çoğu zaman evde sütyen kullanmadım sütyen büyümeyi durduruyor sanırım ve büyük ihtimalle senin gelişiminle ilgili

HTC Wildfire S A510e cihazımdan gönderildi

Tatlım en iyisi bi endokrin uzmanına başvurman sakın o aleti kullanma hem bi yararı olmaz hemde göğüslerdeki damarlar çok hassas zarar verirsinn ama zayıfsan zaten küçük olur takma canım benim kıyamam

benimde adetim düzensizdi hala düzelmedi ve bir göğsüm diğerinden daha küçük ergenliğe yeni girmiş gibi keşke o zaman gitseydim bende doktora madem çözümü varmış üzüldüm şimdi

yani ben geçmi kalmışımdır acaba bu hormon testi için? bu masaj aleti son umudum ameliyattan korkuyorum bende baya cesaretim yok ve bide para gerekiyor

Tatlım en iyisi bi endokrin uzmanına başvurman sakın o aleti kullanma hem bi yararı olmaz hemde göğüslerdeki damarlar çok hassas zarar verirsinn ama zayıfsan zaten küçük olur takma canım benim kıyamam

bi hap krem olmadığı için rahatlıkla aldım ne biliyim masaj işe yarar diyorlar buda masaj yapıcak sonuçta bana mantıklı geldi offff napıcam bilmiyorum

şimdi ben göğüslerimle ilgili bişey demekten utanıyorum ama bunu nasıl söyleyebilirim gerçekten bilmiyorum :)) orada şikayetçi olduğum şeyide söylemem gerekiyor sonuçta "gelişimin yaşıtlarıma göre çok yavaş" desem yeterli olurmu acaba ne demeliyim? ayrıca kan testimi dicem sadece hormon testi demicekmiyim canım kusura bakma çok soru sordum

bi hap krem olmadığı için rahatlıkla aldım ne biliyim masaj işe yarar diyorlar buda masaj yapıcak sonuçta bana mantıklı geldi offff napıcam bilmiyorum

küçük derken canım kaç beden mesela:26:

benimde adetim düzensizdi hala düzelmedi ve bir göğsüm diğerinden daha küçük ergenliğe yeni girmiş gibi keşke o zaman gitseydim bende doktora madem çözümü varmış üzüldüm şimdi

böyle bi çözümünün olup olmadığımı bilmiyorum ama sadece aklıma gelen bu hormonlarla ilgili bi sorun olabilceğini düşündüm kendimce :)) bende geç kalmış olabilirim tabi bilmiyorum yaşım 19

Konu sahibi bir şey soracağım sana ergenlik çağlarında (12-16 yaş arası) sütyen taktın mı? Benim kendi düşüncem tam memeler çıkmaya başlamışken sütyen takıldığında memelerin gelişmemesi. Ben büyük istediğim için 17 yaşına kadar sütyen takmadan gezdim sadece yarım atlet giydim ve meme uçlarımı bantladım :) şuan maşallah tam 90 beden. Bu yaştan sonra büyütebilir misin bilmiyorum ama hormon testi yaptırmanda da yarar var. Olmadı silikon var kafana takmana değmez

yarım atlet takıyordum çekiniyodum göğüslerimden yarım atlette baya sıkıyodu dardı. o yaşlarda büyüktü ama dar yarım atletler yüzündende o gelişmemiş olabilir canım

75i doldurmıcak derecede canım çok büyük bi göğsüm olsun falan istemiyorum ama birazcık belli olmalı dişiliğin simgesi olarak

tatlım sakın kafana takma herşeyin çaresi var en kötü silikon taktırırsın değmez yani bu durum benimde kocaman burnum var bende biraz daha geçsin yaşım öyle yaptırmayı düşünüyorum çünkü halen gelişme durmumuz varmış tabi bide bi işe girip çalışmaya başlamakda lazım tabii bide bu arada yaşım 21 :))

Tam kan sayımı yaptır hormon biyokimya filan hepsini yaptır. Gelişim kişiden kişiye değişir canım dediğim gibi arkadaşlarımdan 1-2 yıl kadar sonra regl oldum ama hepsinden uzundum ve çok zayıftım sutyen ölçün kaç mesela o yaşlarda tam destekli 70-75 kullanırdım ben o da büyük gelirdi zaten. Evde olduğun günlerde gece yatarken de sütyen kullanma. Istersen kemik testi yaptır belki yaşından küçüksündür.

silikon falan yaptırma sakın hiçbirşey sağlığındfan önemli değil, ben bu konular hakkında çok araştırma yaptım mesela küç, büyükken hamile kalınca sönen kadınlarda işe yarıyormuş. rezene çayına en az 2 ay devam ederek 2 beden büyütebilirsin ama 2 aay içmen lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…