Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Çok teşekkür ederim canım, sende sorunsuz yaşayanlardansın inş hep de böyle devam eder. potlukların hepsi geçiyor bizatii şahit oldum ben ilk gördüğümde bu ne diye oturup ağlamıştım şimdi ise aynadan iki adım geri durduğumda aml. olduğum belli bile değil var gerisini sen düşün :) Hergün daha iyi olacak ben buna inanıyorum...

Juju07 arkadaşım çok karamsar kalmış üzüldüğüm için düşüncelerimi paylaştım umarım yanlış birşey yazmamışımdır. Tabiki Antalya'da da bi doktor olsun muhakkak çünkü insan rahatlamak için bile olsa görünmeli mutlaka. Katılıyorum buna sonuna kadar...

Herşeyi göze aldık ama hepimizin temennisi herşeyin iyi olması yönünde.. Allah çaresiz dert vermesin yeterki herşey zamanla düzeliyor yeter ki umudumuzu kaybetmeyelim...

Şimdiden bol şanslar diliyorum sana cnm herşey gönlünce olsun... Acil şifalar dilerim... Yüreğini ferah tut herşey güzel olacak...

canım nasılsın umarım iyisindir... çalışıyorsun ve eminin yılsonu sendromuda var biliyorum.. ama kendine dikkat et çok yorulmamaya çalış sanada kucak dolusu sevgiler...

canım umarım iyisindir seni çook çok öpüyorum kendine iyi bak...

ben iyiyim canım bir dahaki görüşmeye kadar özleyecegim sizleri benda cok öptüm Birbuse Ogltkn ZENN YEŞİM GLORYS girmiyorlar nerelerdeler senle bende heralde zamanla bırakacagız baksana cekildi arkadaşlar

Düşüncelerimiz tamamıyla aynı.. bende farkettiysen hiç hastane adı veya doktor adı demiyorum çünkü benim iyi geçti bi başka arkadaş bana güvenerek gidip olur başka türlü sonuçlar doğurur bu sorumluluğu almak istemiyorum. Herkesin yapısı kimyası farklı... Ama yaşadıklarımı da açık açık bahsediyorum. Güzellikler bizimle beraber olsun..

allah yardımcın olsun canım umarım herşey dilediğin gibi olur.bencede sanırım cerrahın kaç ameliyat yaptığı, sonucunda ne gibi sonuçlar oldu araştırmak lazım

Canım şimdi ne desem yalan olur. Her doktorun her hastanenin prosüdürü farklı. Benim bi talebim olmadan kendileri söyledi rapor işini bende yaptım. Şimdi sana hiç birşey dememişlerse birşey demek doğru olur mu bilmiyorum. Ama bi gittiğinde en azından asistan doktora rapor işini bi danışabilirsin. Belki raporla birlikte 1500 istiyorlar belki bıçak parasıdır kim bilir..

canım nasılsın umarım iyisindir... çalışıyorsun ve eminin yılsonu sendromuda var biliyorum.. ama kendine dikkat et çok yorulmamaya çalış sanada kucak dolusu sevgiler...

arkaadaşım merhaba, yeni geldim yazılanlara bakıyorum...
beni cok iyi anlamışsın...yıl sonu sendromları bırrrrr
meme başımda kaşıntı var sanki .. sizlerde de olmuşmuydu ? başka bir sıkıntım yok şimdilik :)
sevgiler

Şimdiden cok geçmiş olsun canım..
bu ameliyatın sezeryandan daha konforlu olduğu söyleniyor :)))
ben doğum yapmadım, hatta hiç ameliyat olmadım, cok tırsarak girmiştim, ama sonrasındaki süreç korktuğum gibi geçmedi..
ameliyat sonrasında vakit bulunca bize haber ver lütfen, inşallah sorunsuz atlatırsın , sevgiler

Bence herkes iyi araştırıp ne istedigini bilip hangi sonucun onu memnun edecegine inanıp öyle karar vermeli. benim doktorumun burda hic adı gecmiyordu şans ben gittim ona oldum ,bence başımazdan gecenleri anlatıp paylaşmak güzel sen ist ünüversitesinde ameliyat oldugunu yazmış ve cokda memnun oldugunu yazmıştın bence bunda bir alt niyet yok canım

