Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyüten cep melodisi

Cok sagol canım yaptım cok kolaymıs telefona da attım yardımın ıcın tesekkurler

ahaah çok iyimiş yaa konuyu daha önce görmüştüm ama sonuç alınacağını düşünmemiştim :))

nez herkese gaz verdin haberin olsun :))))))

ahaah çok iyimiş yaa konuyu daha önce görmüştüm ama sonuç alınacağını düşünmemiştim :))

nez herkese gaz verdin haberin olsun :))))))

canım sanırım kımse duzenlı sekılde dınleyıp sonuc almamısda ondan Ben sımdılık aldım gelısmeler cok guzel ama tek aklıma takılan sey su kızlar 3cm buyutuyo mu acaba sadece hanı devam edılse her on gunde bı 3 cm buyuturmu tek bılgı bu cunku gercı 3cm az mı yanı oda cok guzel bı gelısme bana gore hemde zahmetsız sekılde vucuda dısarıdan gıren bısey de yok bu da ayrıca bı guzel bence Dıger turlu caylar kremler falan yapay oluyo bunu ıse vucut kendısı yapıyo harıka bence

teşekkürler çok kolay indirdim bilgisayarıma ....

teşekkürler çok kolay indirdim bilgisayarıma ....

Kızlarr lütfen yardım edinn ! ben bırakın ,ndirmeyi internette bile bulamıyorum melodiyi, Google a yazıyorum ilgili haberler çıkıyor ama melodi yok . You tube da falanda bulamıyorum sorun ne anlamadım youtube linkinide atar mısınızz

bu nasıl bişi yavv..hani hintli adamlar delikten yılan çıkarır ya müzikle şimdide kadın mememi büyütüp çıkaracak
deneyip memnun olan varmı?biraz tuhafıma kaçtı da..

bu nasıl bişi yavv..hani hintli adamlar delikten yılan çıkarır ya müzikle şimdide kadın mememi büyütüp çıkaracak
Deneyip memnun olan varmı?biraz tuhafıma kaçtı da..

evet cnm ben bır haftadır denıyorum ve sonuc aldım daha da devam edıyorum ılk basda ılgınc gelıyo ama etkısını gordukce ınsan ınanıyo

Hiç bişe olmadı. Batıl inanç bunlar

bende de oldu o zaman ben yalan soyluyorum burda herkese? batıl ınanclıkla ne alakası var mantıklı acıklaması var dıkkatlı okursan canım ayrıca da ne kadar yaptın soyle bır hafta duzenlı sekılde dınledınmı mesela bıde yasın da rolu vardır muhakkak yasın kac acaba belkı kısıden kısıye degısıklık gosterebılır ama kesınlıkle batıl ınanc tarzı bısey degıl o kadar cahılde degılız yanı neyın ne oldugnu az cok bılıyoruz

Yaşla ne alakası varsa:) 17 yaşındayım. 6 gündür dinliyorum bi faydasını göremedim bugün dinlemeyi düşünmüyorum o yüzden. Sizcede saçma değilmi kızlar ?

Yaşla ne alakası varsa:) 17 yaşındayım. 6 gündür dinliyorum bi faydasını göremedim bugün dinlemeyi düşünmüyorum o yüzden. Sizcede saçma değilmi kızlar ?

tamam sende fayda gostermemıs olabılır ama kımsenın hevesını kırmasan ıyı edersın neden sacma olsun kı uzerınde yıllarca calısılmıs bısey yanı hayır yası sorma nedenım bellı bı yasın uzerınde dınleyenlere hıc etkısı olmuyo ama yırmılı yaslarda dınleyenlere daha dınlerken agrı falan oluyo sende hıc mı bı sızı yada agrı yada en ufak bı buyume olmadı sende haklısın ınanmamakda kendınde faydası olmayınca baskasınınkı yalan gelebılır canım ama ben cıdden cok faydasını gordum yanı

Çok azz şişkinlik hissettim sanki ama o anlıktı bi kaç saat sonra eski haline döndü gene..

Çok azz şişkinlik hissettim sanki ama o anlıktı bi kaç saat sonra eski haline döndü gene..

cok ılgınc canım bılemıyorum ama ınanarak dınledım ben duzenlı sekılde bır haftada 2cm buyume var hemde dolgun sekılde senın adına uzuldum keske sanada fayda etseydı

cok ılgınc canım bılemıyorum ama ınanarak dınledım ben duzenlı sekılde bır haftada 2cm buyume var hemde dolgun sekılde senın adına uzuldum keske sanada fayda etseydı

Peki bişey sorucam günde kaç kez dinliyosunuz??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…