Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

cok sağol canım, bir yolunu bulucam artık yatmanın:)
burda arkadaşlarımdan destek görmek , paylaşmak cok güzelmiş, sevgiler..

evet canım yaaa bir yolunu bulucam artık :) senin de gözümüzün önünde 1 ayın doldu... belki de daha fazla...darısı benim başıma...
next time toplantıda ben de varım :)
kucaklıyorum hepinizi

keşke yarın gelebilseydiniz 2 lafın belini kırardık işallah bir dahakine. tam 1 ay 1 hafta gecti canım bakıcagız seninde öyle gecmiş

evet canım şimdilik iyi gidiyor bakalım. yiğenime con.........ex adlı krem verilmişti.

Geçmiş olsun şimdiden..ben de 2 günlüğüm...:) korkma canım:)

Arkadaslar Bilgisayarda bi problem var,onun icin cevaplarim gecikiyor,kusura bakmayin.Ben cok korkuyorum ama bir taraftan da icim icime sigmiyor,biran önce olmak istiyorum,sizlerin iyi oldugunu okudukca cok rahatliyorum iyiki böyle bir sayfa varmis:)

benım amelıyatımda alınan parca 3800grdı.yarada buyuk oluyor halıyle.dumduz yatınca derı gerılıyor o yuzden oturur vazıyette yatıyorum ben ama daha kucuk operasyonlarda bu duum gecerlı degıl

çok geçmiş olsun, bayağı büyük parca cıkarılmış, ama rahatlamışsındır, sonradan cok faydasını göreceksin eminim... senin durumun da sıkıntılı....inşallah kısa zamanda şifa bulacağız....

inşşşş cnm hepımıze acıl sıfalarrrr

slm kızlar aranıza adanadan yeni katıldım bu ameliyatı o kadar çok araştırdımki en sonunda dogru kararı verdim ve 1 ay önce ameliyata karar verdim şuan çok rahatım zor dönemleri atlattım vavvvvvvvvvvv bittim ölüyorum denecek bir ameliyat değil tabiki ilk 4 saati saymazsak benim gögüslerim çok büyük ve sürekli dr giden problem üstüne problem yaşayan biriyken şuan daha önce neden olmadım diorum herşey doğru doktoru bulmadan geçiyor eger evet ben bu dr a güveniyorum derseniz hemen ameliyat olun derim adanadan düşünenler dr. tavsiye edebilirim :)

selam kızlar ben bugun ilk görüşmeye gittim.. metin bey ethica leventteymiş yer..i ameliyat oarad olacakmış göğüs 95 c 90 b olacakmış. ve bir göğüsümden potluk olmasın diye lipoteksin?* yapacakmış.. toplam 5500 sizce nasıl fiyat nasıl

devlet hastanesini araştırdınmı canım. 5500 sence normal bir rakam mı

merhaba inan bu konuda az yada cok diye fikir yürütmek ne kadar dogru tartışılır. benim sana tavsiyem doktorunu cok iyi araştır ameliyat yaptıgı 1 2 hastayı gör. bilgisayarda en iyileri gösteriyorlar cünkü bu seni yanıltmasın ve istediklerini net söyle

umarım ankarada bulurum iyi bir doktor artık dayanamıyorum. parayı bile artık gözüm görmüyor. Ankaralı arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

canım şuan gögüs bedenin kaç onu bilmiyorum ama 95 c 90 b bence büyük ve fiyat konusuna gelince çok pahalı ben özel bir hastanede olmama karşın sınırların üzerinde oldugu için hem kurum karşıladı bende 1750 verdim sonuç mükemmel 85 b yapıldı yine bile bana büyük geliyor bence iyice araştır

E
Heoinize tsk ederim daha ilk dr.g orusmem.devlete gitmedim cunku sigortam ozel..bu arada gogus bedenim 95c

eylem25 sen hangi hastanede oldun ne olur beni bigilendiri
mu

ben adana metropark hastanesinde oldum cnm 105 bedendim şuan 85 b 1 ay önce ama çok memnunum inanılmaz saatler sürüyor bu ameliyat ama bende o kadar büyük olması karşın 2 saatte muhteşem bir meme sahibi oldum doktoruma sonsuz güvendim güvenimde haklı çıktım kesinlikle tavsiye ediyorum

arkadaşlar bir kaç gündür yazıyorum. Ankarada ikamet ediyorum ve artık ameliyat olmayı kesin olarak düşünüyorum, sizden doktor önerileri ve yardımlarınızı bekliyorum. özel mesaj hakkım olmadığı için bazı arkadaşlara cevap yazamıyorum. Ankaralı arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. teşekkürler.

canım ankaralıyım ama orda yaşamıyorum ama etlik hastanesinde çok iyi yaptıklarını biliyorum yani yaptıran tanıdıklarım var ameliyat olduktan sonra hiç görmedim ama görenler çok beğeniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…