Herkese çok teşekkür ediyorum. Genelde soğuk kanlı bir yapım vardır ama sabah Sincan'da işim vardı defalarca gittiğin yer olmasına rağmen otoban çıkışını kaçırdım ve geç kaldım. İnsanların ne dediğini bile anlamadım. Bu kafayla çalışamayacağımı anlayıp eve döndüm. Hazırlık yapıyorum. Çocukların çantalarını hazırlıyorum. Üç gün babannede kalacaklar. Eşim benimle hastaneye gelemeyeceği için üzgün. Yıl sonu işler yoğun ve üstelik benim dosyalarımı da devraldı. Mazeret bildirme imkanı da yok.Aml. çıkışıma yetişmeye çalışacak. Gerçi ben pek kafaya takmıyorum. Benimki hastanelerde biraz şaşkın olur sonra gelmesi daha iyi. Kendi anne ve babama haber vermedim. Onlara sürpriz olacak, hatta bana kızacaklar ama yaş ve sağlık durumları nedeniyle stres ve gerginliğe gelemiyorlar. Sabah kayınvalidemle gideceğiz hastaneye. Tekrar teşekkür ederim herkese.

evet canım bende tatlı tatlı kaşıntı vardı meme ucunda ama cok sürmedi iyi calışmalar

Sana katılıyorum bebeto, bu işlerde sabırlı olmak da önemli, madalyonun tersinden de bakabilmeli insan..
juju ya tekrar geçmiş olsun diyorum, iyi haberlerini bekliyoruz..

Yok canım beni İSTANBUL ÜNİVERSİTESİNDE aml olmadım. İstanbul da bir üniversitede ameliyat oldum dedim :) yanlış anlaşılmasın.. Başımdan geçenleri anlatıyorum ki benim gibi burada yazılanlar herkese bir ışık olsun. Hepimiz burada bunun için yazıyoruz.

Herkese sorunsuz bir süreç diliyorum...

pardon bak ben öyle hatırlıyorum aynen öyle canım herkese bende sorunsuz bir sürec diliyorum

Sana katılıyorum bebeto, bu işlerde sabırlı olmak da önemli, madalyonun tersinden de bakabilmeli insan..
juju ya tekrar geçmiş olsun diyorum, iyi haberlerini bekliyoruz..

Gerçekten de öyle sabır herşeyin her işin başı sabır.. Gerisi kendiliğinden geliyor...

Sevgili Berenvildan rapor almak istediğini yazmışsın. Benim raporum vardı ama ben özeli tercih ettim. Araştırmalarımdan bildiğim kadarıyla raporun varsa devlet hastaneleri ve üniversite hastaneleri fark almıyor. Bana para vermeyeceksin demişlerdi. Artık bıçak parası uygulaması da yasal değil. Hoca bile olsa. Sana tavsiyem aml. bizzat kimin yapacağını öğrenmen. Kamu hastanelerinde emin olamıyoruz maalsef...

merhaba canım, rica ederim niye rahatsız olayım ?

Öncelikli olarak ameliyattan önce sigarayı bırakmanın faydası var :) bana az içsen de olur dediler ama ben bıraktım...anesteziden ayılma, ve yara iyileşmesi bakımından farkediyormuş
benim göğüslerimde potluk yok, henüz 15 gün oldu, dikişlerim dün alındı...benim ameliyatım dikleştirme ameliyatıydı ve hiç doku cıkartılmadı... potluğun alınan dokuyla orantısı olduğunu sanmıyorum. Fazla doku alınması olsa olsa büzme yerinde bir şekilsizlik oluşturur. ama olmayabilir de tamamen cerrahın tekniğine ve tecrübesine bağlı... Potluğun göğüslerimizi bağ dokularındaki elastikiyetle alakası varmış, kimisi cok elastik kimisi gevşek olursa, daha sonra memenin altında potluk olabilirmiş... Bu düzeltilebilir bir şey...Nitekim arkadaşımda oldu, sütyenin altında pırtlamış gibi bir şey cıkıyordu sanki , doktor onu sonradan aldı....sorun cıkmadı.. Büzme yerinin fazla olması cok cirkin bir görü ntü yaratabiliyor, ben de büzmeye takmıştım.. :) Cok şükür bir sorunum yok şimdilik.. sana lolipop tekniği uygulayacaklar :) benim ki ters t tekniği ile oldu, geçmiş olsun şimdiden, sevgilerrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…