Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyüten cep melodisi

yaş etkiyormuş denmiş yukarda bende çok heveslenmiştim ama bunu uyguliycam diya. 29 yaşındayım etki etmezmi yani

evet cnm ben bır haftadır denıyorum ve sonuc aldım daha da devam edıyorum ılk basda ılgınc gelıyo ama etkısını gordukce ınsan ınanıyo

belki okumuşsunuzdur buzla deneyenlerde vardı fakat geçicimi bilmiyorlardı sanırım..bu uygulama kesinmi yani kalıcımı?
benim arkadaşım bu konudan dolayı sıkıntı yaşıyor kesin olması onun için daha ii

kalıcı olup olmadıgını ılerde gorecez ancak cnm ama sımdılık gelısmeler guzel

sanmam cnm bılmıyorum ama 29 yas erken yanı ben 40lı yaslardan bahsetmıstım

teşekkür edrim sevindim çok geç kalmadığım için uzun zamandır bu forumu takip ediyorum bir ümit büyürler diye ama malesef hep etki ediyormuş gibi sonra hiç etki etmediğini görüyorsunuz.şu an şerbetçi otu kremini kullanıyorum 1 ay oldu ama hafif dolgunluk haricinde bir etkisini görmedim, tahriş olması ve zahmetide bi yana. inşlh bu etki ederde kurtuluruz

ınsallah eder cnm ama tam ve duzenlı sekılde yaparsan etkısını gorursun evet hemde zahmetsız

allah allah çok ilginç ya :))) bir türlü aklım almıyor

kızlar eğer doğruysa bebek isteyenler dinlemesin prolaktin yükselince olmuyor bebek

kızlaaaarr bunu yaptım ve göğüslerimde belirgin şeklide büyüme oldu diyen var mı çünkü dayanmıorum bu melodiye işe yaramıyosa dinlemicem göğüs büyütecez diye ne hallere düştük ya

kızlaaaarr bunu yaptım ve göğüslerimde belirgin şeklide büyüme oldu diyen var mı çünkü dayanmıorum bu melodiye işe yaramıyosa dinlemicem göğüs büyütecez diye ne hallere düştük ya

ben denedım daha dogrusu hala denıyorum ve sonuc da aldım evet cnm gozle gorulur sekılde buyume var

ben denedım daha dogrusu hala denıyorum ve sonuc da aldım evet cnm gozle gorulur sekılde buyume var
teşekkür ederim güzelm yani yksa dayanlıcak gibi bi müzik değil kafayı kırcam bunu dinlerken günde kaç kere dinliyorsun sen meesela onunda bi etkisi olmştur mutlka

teşekkür ederim güzelm yani yksa dayanlıcak gibi bi müzik değil kafayı kırcam bunu dinlerken Günde kaç kere dinliyorsun sen meesela onunda bi etkisi olmştur mutlka

10 gun boyunca 20 kez dınlemek gerekıomus gunde benım 25falan oluyo yanı dınledıgım cnm ama gun ıcınde farklı zamanlarda bı anda hepsını dınlemedım yanı 10 gunde 3 cm dıyo zaten ama bu her on gune bı mı yoksa sadece bır defalıkmı onu bılemıyorum ıste cnm yarın tam on gun olacak benım tam 3cm lık buyume oldu gercekden de bakalım daha devam edecem sonuc ne olacak bu kadarla kalacak mı yoksa bı 3cm daha buyume olacakmı

ayy güzelim ya çok sevndm inşallah daha da büyürr bende bugün başladım bırakmıcam artık hep bunu dinlicem hit parçamm dııtıdııdıdıııdııtıtıd

ayy güzelim ya çok sevndm inşallah daha da büyürr bende bugün başladım bırakmıcam artık hep bunu dinlicem hit parçamm dııtıdııdıdıııdııtıtıd

favorı parcamız bu olsun Devam et cnm guzel sonucu beklıyorm en kısa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…