Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri GOGUSLERIM HAKKINDA YARDIM !!!

merve1611

Her nasip vaktine esirdir
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2016
243
363
Arkadaslar daha 18 yasindayim ve goguslerim cok kucuk 75 beden sutyen bile buyuk geliyo. ustelik gogsumun ucu yok icine cökük ve yarik. daha once bi cerraha gorundum ama onemli bisey degil duzelir dedi. suan ne duzeldigi var ne de bisey. ve goguslerimin buyumesini istiyorum. sizce ne yapmaliyim daha once boyle bir olayla karsilastinizmi ?

O kadar da matah bir şey değil bu meme gerçekten ya. Böyle şeyleri sıkıntı etmeyen bir dolu erkek var dışarıda. Hadi diyelim birine çok aşık oldun, evleneceksin o da rahatsız oluyor memenin küçük olmasından, estetik yaptırırsın. Her şeyin çözümü var takma kafanı bunlara.

gercekten suanki mememle evlenmeye cesaretim olmaz
ya artık baydınız resmen ya.
neden acaba hep bu tarz konuları açanlar daha yeni üyeler?
ayrıca ben sanmıyorum ki bir bayan böyle "memmmemleeeee" gibi itici bir şekilde yazım kullanmaz. bıkmadınız artık.
ayrıca yeri burası değil. gidin göğüs büyütme vs. bir dünya konu var orayı okuyun.

Kocan elleyince büyür :KK70:

@Fakesın Fakeee , Fakeee, Fakeeeeeeeeeeee

Kilo al bi nebze katkısı olur.
Dünden beri süregelen bir meme konusu mevcut hayrolsun.

Git estetik yaptir.
ya artık baydınız resmen ya.
neden acaba hep bu tarz konuları açanlar daha yeni üyeler?
ayrıca ben sanmıyorum ki bir bayan böyle "memmmemleeeee" gibi itici bir şekilde yazım kullanmaz. bıkmadınız artık.
ayrıca yeri burası değil. gidin göğüs büyütme vs. bir dünya konu var orayı okuyun.
ya canim kusura bakma yeni uyeyim bu konuyla ilgili cok arastirma yaptim ve arkadaslarim bana kadinlar kulubune uye olup orda paylasabilirsin diye bi tercihte bulununca bende buraya yazdim.onceki konulara bakmadim direk kendi konumu yazdim. fazla takintili oldugum icin bu durum beni rahatsiz ediyo sadece.

ya canim kusura bakma yeni uyeyim bu konuyla ilgili cok arastirma yaptim ve arkadaslarim bana kadinlar kulubune uye olup orda paylasabilirsin diye bi tercihte bulununca bende buraya yazdim.onceki konulara bakmadim direk kendi konumu yazdim. fazla takintili oldugum icin bu durum beni rahatsiz ediyo sadece.
Tamam canim. Bende bi cozum sundum sana. Ya destekli sutyen ya estetik.

Merak etme disarida gördüğün herkesinki gercek degil. Destekli diye bir sey var :) daha 18 yasindasin elbet büyür. Esin rahatsiz kalirsa da birlikte bir yöntem bulursunuz. O kadar büyük sorunlar degil

Evlenip çocuk dogurdugunda büyür anca.Olmadı estetik yaptirirsin
En büyük yalan:KK12:

Benmkilerde erik kadar. Kilo al büyür çok zayifsin dediler,kilo aldım buyumedi. Evlen büyür dediler memiklerim büyüsün diye evlendim buyumediler. Hamile kal büyür dediler hamileyim tık yok:KK12:

Bacim alış bence kendini boş yere kandirma:KK12:

Bir kadın kolay kolay "memem de memem" demez.
Helr 18 yaşında genç bir kız göğüslerim demeye bile utanır. O yüzden erkek olduğunuzu düşünüyorum.
Yok fake değilim konu gerçek diyorsanız o zaman bırakın memeyi popoyu beyninizi bilgiyle doldurup, güzel işler yapmayı hedefleyin.
Boş bir insanın göğüsleri güzel olsa ne olur olmasa ne olur.

X