Bölgesel İncelme Göbeğim yani Osman ..

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

yirminisan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2010
165
0
Ben 22 yaşındayım yaklaşım 1.57 boyundayım.Pek sağlıklı beslendiğim söylenemez ama sağlıksız da beslendiğimi düşünmüyorum...Vucuduma oranla göbeğim haddinden fazla büyük..İş arkadaşlarım Osman diyorlar göbeğime 3 aylık hamile gibiyim sanki..

Yalnız şöyle birşey var..Fazla su tüketemiyorm ve lavaboya sık çıkamıyorum..Alışkanlık gibi birşey küçüklüğümden gelen..Arkadaşlarım su içmemi önerdiler yalnız oda fayda etmedi,biraz daha deneyim meksika biber haplarından kullanmayı planlıyorum onunda fayda edeceğini düşünmüyorum..

Bu Osman'a bir çözüm yolu bulmam lazım..Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim ..

şaka bi tarafa gülmeden durabilsem bi yöntem önercem ama olmuyokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Şaka bı tarafa bılıosun benım gÖbeĞımınde senınkınden kalır yanı yok ben Çok su ıÇıorum her akŞam mekık Çekıorum yatmadanda altın Çılekten 4 tanem yıyŞp su ıÇıp yatıorum sabah tok uyanıorum ama hap kullanma derım Çok Şıkayetı olan duydum hatta senın Çevrende var Şıkayetı olan tatlım

İnanmıyorsunuz ama buda osman işte..Yardım edecek arakdaşlara ihtiyacım var dalga geçmeyın nolur..

Eklentiler

• $Görüntü016.jpg
    5,2 KB · Görüntüleme: 50
:) Ah cnm sıvı tüket dedin bol bol,onu tüketiyorum daha beter şişiyorum göbeğimin haline baksana..Başka bir yolu olmalı.Halama sordum hapları onlar bünyeni bozar küçüksün daha dedi.Acaba şu bele sarıyorlar ya jelatinmi diyorlar öyle şeylerden sarıp terlesemmi ki?

Spor mekik çektim bir süre birkaç gün yani oda çok kötü ağrı yaptı kolumun altları hamladı..

canım benim bir hafta filan ağrıo hamlıosun ama sonra geçio sporla yapılır aslında sen çok rahat spor yapabilirsin tatlım spor merkezi var ya burda ona git blumecim ilaç kullanmıştım yemedim şimdide bayağı kıstım akşamları çok az yiyorum su içiorum sürekli umarım veririm düğüne kadar balım

hamladıktan sonra ağrı yapar evet, ama 1-2 güne alışıyosun keşke devam etseydin canım belki faydası olurdu. kilolu olmamana rağmen sadece göbek olması ilginç, doktora falan gitsen bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…