Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütürken sigara kullanan arkadaşlar

Huzur_huzur

Sadece huzur istiyorum huzurrrrr
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2009
327
3
arkadaşlar beni hatırlıyosunuzdur evet bende bu maratondayım ama malesef sigarada kullanıyorum acaba içinizde hem benim gibi sigara kullanıp hem göğüs büyütmeye çalışan arkadaşlar varmı yani sigara büyümesine engel olabilirmi fikirlerinizi beklıyorum hoşcakalın

ben kullanıyorum canım hemde baya baya :bbo: ama corek otu yagı ve hayıt bende etkileşim gösteriyor :)

nası yani bas baya ilerleme varmı canım hadi inşallah bu yüzden çok ümitsizliğe kapılıyorum ben

hapla ugrasma canım zaten sigara içmeyenlerde %70 işe yarıosa sigara içenlerde ancak %30 yarar diye düşünüyorum bende holybra siparişi verdim bakalım bende işe yararsa bilki sende de işe yarar :)

hapla ugrasma canım zaten sigara içmeyenlerde %70 işe yarıosa sigara içenlerde ancak %30 yarar diye düşünüyorum bende holybra siparişi verdim bakalım bende işe yararsa bilki sende de işe yarar :)

zaten diğer sayfadan takip ediyorum canım hele sen kukllan bende sipariş verecem hemen sağol kolay gelsin canım

bende kullanıyorum cnm sıgara bende cörek otu kullanıyorum hayıtda içtım ama bende sıvılce yaptı o yuzden bıraktım peki FULİRİM DIYE YAĞ VAR bunu duyan varmı ?

sigara homonların calısmasını bozuyor olabilr mümkünatı var yani ayrıca bırakırsan kilo alırsın sporla bölgesel incelme yaparsın gögsün büyümüş olur...sigaryı bırakmıs biri olarak konusuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…