Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

bende özelden mesaj atamıyorum . bütün yazdıklarını okudum herşey için sağol ne yapacam bilmiyorum. uzun uzun konuşmak isterim seninle. gonca kuruş adım faceden eklersen sevinirim arkadaşım.

Sevgili Gonca belki şaşıracaksın ama maalesef face sayfam yok, bilgisayar işlerinde pek iyi değilim.Anladığım kadarıyla sen daha araştırma aşamasındasın. Ben sonuna geldim diyebilirim. Daha fazla araştırarak zaman kaybetmek istemiyorum. Yeterli bilgiye ulaştığımı, olası riskleri öğrendiğimi düşünüyorum. Çarşamba gününe Ruşen Bey'den ayrıntıları görüşüp, operasyonu programlamak için randevu aldım. Ön görüşmemizde 30 aralık olabilir demiştim ama daha sonra 1 ocak faktörünü düşünerek 2 ocağın daha iyi olacağına karar verdim. Çarşamba günü netleşir artık.

evet arkadaşım bende bu forumdan çok yardım gördüm bu formun sayesinde cesaretlendim nerdeyse 1 ay olacak bende meme ucunu hemen hissettim en çok korktuğum buydu

umarım senin için hayırlısı olur canım. inşallah herşey istediğin gibi gider. senin tecrübelerine çok ihtiyacım olacak. herşey için sağol

selamlar. bu gün doktora gittim. resmi bir görüşme olmadı sanırım resmi olarak yarın başlıyormuş neyse. sakin sakin anlattı bana. ameliyatı. sonucunu. süt verme olayını. ücretini (tabi yaklaşık olarak).
bir kere kocamın dediği gibi normalden daha büyükmüş benimkiler. sırt ağrısı, boyun ağrısı, göğüs altında pişik yapabilirmiş. aslında şu anda bu rahatsızlıklarım yok ama olabilirmiş. beni şu anda ilgilendiren sadece boyutu. bir de doktora içim ısındı.
tabi bir konu var ki bence en zor aşama.. oda eşimi ikna etmek
bu akşam bir kıymalı makarna yapıp konuyu açacağım:))))

Ya arkadaşlar cooook mutluyum, 20 dakika önce duştan cıktım, dikişlerin üzerindeki bantların bazıları cıkmıştı. hemen doktorumu aradım sana verdiklerimi kullan dedi tabi iyice kuraladım yapıştırırkende inceledim iz cok hafif ve ip kadar ince ya cok şükür, korktugum şeyler başıma gelmedi.Süper olmuşlar, koca memelerden az iz, ve hic potluk olmadan kurtulmak büyük şans darısı yeni olacak arkadaşların başına amin.Herkeze iyi geceler

yaklaşık olarak ne fiyat çıkardılar. umarım ikna edersin eşini. son olarak hangi hastaneye gittin.

Günaydınlar herkese,

yeni ameliyat olmuş tüm arkadaşlara acil şifalar diliyorum...

Birkaç gündür giremiyorum foruma....işler inanılmaz yoğun gidiyor yeni yıl öncesi sebepli...dün de yine şirket dışında olmam gerekti...ama aklım hep sizdeydi...
öncelikle cumartesi günü çok güzel bir gündü....sizlerle tanıştığım ve (saatlerce) sohbet edebildiğim için çok mutluyum...
Ben de aynı ekim gibi, yeni dostluklar kurduğumu düşünüyorum.

ekimcim, ve jelesecciğim, oğlumun sağlığıyla ilgili bizi merak edip, arama inceliğini gösterdiğiniz için size teşekkür ediyorum,
yine, birbusecim, beni gitmem gereken yere -istanbulun yağmur trafiğine rağmen- kadar götürme inceliğini gösterdiğin için tekrar teşekkürler...

iyi ki tanıdım sizi :)

gözün aydın canım....darısı başıma inşallah...

Gunaydın ogltkn, gecmıs olsun tekrar, umarım cok ıyıdır oglusun
jelesec cıdden gayet guzeldı gogusler,bu kadar ızsız olması harıka, kac bedenden kac bedene ındı goguslerın? yanı cok cıddı kucultme olmadıgında mı az ız kalıyor acaba?
aslında bacak ıcı ıcın bı gıtsem mı dıye dusunmedım degıl ama ..donuyorum dolasıyorum yıne kendı dr.m de karar kılıyorum...dun aksam gıdemedım bu aksam gıdıcem bakımm napcas..
sızce ercan beye de ugrasam mı aml. olayını konusup ıptal olmus eskı hastası olarak cöoo ben geldım, ustu baskasına altı baskasına olmak sacma mı? offfffffffffffffff...

