Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim büyüdü

cnm üstünde günde 2 kez kullanın fıstık büyüklüğünde kremi saatin ters yönüne yazmışlar. ama bizde günde 1 defa kullandı annem, ben şimdi 2 kullanıorum, saatin ters yönü dio ya o doğru çünkü göğüslerimiz genel olarak koltukaltımıza doğru yaygın yaaa onu toparlamak için miş.

bende bu şekilde kullanıyorum. üzerindede yazıyor zaten. 5dk boyunca saatin ters yönüne doğru.

bu arada ben 31 yaşındayım. kişiden kişiye gelişme değişebilir. belkide ben bu yaşta sonra :KK59:boşuna ugraşıyorum.:KK59:

bende mi denesem ki 23 yaşındayım ama hiç yok 75 i bile doldurmuyor tam destekli olduğu halde kızlar şu ana kadar gerçekten gözle görülür kesin bir büyüme olan var mı bilgilendirir misniz

bende mi denesem ki 23 yaşındayım ama hiç yok 75 i bile doldurmuyor tam destekli olduğu halde kızlar şu ana kadar gerçekten gözle görülür kesin bir büyüme olan var mı bilgilendirir misniz

Canım bu konudaki melodiyi dinle istersen. =>> http://www.kadinlarkulubu.com/dogal-gogus-buyutme-yontemleri/429378-10-gunde-3cmlik-buyume.html

Benimki 4 cm büyüdü. Masajda da yapıyorum. Çörek otu yağıyla masaj yapacağım bakalım onda etkisi ne olacak. :KK49: 79 cm idi gögüslerim şimdi 83 cm. Küçükler daha ama buna şükür. :KK16:

bu arada ben 31 yaşındayım. kişiden kişiye gelişme değişebilir. belkide ben bu yaşta sonra :KK59:boşuna ugraşıyorum.:KK59:

slm :) ben de aynı ürünü kullanıyorum, 16.04.2011'de başladım kullanmaya, ayrıca aynı günden beri küç kullanıyorum ve melodiyi dinliyorum. Ama melodiyi düzenli dinleyemiyorum :KK43: bu arada ben de 31 yaşındayım ve 2.5 yaşında bir oğlum var. 6 ay emzirdim ve emzirmeyi bırakınca 4 cm filan küçüldü. Büyük olmayan göğüslerim şimdi çok küçük. 81 cm alt 74 cm :KK43: Bakalım ben hafif dolgunluk hissediyorum sanki belki psikolojiktir ama ne olursa olsun sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Küç zaten çok önemli bir takviye ayrıca masaj da güzel herşeyden önce sırtı çalıştırıyor. Göğüsler büyümese bile faydalı bişey yapıyoruz bence. Haftanın üç günü spor yapıyorum belki bu da işe yarar :KK43:

X