Göğüslerim çok büyük ne yapmalıyım ?

ferihande

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
29
0
ben 15 yasındayım ama göğüslerim çok büyük 1 yıldır sütyen takıyorum bedenim 75 ama sığmıyor sütyen işe yaramıyo sanki takmıyomusum gibi sallanıyo yürüyünce falan :18: dısarı çıkmak istemiyorum nerdeyse 80 olucak büyümesini istemiyorum arkadaslarımın göğüsleri çok küçük 70 bile degil dir hiç belli olmuyo sırf benim göğüslerimi ima ediyolar maşaallahı var yani diye tişörtte falan çok belli oluyo artık tişört giymek istemiyorum bol seyler giyiyorum zaten şişmanım bide büyük göğüs olunca çok kötü çok rahatsızım off :KK14:ya daha büyürse ilerde 95 falan olursa off onların nasıl küçük anlamıyorum bende küçük olmasını istiyorum ya ne yapmalıyım offf :KK50:

Son düzenleme:
bence yasına gore buyuk degil goguslerin bundan sonra cokda buyuyecegini sanmıyorum dedigin gibi 95 falan olmaz yani benimde ortaokulda bir arkadasım vardı gogusleri baya buyuktu yasına gore ama suan gayet normal ergenlik doneminde belli olmuyor pek 18 den sonra vucut yapısı oturuyor hem suan buyuk dedigin gogusleri 20 li yaslarda ararsın:KK1:

Benim bildiğim numaralar göğüs büyüklüğü değil A sına B sine bak. Doğrusunu bilen varsa yazsın.
Kendine uygun sütyeni bulursan öyle durmaz tatlım. Biraz daha büyüdüğünde eminim vücudunla dengelenecek.

Son düzenleme:
Benim bildiğim numaralar göğüs büyüklüğü değil A sına B sine bak. Doğrusunu bilen varsa yazsın.
Kendine uygun sütyeni bulursan öyle durmaz tatlım. Biraz daha büyüdüğünde eminim vücudunla dengelenecek. Ben de sorun etmiştim ama şu an gayet normal.

benim bedenim 75B

Bence gayet normal ama eğer düzgün durmuyor diyorsan 75C D falan dene.

Son düzenleme:
tamam bide mesela 18 yasındaki bi kızın bile 70 den küçük göğsü var tamm gelişimimiz falan aynı değil farklıyız ama bnde onlar gibi olmak isterdim

acaba göğüs küçülür mü netten arastırdım egzersizleri var ama pek işe yaramıyo diyolar

X