Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

ama benim doktorum herzaman hastayla doktorunun anlaşması sorun varsa cözümün bulunmasından yana, nedeni ise hukuki sürecin uzun yol olması ve hastanın bu süre zarfında yıpranıyor olmasından dolayı

unutmadan ekleyeyim kaldıki senin sonucun işallah gecici canım daha cok yeni herşeyin iyi olacagına inanıyorum

bana göre büyüktü 770 gram doku alınmış ama burada ne büyükte memeler duyunca aslında pek de büyük değillermiş.vallahi doktora şimdiye kadar gözü kapalı güvendim ve hatta ilk görüşmeye gittiğimde düşünmedim bile. çünkü zaten ona ameliyat olacağım diye gittim hiç başka özel doktorla görüşmeden kararımı verip ilk gittiğim gün ameliyat günü alıp çıktım hem de 1 hafta sonraya.şimdiye kadar iyiyim ama daha fazlası için zaman gösterecek bakalım inşallah fuat beye güvenimde yanılmam..ben kendisinin iyi bir hekim olduğunu düşünüyorum ve tecrübeli çünkü profösör..

okuduysan juju diye bir arkadaş dünyaca ünlü bir prof a ameliyat olup yaşadıgı sıkıntıları yazdı canım bu işler ünvana bakmıyor biraz şans ve doktorun teknigi el becerisiyle alakalı.İşallah canım kimsenin güveni boşa cıkmaz

benim cok yakın arkadaşım avukat canım birbusenin olayında dava acabiliyordu,canım doktor hatası varsa hukuki sürec başlatabilirsin,diye biliyorum ben

taman başlatırsın herzaman kararı verecek olan hakim.ben 2005 ten beri adliyede çalışıyorum 2 yıldır çocuktan dolayı ücretsiz izindeyim ve hukuku 2 sene önce kazandım daha önce ist adalet myo mezunuyum.üstelik benim eşim de avukat.inşallah hiçbirimiz adliyelik boyuta gelmez adliye işleri ne hantaldır çok iyi bilirim.

cok doru söylüyorsun canım zor şeyler inşallah kimse böyle şeyler yaşamaz herkez güzel olsun diye giriyor ameliyatları

desendesen canım benim herkesi üzdüm ben de buna çok üzüldüm ( güzel temennilerin için çooook teşekkür ederim biran önce güzel haberler vermek sizlere artık tek ümidim :)) sevgiler öpüyorum canım

Katılıyorum canım.Bu tür davaların sonuçları da pek tatmin edici olmaz.

merhaba juju nasıl iyimisin canım biraz daha arıyacaktım bugün seni fırsat olmadı.Burda kim sıkıntı yaşarsa inan hepimiz onunla yaşıyoruz tabi güzel giden şeylerde mutlu ediyor

benim cok yakın arkadaşım avukat canım birbusenin olayında dava acabiliyordu,canım doktor hatası varsa hukuki sürec başlatabilirsin,diye biliyorum ben

Evet doğru biliyorsun. Ceza hukuku açısından sorumluluk doğurmayan bir operasyon özel hukuk açısından sorumluluk doğurabilir. Cezai sorumluluk ile hukuki sorumluluk farklıdır.

Evet doğru biliyorsun. Ceza hukuku açısından sorumluluk doğurmayan bir operasyon özel hukuk açısından sorumluluk doğurabilir. Cezai sorumluluk ile hukuki sorumluluk farklıdır.

canım bu konuları inan pek bilmiyorum birbusenin olayında sormuştum arkadaşıma oda doktor hatası varsa acılabilir demişti hepsi bu detay bilmiyorum

canım benimmmm yazık sana sakın benim sorunlarım herkeste olacak diye düşünme herkesin farklı bünyesi, farklı eti,farklı derisi,farklı ağrı eşiği,farklı doktoru,farklı hayali en önemlisi farklı şansı var ben sıkıntısız atlatacağına inanıyorum sonuçta okuduysan öyle ya da böyle sorunlar geçiyor gidiyor benim de tek dileğim diğer arkadaşlar gibi sonunda yihhuuuuu diyebilmek :)sayenizde içimi rahat tutuyorum kucak dolusu sevgiler canım...

