Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

arkadaşlar. her birinize çok teşekkür ederim. insan kendini yanlız hissetmiyor sayenizde. çevremde de bunu bilen kimse yoktu gerçekten. ben bu gün hiç olmazsa bir uzman görüşü alıyım diye görüşmeye gidiyorum. bir şey olursa anlatırım.
sevgiler

sevgili cbt öncelikle çok geçmiş olsun büyük dertten kurtulmuşsun... umarım şuan herşey yolundadır.

elbette aşırı büyük göğüsler sağlık için çok büyük tehdit oluşturuyor çok haklısın ancak ne varki, ölçü olarak fazla büyük olmasada kişinin vücut yapısına göre büyük olan göğüslerde de sorun yaşanıyor. bu ameliyatı olmak isteyen herkes olmalı bence... tekrar geçmiş olsun

merhaba ozdy,

çok çok geçmiş olsun tekrar. umarım iyisindir. arada bir durum hakkında bilgi verirsen seviniriz kendine iyi bak...

MERHABA sevgili arkadaşlar,

öncelikle aramıza yeni katılanlara hoşgeldin diyorum...

bugün 25.gün herşey şimdilik yolunda sol göğsümde hiç kabuk yok ancak sağda en altta kabuk ve potluk var zaten bir göğüs diğerinden sonra iyileşirmiş. başkada bir sorun yok

yeni ameliyat olan arkadaşlar geçmiş olsun herkesi öptüm...

ARKADAŞLAR,

Sizleri tanıdığım için çok mutluyum.... hepiniz çok tatlısınız. iyiki buluştuk. yeni dostlar kazandığımı düşünüyorum .bunu tekrar edelim lütfen..

Bu arada herkesin göğüsler süper olmuş artık özellikle bu yaz gerine gerine geziniriz ortalıkta:))))
hepinizi çok öptüm... görüşürüz.

evet bende bu gün işe başladım herşey yolunda geçen cuma dikişlerimi aldırdım çok canım yandı benden çok büyük doku aldıkları için çok ip kullanmışlar galiba :)) akıntı falan yok ama doktorumda söyledi göğümün içinde olan dikişler vucudun emmesi gerekiyomuş emmediği zaman dikiş yerlerinde dışarı atıyormuş bir parça buldu doktor dikişlerimi alırken şimdide ben buldum üç dikiş doktor bunlar normal dedi yine gel ben alırım dedi sende de böyle durumlar oldu mu ?

Bende kendi adıma sizleri tanımış olmaktan mutluyum aynen tekrarlarız işallah

Selam arkadaşlar bir kaç gün giremedim internete... 19. gündeyim, morarma ve şişlik olduğunu söylemiştim sağ göğsümde en son, doktorum bunun normal olduğunu söyledi sanırım kolumu biraz zorlamışım.. Ama şimdi geçti gibi, bunun dışında herşey gayet iyi şuanda, kesiklerin bukadar hızlı iyileştiğini, hatta meme ucu çevresindeki izlerin daha şimdiden ne kadar silik olduğunu görmek okadar mutlu ediyor ki beni... Bir de meme ucunu hissetmek tabii ki =) Tedirginliklerimin neredeyse hepsinden kurtuldum =)

Psikolojik desteğiniz için çoooooookkkk teşekkürler kızlar =)

cok sevindim senin adına edbeer arkadaşımızda senin doktoruna olacaktı işallah oda senin gibi sorunsuz atlatır

canım tekrar geçmiş olsun iyi olduğuna sevindim. benim dikişler alınan dikiş değildi. o yüzden böyle bir sorun olmadı. baştan beri kabuklanıp döküldüler kendi kendine. sadece sağ göğsümün altında dikişin bitiş yerindeki dikişler yoğun olarak kabuklu duruyor. onun dışında senin yaşadıklarını yaşamadım. senin dikişlerin ters t mi yoksa lolipop mu??? benim lolipop...

karvassi çok memnun oldum iyi olduğuna inşallah bundan sonrasıda sorunsuz geçer. ben 25.günümdeyim ve gerçekten günden güne çok şey farkediyor. doktorum 3.ay sonuna kadar şekil, iz, potluk gibi şeyleri kafana takma dedi. ama şimdiden çok iyi görünüyor bana....

evet bu site gerçekten banada çok iyi geldi. benimle aynı durumda kaç kişi varmış ve ameliyat tecrübelerinin çoğunu okudum moral olarak iyi geldi. taze gelin ne olur irtibatı koparmayalım. artık dönüş yok bu ameliyatı olmam lazım sırtımın ağrıları inanılmaz oldu. bugün umarım görüşmeden güzel haberlerle gelirsin. sana özel mesaj atmak istedim ama yapamadım beceremedim olmuyor. gonca kuruş benim adım faceden eklersen sevinirim canım.

canım ankaralıyım ama orda yaşamıyorum ama etlik hastanesinde çok iyi yaptıklarını biliyorum yani yaptıran tanıdıklarım var ameliyat olduktan sonra hiç görmedim ama görenler çok beğeniyor

Merhaba. Etlik Hastanesi derken Etlik Eğitim ve Araştırma Hastanesini mi kastediyorsunuz ? Merak ettim..

arkadaşım yazdıklarının hepsini okudum. o söylediğin doktorlara mutlaka gidecem ve araştıracam. sen bu ameliyatı oldunmu benim en büyük sorunum korkularım ameliyat korkum.

nerelerdesiniz sorun yoktur umarım.OGLTKN ameliyata ve doktoruna kesin karar verince foruma pek takılmaz oldun olmuyor böyle canım merakta bırakma

benim ki ters t oldu çok dikişim var tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…