Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Bende gögüs büyütme ameliyatı olmayı düşünüyorum..ama korkuyorum işin en zor kısmı arkadaşlar doktor şeçmekte...bide sonucu olumsuz birşey olur diye çok korkuyorum ama çok istiyorum..(( fuat yüksel adında bi doktor duydunuzmu??cevap verirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler..

Arkadaşlar merhaba ben Bursa'da göğüs küçültme ameliyatı olmak istiyorum yardımcı olabilir misin?
cnm eğer yazdıklarımı okuduysan ben bursada medical parkta oldum doktorum cengiz bozkurt bir ayı geçtim ağrım sızım hiç şikayetim yok 95 bedenden 80e düştü ama şuan 85 şişlikler insin diye bekliyorum tavsiye ederim başarılı bir doktor..ben geçen gün kontırle gittiğimde milli bir sporcuyu getrmişlerdi..bursada başka bir hastane sahibi olan bir adamda (isim vermiycem) kayınvalidesini cengiz beye getrmiş..hastanesi olduğu halde..açıkçası ben memnunum ama biraz ukala bir adam (=

fuat yüksel le gittim mükemmel doktor şimdilik çok ısındım çok anlayışlı ...sabırla dinliyo cevap veriyo..en önemlisi para göz deil.4 martta ameliyat günü verdi..çok korkuyorum ama çok istiyorum..

ssk 'nın karsılaması ıcın ne yaptınız heyet raporu falan mı aldınız ? doktrunuz kımdı bu arada yazarsanız sevınırım :)

slmlar bende 3 ay önce küçültme ameliyatı oldum antalyada oturuyorum ünverste hastanesinde oldum hiç para ödemedim sigorta karşıladı rapor almıştım büyük olmasının kadın için nekadar büyük bir sorun olduğunu biliyorum bende daha önce hayata küsmştm dışarı çıkmak istemiyordum kıyafet alamıyordum ama şimdi çok rahatım hiçbir sorunda yaşamadım ameliyattan sonra ameliyat olmak isteyenlere yardımcı olmak için yazıyorum korkmayın düşünmeden yatın masaya sormak istediğiniz soru varsa burdayım yardımcı olaurumm

ameliyat olacak olan arkadaslar..
benim bugun 22. gunum ve cok mutluyum , iyiki yaptirdim diyorum.ameliyat oncesi gunlerde heyecanli olmaniz cok normal, cok dusundugunuz icin ruyalariniza da giriyordur bu da cok normal. ben hayatimda bir kere bile dikis attirmadim. ameliyat gunu sadece gelecek guzel gunleri dusundum. zaten sizlik bisey yok ,bisey hissetmiyosunuz ..ameliyattan sonra da asiri agrim olmadi .. ama mutlaka doktorunuzdan emin olun ve ona guvenmiyorsaniz baskasiyla gorusun.
ama sakin vazgecmeyin ...bu karari vermisseniz artik tak etmistir caniniza... biraz cesaretle hersey cok guzel olacak emin olun, umarim yardimci olabilmisimdir :)

çok haklısın bencede vazgeçmesinler bende senin gibi hiç ameliyat olmamıştım korkuyordum ama beni acil olarak çağırdılar ameliyata o gün korkacak zamnım bile olmadı oldum bitti 3 ay bile geçti üstünden benmde hiç ağrım olmadı sadece drenler biraz rahatsız ediyor okadar bazı dr lar dren kullanmıyormuş ama bence olması daha iyi içerisini temzliyor ve ne şişlik nede morarma oluyor ben çok rahat bir ameliyat geçirdim şimdi okadar güzellerki iyiki olmuşum diyorum senin çocuğun varmıydı yaşın kaç benim yaşım 22 evliyim ama bebğim yok olduğundada bir sorun olmayacağını söyledi dr um inşallah bir sorun yaşamayızz :79:

gerçektende içimi çok rahatlattın p.ertesi olacağım ameliyat inş.çok teşekkür ederim.

kızlar benım cıldımın hassas olusundan dolayı yaram bıraz acıldı genısledı drum sılıkonstell verdı bıde yara merhemı bu sekılıde olan varmı ıyı geldımı bu ılaçlar?

slm kızlar benim dikişlerim kabukk bğladı dökülüyorlar artık ve alt kısımda dik olan yerde şimdiden iz diye birşey kalmadı :) tek sorunn çok kaşınıyor bazeeen 75 b giyiyordum 75 a alacağım şişkinlik gidince bol geldi :)

geçmiş olsun hepinizee

bu arada bende ameliyat olanlara soruyordum ağrı oldumu diye hayır diyorlardı. ya benim neden sızlıyor diyodum ama şuan biri bana o geçiş dönemi nasıl dı diye sorsa; gayet ağrısız dı diye anlatırdım çünkü okadar abartılcak birşey değil. pozisyon değiştirince sızlıyordu kalkınca yatınca o da sadece alt kısmı :) bende hiç morluk olmadı direnlerim vardı pazartesi gecesi çıktım ameliyattan çarşamba sabahı direnlerim çıktı.

neslihancığım meraba bugün cengiz beye gittim senin 80 b
di
dimişişler indimi ve şuand kaç beden sutyen kullanıosun

arkadaslar göğüs küçültmüş özellikle 80 bye düşenler şişler indimi kesin iniomu
yani
bide kaç beden sütyene dek

arkadaslar göğüs küçültmüş özellikle 80 bye düşenler şişler indimi kesin iniomu
yani
bide kaç beden sütyene dek

canım şişler iniyo benimde 85 b oldu normal sütyende 85 b ama balenli sütyenlerde 90 b takıyorum.bide benim göğsüm koltuk altından geldiği için hala yanlardan taşma olayı var ama küçükler rahatım.

benim de göğüs uçlarım alarji gibi birşey oldu.portakal kabuğu gibi görünümü.sulanıyor,kaşınıyor kuruyunca kabuklanıyor.bepanten sürüyorum.dr.da aramadım.gideceğim ayın 27 de inşallah iyileşir.gerçi bugün bepenten iyi geldi.benim gibi olan oldumu kızlar merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…