Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyüten cep melodisi

o zaman duydugumuz her bebek sesi de boyle etkiler mi ki? mesela ailede bebegi olan biriyle yasiyosak? ne biliyim, aciklama cok inandirici ama bi yandan da cok tuhaf insanin inanasi gelmiyo, eger dogruysa bi arkadasima onericem, kalici olup olmadigini da yazarsaniz super olur

yeni doğanlarda calısan hemsirelerin o zaman kocaman göğüsleri olması lazımdıı :)) heheh olsun yinede deneyelimm :KK70:

bi de neden gizli aglama sesi, direk bebek aglamasi sesi dinlesek ayni etki olmaz mi mesela merak ettim

çok şaşırtıcı inanası gelmiyo insanın,okadar kremdi masajdı denerken böyle bi yöntemin olumlu bi sonuç vereceğine inanmayarak yapmaya başlasanzda psklojk olark mı bilmiyorum ama göğüslerde oluşan ağrı ve dolgunluk hissi şaşırtıcı :)

Oyle olsa adam hıc on bes yıl ugrasmazdı normal bebek sesı dınleyın derdı oyle degılmı demekkı var bunda bı fark yanı beyın artık ne sekılde algılıyosa ama benım en cok merak ettıgım sadece 10 gunluk bıseymı hanı3cm buyuyo o kadarla kalıyomu yoksa her on gunde 3cm mı buyume oluyo bunu zamanla gorecez bakalım ama buyume kalıcı dıye dusunuyorum sısırmedı cunku kremlerın yaptıgı gıbı :KK9: Bugun 11.gun bakalım devam edıyorum suan ıcın sadece 3cm buyume var kızlar gelısmelerı paylasalım hepımız:KK52:

nez tebrik ediyorum. Ben de yaklaşık bir yıldır kremler masaj filan bir sürü şey denedim. Sonra hekimzadeye başladım. Şu an 5nci aydayım. Ama maalesef sadece 1cm büyüme oldu. 6ncı kutuyu sipariş etmemeye karar vermiştim. Bugün bu melodiyi keşfettim. Deneyeceğim, umarım bir faydası olur.

nez tebrik ediyorum. Ben de yaklaşık bir yıldır kremler masaj filan bir sürü şey denedim. Sonra hekimzadeye başladım. şu an 5nci aydayım. Ama maalesef sadece 1cm büyüme oldu. 6ncı kutuyu sipariş etmemeye karar vermiştim. Bugün bu melodiyi keşfettim. Deneyeceğim, umarım bir faydası olur.

tavsıye ederım cnm duzenlı sekılde yaparsan faydasını gorursun hem zahmetsız hem masrafsız yanı:KK34:

bende basladım bakalm nolck tam 10 gun snra sonucu yazcm konuya abone oldum
kolay gelsin herkese:KK17::KK16::KK36:

bende basladım bakalm nolck tam 10 gun snra sonucu yazcm konuya abone oldum
kolay gelsin herkese:KK17::KK16::KK36:

güzel sonuclarını beklıyoruz canım :KK34: Buraya atamadım derken nasıl yanı anlamayamadım telefona atmıssın ne guzel kolaylık oluyo oyle :KK76:

güzel sonuclarını beklıyoruz canım :KK34: Buraya atamadım derken nasıl yanı anlamayamadım telefona atmıssın ne guzel kolaylık oluyo oyle :KK76:

ins cnm..:KK71:
yanı buraya yuklemek istedim mp3 seklini ama olmadı
total video concert die bi program var ordan videoyuyu mp3e cevirysun daha koly oluyo

kızlar sonunda bende indirmeyi başardım işe yarayacağına hiç inanmıyorum :44:aslında ama denemekten birşey olmaz ne hale geldik ya memeleri büyütcez diye ne duysak yapar olduk doğru yanlış mantıklı mantıksız hiç farketmez Allah'ım gör halimizi ne olur büyüt memelerimizi amiinnnnn

ya o kadar göğüs büyütme diye başlık varki nereye yazacağımı şaşırdım..ya nasıl sorsam diye düşündüm ama bi şekilde anlatmak istedim..
arkadaşlar herkes göğüs büyütmek istiyorda takıldığım birşey var?ya göğüs uçlarına faydası varmı?şimdi tek tek her başlıka sormak saçma geldi..bilen ve her yöntemi belki deneyen vardır..uçlarıdamı büyür..

arkadaşlar merhaba bende aynı dertten müzdarip olduğum için nette gezerken bu konuyla karşılaştım.göğüs büyüten cep melodisi çok ilginç geldi.yorumları faln okudum sanırım sonuç alan bazı arkaşlarımız var.sağolun linkini vermişsinz ordan buldum dinliyrm bende 1 gündür bi farklılık olursa yazarım yine ama bazı arkadaşlar ağrı kaşıntı olduğunu söylemişler bende öyle şeyler olmadı sanki daha dolgun daha diri gibi duruyo yada psikolojikmi anlamadım.
:KK3:

Oyle olsa adam hıc on bes yıl ugrasmazdı normal bebek sesı dınleyın derdı oyle degılmı demekkı var bunda bı fark yanı beyın artık ne sekılde algılıyosa ama benım en cok merak ettıgım sadece 10 gunluk bıseymı hanı3cm buyuyo o kadarla kalıyomu yoksa her on gunde 3cm mı buyume oluyo bunu zamanla gorecez bakalım ama buyume kalıcı dıye dusunuyorum sısırmedı cunku kremlerın yaptıgı gıbı :KK9: Bugun 11.gun bakalım devam edıyorum suan ıcın sadece 3cm buyume var kızlar gelısmelerı paylasalım hepımız:KK52:

YA ARKDAŞLAR ŞU LİNKİ BİRDAHA VERİRMİSİNİZ DOĞRU DÜZGÜN BENDE BAKSAM Bİ DENESEM :d

bilinçaltına böyle mesaj veren seslerin kulaklıkla dinlenmesi gerektiğini okumuştum ben. Acaba bunda da ona gerek var mı ki? Bide keşke böyle doğa sesi falan yapsalarmış nie böyle bi melodi seçmişler anlamadım :44:

Aşkolsun yani kızlar.. 11. sayfadamı ne mp3 e çevirttirip yükledim ya biraz gerilere bakın bi zahmet... Aşkolsun vallahi aşkolsun :p

ins cnm..:KK71:
yanı buraya yuklemek istedim mp3 seklini ama olmadı
total video concert die bi program var ordan videoyuyu mp3e cevirysun daha koly oluyo

ben bu melodiyi dinlemeye başladım başlayalı gögüslerimde sızı oluştu neden

X