Canım ya cok sagol, mucize benimki baya ciddi bir kücültmeydi. ogltkn arkadaşımızınkini gördün o da büyük meme onada aynı teknik uygulanacak. ya bu tamamen teknik 10 kadın pilav yapar ama birbirinden farklı olur hem ben büyüklük yada kücüklük meselesine takılmıyorum gördüklerimin icinde kücük olup meme yaptıranlarda vardı iz ve potluk vardı yani.kendi doktorundan memnunu sun sen devam et ya bu beklentiyle alakalı canım ben biraz takıntılıyım

nerelerdesiniz sorun yoktur umarım.OGLTKN ameliyata ve doktoruna kesin karar verince foruma pek takılmaz oldun olmuyor böyle canım merakta bırakma

Ercan beyle daha ilk görüşmede ameliyat tarihini koymuştuk ve o kısım beni biraz ürkütmüştü...
yıllardır bunu hep istememe rağmen, tarihin belli olması insanı geriyormuş.... hazırmıyım, değilmiyim, izler, ya pişman olursam soruları vs...
umarım jeleseciğim, benim sürecim de senin ki gibi olur...komplikasyonum olmaz, izim seninki gibi azıcık olur, sağlıkla ve hızlı bir şekilde atlatırım...
artık nedense korkuyorum ben

glorys çok teşekkürler, şimdilik daha iyi...sen de iyi ki katıldın bize...seni tanımaktan dolayı çok mutluyum...

glorys, bence altını başkasına üstünü başkasına gibi düşünme...
o gün jelesec'i öncesini ve sonrasını gördün...ve gerçekten sonuç etkileyiciydi.....
mümkünse kendi doktorunun da böyle bir hastasını görmeyi talep et..gördükten sonra karar ver...her plastik cerrahın ayrı konularda uzmanlığı, tekniği ve el yatkınlığı vardır diye düşünüyorum ben..

bi de ercan bey o gün birbuse'ye, yine sıkıntınız olursa yine gelin ben seve seve yardımcı olurum diyerek çok büyük bir kibarlık yaptı...Çok centilmence bir tavırdı...sana neden bana olmadın tarzında yaklaşacağını hiç sanmıyorum...

naber ya ogltkn özledim alışmışım seni birbuseyi görmeye yoktunuz garip kaldım. ya korkma canım ercan hocanın dedigi gibi rahat ol.hem yanındayız herşey cok iyi olur işallah

jelesec...
korkuyorum

ay güldürdün beni, yeni yıl sana yeni gögüsler getirecek, arkadaşım coooook şanslısın bire bir gördün sonucu daha ne olsun,icimden bir ses sonuclarının cok iyi olacagını söylüyor,fizigin müthiş birde gögüsler olursa süper olur

ben de özledim canım...bağımlılık oldun sen de ben de...geldim artık...extra işler olmazsa burdayım hep:)

o gün bana "ameliyatında da istersen yanında oluruz" dediniz ya...daha ne isteyebilirim ki...hepinizin gönlünün güzelliği, yüzünüze yansımış, öpüyorum hepinizi...

vallahi sen iste isteme ben zıplarım 15 dakika hastane bana gecede gelirdim ama hani belki eşinle yalnız kalmak istersin eeee nede olsa 2 cocukla yalnız kalmak zor uzun uzun sohbet edersiniz

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım. ben izmirde oturuyorum. dr.atay atabey ile görüştüm bana ayın 27 si için ameliyat günü verdi.çok tedirginim doğru insan bumu diye. arkadaşlar bu doktor hakkında bilgi sahibi olan varmı veya çevrenizde bu ameliyatı ona yaptıran varmı lütfen bana yardımcı olun

jelesec...
korkuyorum

canım ya korkmana hiç gerek yok. hepimiz arkandayız hiç merak etme... bizlerdeki gelişmeleri çok şanslısınki gözlerinle gördün ama öyle ama böyle hepimiz atlattık bi şekilde...
üstelik ameliyatta hastane kapısına gelip pankartta açıcaz senin için:))))) hiç fazla ayrıntı düşünme gözünü açıp kapatıyosun bitiyo... herşey çok güzel olacak iyi dileklerimiz artık senin için öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…