Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyüten cep melodisi

kızlar bende 3 gündür dinliyorum bakalım ne olacak :)) bu arada göğüs ölçüm 89. 95 falan olsa bana yeter :)

kızlar ben diyorum ki bu melodiyi dinlerken birde çörekotu yagıyla masaj yapalım diyorum. belki daha fazla etkisini görürüz. sizde fikirlerinizi verin hadi hadii

[ı]kızlar ben diyorum ki bu melodiyi dinlerken birde çörekotu yagıyla masaj yapalım diyorum. Belki daha fazla etkisini görürüz. Sizde fikirlerinizi verin hadi hadii [/ı]

cnm benımde aklıma gelmedı degıl hanı bu hem ısırgan otu ıcıp hem corek otuyla masaj yapıp hemde bu melodıyı dınlemek nasıl olur dedım ama ucuncu on gunumde yapacam bakalım cunku melodının etkısını merak ettım ılk seferde tek olarak dınledım ıkıncı on gunde de etkısı olacakmı o yuzden bısey yapmadan dınlıyorum ucuncu on gunde bu sekılde yapmayı deneyecem bakalım

bende düşünmüştüm şerbetçi otlu kremde sürüp hem içerden hem dışardan desteklemeyi ama bu yönteminde işe yarayıp yaramadığını görmek istedim. allahım ne olur etki etsin artık 3. gündeyim ama hala ağrı falan yok. bakalım bu işe yararla daha etkili olsun diye hayıt ısırgan gecede şerbetçi yapıcam

ilk dinlememde göğsümde sızı oluştu. 2 gün ara verdim. bugün yine dinledim. aynı tepki oldu
sanırım işe yarayacak. hadi hayırlısı kızlar

Yaa şu melodiyi kaç sitede aradım bulamadım buradaki linkten indirdim sonunda. Sağolun ya deliricektim. Ayrıca bu iş çok da mantıklı bence denemeye başlıyorum hemen

kızlar bişey sorucam nerde bu melodi bana link atın yada yardımcı olurmusunuz nerden bulucam bu melodiyi

bende indirdim az önce,dinlemeye başladım.uyuyana kadar 20 kez dinlerim.hadi hayırlısı bakalım.:90:

nerdeyse 10 gün olucak dinlemeye başlayalı ama sızı falan yok bende:44:

neye gore etkı edıyo bılmıyorum ama bazısında etkılı oluyo bazısında hıc etkı etmıyo anlamadım:44: Acaba bebek sesıne tepkı her ınsanda olmuyomu kı dıyorum cocukları cok seven bıraz anaç bı yapıya sahıp olunca mı etkı edıyo acaba yasın kac senın cnm pekı bıde duzenlı dınledınmı

ya ben 18 yaşndaym 6 qndr dınlıorm bı etkı fark etmdı edr mı szce ya

ya ben 18 yaşndaym 6 qndr dınlıorm bı etkı fark etmdı edr mı szce ya

ılk uc gunde etkı edıyo cnm agrı sızı baslıyo uc gunde 1cm buyuyo bende oyle oldu yanı sımdı 2cm buyumesı gerekırdı sende ıse yaramadı galıba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…