Bölgesel İncelme Göbeğim yani Osman ..

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
kilonu yazmamışsın ama eğer şişman değilsen bence bu göbek yağ değildir, yağ değilse göbeğini indirmek kolay

vücudunun diğer yerleri normal ama sadece göbek kısmın varsa
büyük ihtimalle hazımsızlık sorunun vardır
kabızlık problemin varsa ilk olarak onu ortadan kaldırman gerekiyor
bi dahiliye uzmanına yada bi gastroentroloji uzmanına görünürsen
problemin ortadan kalkacaktır
onlar şişkinlik ve kabızlık için tavsiyede bulunuyorlar zaten

Göbeğin yağ ise yürüyüş ile bile farkedilecek derecede azalır, artı düzenli mekik çekebilirsin,günde 50 75 100 gibi. Düzenli masajın da etkisi olur. Şekeri de minumuma indirmen lazım.şekerde ki yağ direk göbekle buluşuyor çünki.
Çözmen gerek herhangi bir fiziksel rahatsızlığın yoksa irade ile üstesinden gelirsin.
Yapabileceğini yaptıktan sonra da olmadı, barışacaksın osmanla.

göbek eriten kemerler var canım o işe yarayabilir.
birde mekik çekmeyi kolaylaştıran bir spor aleti var tvlerde reklamı dönüyor hep oda işe yarayabilir.

Bende sporla çözüleceğini düşünüyorum sıcak su ve yeşil çay da çok etkili olur altın çilek yersen günde 10 tane filan bağırsaklarınıde çalıştırır canım

Bende sporla çözüleceğini düşünüyorum sıcak su ve yeşil çay da çok etkili olur altın çilek yersen günde 10 tane filan bağırsaklarınıde çalıştırır canım

yeşil çay mütiş etkili ama gazlı içecekleri, soğuk içecek ve yiyecekleri kesmek lazım

bi de tekniğini öğrenip mekik çek, kafana göre çekersen göbeğin daha da pörtler benden söylemesi

artı glisemik index olayına dikkat etceksin en çok göbek pörtleten olay bu bence

aslında herkesin glisemik indexi düşük öğünler yapması gerekli zayıf yada şişman fark etmez

Aslında şanslısın. Kilo probelmin yok, bölgesel bir fazlalık var ve en kolay eritilebilecek bölge. ya basen olsaydı.
ıki şey yapman lazım:
1. Kabızlık problemini mutlaka çözmelisin, ama sakın hapla filan değil. Sabah kalkınca incir, kuru kayısı ye, üzerine ılık su iç. Bir de sarımsak beni çok tuvalete çıkarır. Gün içinde de bol su. Zaten kabızlık geçince göbeğin yarısı gidecek.
2. Kalan yarısı için de mekik mekik mekik mekik. Ama sabırla. Dediğim gibi en kolay sonuç alabileceğin bölge. Basen olsa, bel olsa işin çok zor derim. Ben en zayıf halimde bile koca kalçalıydım ve eritmeye yönelik hareket çok az, çok da etkisiz. Ama göbekte mekik müthiş etkili. Yirmi gün sabret. Kollarındaki, karnındaki hamlama en fazla bir hafta sürer. 20 ile başla, hergün 10'ar artır, 100'e kadar çık. Gözlerine inanamayacaksın. Belin acırsa yarım mekik çek, o da aynı işi görür. Tam kalkmak belini zorlayabilir.
Ve kenilikle yapmaman gereken şey ise, ilaç, hap, jel vs kullanmak. Hiçbirinin güvenirliliği kanıtlanmış değil. Bitkisel olan herşey masum demek değildir. En güçlü zehirler de bitkilerden çıkarılıyor. daha gelişim çağın bitmemiş, bünyeni mahvetme.

Beni ciddiye alıp önerilerinizi yazdığınız için sonsuz teşekkür ederim..Ozaman ilk iş eve giderken kayısı alayım dediğiniz gibi sabah yeyip üstüne su içeyim..Mekik içinde 20 gün deneme süresi koyayım kendime o zaman eğer sonuç alırsam sizlere de söylerim ..

Ayrıca sorunum kabızlık değil,küçüklükten gelen bir korku tuvalete çıkamkdan korkuyorum haftada 3-4ü geçmez benim..sürekli tutuyorum kendimi..Ama alıştığımdan sıkıntı olmuyor işte..Arkaaşım su içmemi önerdiğinde de bu seferde su fazla çıkmadığımdan oda artı bi şişlik yapıyordu..Aama gerçekten ihtiyacım vardı önerilere hepsini özenle değerlendireceğim

kısss osman bence sevimlidirrrrrrr :) bendede minik bi osman var boyumda 158:)ama yemeyi azaltınca kayboluyor benimki yersemde hemen çıkıyor malesef...benceeeee mekik çek birasda dikat et yemene yeterli olur cnmmm..bence hap kullanma nolur nolmaz yan etkisi olabilir..

daha yaşı küçük zaten bence yemekten gerçi son günlerde baya azalttı yemeği ama hadi bakalım

Yaşımla göbeğim orantılı olcak inşallah :) bu yorumların hepsini değerlendiricem :) seninkilerde dahill cnmm =))

ya arkadaşlar benimde osmanım var ((
bu göbek meselesine bi çözüm bulsak ii olur aslında

:) benim osmandan pek eser kalmadı diyebilirim ..
az yiyerek yok ettim osmanı :) bide haziranda düğün var onun stresi eklendi yok oldu :)
darısı diğer osmanlılara

Kızlar önce alt göbeğinizi içinize çekin,konumu hiç bozmadan derin nefes alıp verin ama nefes aldığınızda karnınız değil ciğerleriniz şişsin=) Oturururken yatarken çalışırken falan sık sık yapın işe yarıyo

bence lavaboya çıkmaman çok doğru bir seçim olmuş. Çıksaydın çok tuhaf bir görüntü olabilirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…