Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

CANIM çok memnun oldum izlerinin geçmesine.... süper bir durum. darısı başımıza günden güne çok şey farkediyor. bende kendimi aynalardan alamıyorum artık. eskiden hoş durmayan kıyafetleri denemeye başladım.. hayran hayran kalıyorum aynanın karşısında. böylesine narsiztmi deniyordu neyse ben artık öyleyim:)))))

vallahi sen iste isteme ben zıplarım 15 dakika hastane bana gecede gelirdim ama hani belki eşinle yalnız kalmak istersin eeee nede olsa 2 cocukla yalnız kalmak zor uzun uzun sohbet edersiniz

:) iki çocuklu anne nasılda biliyor yalnız kalmanın ne kadar zor olduğunu :)
ama alıştık sanırım :) yalnız kalınca dilimiz bağlanıyor konuşamıyoruz

hiç istememezlik yaparmıyım aşk olsun, valla gelin hepiniz, yalnız olmadığımı bilmek beni rahatlatır..

valla tırsıyorum ekim....daha düne kadar kormuyordum ameliyattan falan...ama şimdi noldu bana anlayamıyorum....
keşke gün almamış olsaydım, yada mesela bu haftasonuna almış olsaydım....
bu kadar zaman nasıl geçecek, başınızın etini yiyebilirim :)

pankart ? güzel fikir...ama sen çizersen
gördüm çalışmalarını....çok beğendim....

neeeeee, aldınız mı aml. gununu? ne zaman?
ayy hadı saglıkla ınsallahh.cok guzel olacak cok guzel...
karın konusunda bısı olacak mı?

izmirde değilim, bu yüzden size bilgi veremiyorum, ancak bu forumun önceki sayfalarında izmirde ameliyat olanlar vardı....önceki sayfaları okursanız belki işinize yarar bilgilere ulaşabilirsiniz.

aynennnnnn
gıydıgım kıyafetlerde sutyen baskısı olmadan dolasmak harıka, straplezlerı hangı sutyenle anca tasırım korkusu yok..cok sukurrrrr

neeeeee, aldınız mı aml. gununu? ne zaman?
ayy hadı saglıkla ınsallahh.cok guzel olacak cok guzel...
karın konusunda bısı olacak mı?

ameliyat gününü daha önceki hafta ercan beyle görüştüğümde almıştık..
bu kez aklıma takılan bi kaç şeyi sormak için uğradım hem de karnımı da gösterdim...
lazerlipo yapılabilir dedi ama doğumlar sebepli karın kaslarımda yırtık oluşmuş, bu da dışarıya doğru bi bombelik veriyormuş...
o bombeliğin tamamen yok olmasını isterseniz o zaman mini karın germe yapılır ve içteki kas da dikilir dedi..

ama ben şimdilik mini karın germe düşünmüyorum....belki lazer lipo olabilir...

YA geleyim yanınada seni rahatlatayım canım cok geriliyorsan at ileriye tarihi ara ercanı sorun olmaz istersen bende söylerim

sen istersen nickini narsist olarak değiştir :))
valla yazdığınız her mutlu cümle benim korkumu azaltıyor...bol bol yazın....

evet yaa, ben boyutundan cok sıkayetcıydım.yıne buyuk olsaydı delırırdım..

YA geleyim yanınada seni rahatlatayım canım cok geriliyorsan at ileriye tarihi ara ercanı sorun olmaz istersen bende söylerim

yok yok canım, ileri atarsam stres artar...
ben kardeşimin doğumuna göre belki öne çekmeyi planlıyorum..beklemesi zor...
hatta doğumu mart falan olsaydı, hemen şimdi olurdum ameliyat...

cok şanslı oldugunu düşün bak herkez destekliyor seni hepimiz yanındayız.GÖGSÜNDE T İZİ POTLUK OLMADAN SÜPER GÖRÜNTÜYE KAVUŞACAKSIN İŞALLAH SENİN İSTEDİGİN BUYDU AZ İZ OLMASI DAHA NE OLSUN CANIM

Evet canım yaa cok korkunç geliyor baştan ama... korkucak bi şey yok, ben de cok tırstımm baştan , hatta 2 kere iptal ettim.. sonra da şimdi ameliyatımı olduğum doktora gidip randevu aldım.. insan deli gibi oluyor.... ama bugün 6. günüm ve gayet iyiyim, hayırlısıyla sen de atlatırsın, sevgiler

esasında ameliyat tarihinin uzun vadede olması o süreçci zorlaştırıyor. ben 8 kasımda gittim randevu aldım 24 kasım a... araya bayram falan girdi sonra ameliyat öncesi 1 hafta ev işleri yemek depolama falan derken nasıl geçtiğini anlamadım. ama daha fazla bir süreç olsaydı bende senin gibi didişirdim kendimle. allahtan çalışıyorsun ve çocukların küçük olduğu için zaman biraz daha hızlı geçer senin için... fazla kafana takmamaya çalış bence... görüceksin herşey gayet yolunda gidecek olumlu düşün.

başımızın etini yemende mahsur yok seni anlıyoruz hepimiz....

bu arada evet ufak tefek çalışmalarım oldu... beğendiğine sevindim.. pankarta çok güzel memişler çizicem:))))) çok öptüm canım. (yatak odamda bir karakalem nü çalışmam var her sabah gözümü açıp kadının göğüslerine bakıyodum.. eşim dediki baka baka ona benzettin göğüslerini:))) gerçektende ona çok benziyor... birara facede paylaşırım)

darısı benim başıma :)

hoşgeldin ozdy
iyi olmana sevindim senden de ayrıntı bekliyoruz... tekrar geçmiş olsun

Sevgili ogltekin, sevgili jelesec; benim ameliyatım ters T oldu, ancak alttaki iz meme kıvrımının altında kalıyor, cıkarılacak parça ne kadar büyükse ters dikişin izi o kadar büyük oluyormuş, benden cok parça cıkarılmadığı için alttaki iz daha sonra gözükmeyecek bile... ameliyat sonrası doktorumun cektiği resimde memelerim silikonlu gibi duruyordu :) ve de alttaki iz cok kısaydı....Jelesec'in dediği gibi her kadının bir pilav yapma tarzı var... yani ters t de olsa, lolipop da olsa doktorun tecrübesi cok önemli arkadaşlar.....
hepinizi kucaklıyorum, tarihini söylersen belki ben de seni görmeye gelirim canım :)

dedikleri aynen katılıyorum ben tugrul beyle görüştügümde demişti mümkün oldugunca kısa tutuyorum diye seninkide kısa t anladım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…