merhaba juju nasıl iyimisin canım biraz daha arıyacaktım bugün seni fırsat olmadı.Burda kim sıkıntı yaşarsa inan hepimiz onunla yaşıyoruz tabi güzel giden şeylerde mutlu ediyor
tatlım geç geldim eve az önce girdim kızlara cevap yazdım şimdi seninkini gördüm bugün daha önce silikon ameliyatı olan bir arkadaşımı gördüm mıncıklattım o sert cisimleri söyle ne bunlar diye o da kendince bunlar ödem dedi (?) süt kanalların göğsünün etrafını sarmıştır şiş olduğu için de gerginlik yapıyordur dedi (?) walla yeni yıl ertesi ilk işim Antalya da bir doktora görünmek olacak o zaman sizlerden bir isim rica edebilirim o zaman kadar sabır sabır sabır göğsümün içi hala yanık acısı gibi acıyor şişlik full devam hassasiyet devam yani bommmmmbaaaa gibiyim :)))) tatlım benim bende artık acıları paylaşıp azaltmaya mutlulukları paylaşıp çoğaltmaya gönüllüyüm "birimiz hepimiz hepimiz birimiz için" !!!! öpüyorum canım benim biraz daha buralardayım iyi geceler kuşum

yok canım ben juju07 antalyadan juju :)) yeni üye olan..sevgiler öptüm

merhaba juju07 benim karıştırdığım sen değildin juju ile başlayan başka 2 nick daha var benim karıştırdığım jujuuu idi. neyse yazdıklarını okudum umarım y.başından sonra oralarda bir doktora gidersin. bence çok ihmal etmeden gitmelisinde sevgiler

Juju07 merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum sana. Yazdıklarının hepsini okudum. Doktoruna çok güvenmişsin ve iyi bir doktora ameliyat olduğunu söylüyorsun peki neden bu kadar korkuyorsun. Bak aileni karşına alarak bir yola girmişsin ve henüz 20. günündesin. Bence bu kadar karamsar olmamalısın. Sonuçta basit bir ameliyat değil bu işlem illaki herkesin süreci dört dörtlükte gidecek değil çünkü herkesin yapısı farklı. Bence senin herkesten çok ılımlı düşünmen lazım. Daha yolun en başındasın potlukların olacak bir göğsün diğer göğsüne göre daha çabuk aşağı inecek bu sana simetri sorunu gibi gözükmesin tüm doktorlar söylüyor bunu ikisi aynı anda aynı şekli alamaz biri diğerine göre daha çabuk iyileşir. Böyle düşün sende. sen şimdiden herşeyin olumsuz yönünü düşünürsen zaman geçmez senin için sakınan gözede çöp batar demiş atalarımız. Kol göğüsle orantılı sonuçta illaki herkesin kolunu kaldırdığında yukarı doğru kalkar ha sen yeni bir ameliyat olmuşsun biraz daha farklı ise durum ve doktorunda geçecek diyorsa bence inan. İnsan bu zor süreçte her olumsuzluğa moralini bozabiliyor. Bende bu ameliyatı oldum ilk günden beri sorunsuz atlatıyorum diyenlerdenim ama son bir bir buçuk haftadır iz için kullandığım ilaçtan ötürü sağ tarafımda bi sorun oluştu küçük bişey olsada can sıkıcı evet bu konuda sana katılıyorum ama dünyamı da karartmadım gecicek diyerek sabırla gerekeni yapıyorum. iki haftada değil de bir haftada geçer ama illa geçecek öyle kalmayacak neticede. Sen geriye dönüp hiç okudun mu bilmiyorum yazılanları ben ameliyat olduğum halde hala fırsat buldukça geriye gidip okuyorum ne sorunlarla karşılaşanlar var meme başı çürüyüp kaybedenler içteki dokular bir birini tutmayıp çürüyenler biri küçük biri büyük olup kocam fark olanlar ameliyatta anestezi yanışlığı yüzünden akçiğeri patlayanlar dört kere beş kere ameliyat olanlar vs vs vs.. bunları duydukça bizim binlerce kere şükretmemiz gerekiyor Allah'a beterin her zaman beteri vardır. Şimdi o arkadaşlarımda eminim sorunlarını atlatmışlardır çünkü herşeyin bir oluru vardır bu hayatta. Çaresiz olan tek şey ölümdür ki allah göstermesin hiç kimseye. Bu yüzden lütfen pozitif ol... Sen iyi düşün ki herşey iyi olsun. Daha ayın bile dolmamışken bu kadar isyankar olma dünya başına yıkılacak kadar kötü birşey yaşamıyorsun. Elbette insanın canı sıkılır morali bozulur ama çaresiz değilsin hiç bir zaman.. Bizlerden önce ve sonra olan tüm adaşlarıma acil şifalar diliyorum. Herkesin yüreğinden geçen olsun. Sonuçta bir ameliyat geçiriyor insan ilk günkü gibi hiç birşey kalmıyor süreç ilerledikçe herşey düzeliyor. Benimde ilk zamanlarda potluklarım vardı kabuklar vardı şişlikleri çok fazlaydı bugün kırkıncı günüm ve aynanın karşısına geçip iki adım öteden baktığımda ameliyat olduğum bilinmez bile. Biraz zaman ver kendine herşey yoluna girecek.... Umarım bu dediklerim için beni yadırgamazsın madalyonun diğer tarafını da az da olsa gör istedim ki yüreğini ferahlat. Binlerce kez şükürler olsun bugünümüze öyle değil mi arkadaşım...

Sağlıcakla kal...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…