Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Yaa ben bu sitenin bağımlısı oldum resmen yaaa ama işim var hepinizi öptüm tekrar görüşmek üzere byy :)))

devlet işi temiz iş.. ama senin çok güzel bir bölümün var. devlette körerebilirsin onun için yorum yapamıyorum
devlete girsen en az 2500 maaş alacan hafta sonu çalışmayacan. mesain olmayacak. yarın öbürgün anne ve eş olunca hayat sana zor gelmeyecek tabi senin kararır

ben özelde ilk işe başladığımda 300TL ile başlamıştım. yol param 150 TL gidiyordu düşün ama mecburdum bilgilenmeye tecrübe edilmeye onun için ilk fiyat tekliflerini kabul etmen(kısmen) faydana olur.. tecrüben olmadan ilerleyemezsin.
4sene çalıştım. çok güzel bir işim vardı ama özelde olmuyor. hakkın korunmuyor.. sürekli seni mal gibi görme çalıştırma durumları.
ancak holding lerde falan iş bulabilirsen şartların ii olabilir. diğer türlü özel sektör için çok zor..

ev tutmak falanda gözünde büyütme.. gerçkten çok kolay. bende yeni düzen kurdum biliyosun..
mini buzdolayı alsan 400, çamaşır makinası , 600
baza yatak başlık 250
iki halı 200
bi kanepe 200

bu şekide kaba taslak bişi yaptım.. sen iyi bir iş bulmaya bak. evi falan düşünme ailen ne güzel okutmuş etmiş.. iyi yerlerde olman snein içinde ii olur dımı..

bu sene artık kpss geçti. temelin varmı bilmiyorum :26: bidaha 2016da kpss girebilirsin :26:

Son düzenleme:

ben bu sene kpss ye girecem canım düz memurluktan girecegim için çok büyük bir temele ihtiyacım yok oldugu kadarı olacak yani. daha önceki kpss de hiç çalışmadan 76 almıştım, şimdi biraz çalıştım, ayın 11 inden sonra da 3 hafta var, o zaman da baya bi kassam diyorum, 80 i geçersem en azından biraz da olsa şansım olur :26:

ama işte tam da senin dedigin sebeplerden dolayı devlet mi özel sektör mü konusunda kararsız kalıyorum.. devlette belediyede oturacagım bütün gün, en iyi ihtimalle arada teftiş falan olur, ama yine de bu kadar eziyetini çektigim okulda gördüğüm eğitimle pek alakalı bir durum olmayacak ama özel sektör hele ki büyük şehirde olursa yapacagım iiş, tam da benm mimar olmayı isteme sebebim.. insanlara yaşam tasarlıyorsun bu beni daha lisedeyken bile heeyecanlandıran bişeydi ama işte iş gerçekliğie gelince böyle olmuyor

yarın bigun çocugum olacak bakıcıya bırakacagım, özel sektör olacagı için izin vermek adamların keyfine kalmış bişey, iş çıkış saatin yine keyifle alakalı falan, kafamı karıştırıyor bütün bunlar

senin yazdıgın fiyatlarda adapazarı için geçerli de canım ankarada bahsediyorum ve malesef o kadar kolay olmuyor burda hiçbişey en az 2500 ü de başlangıçta kimse vermiyor kafam çok karışık asmuu, gece bi yatıyorum yataga, 15 dk da bir uyanıyorum nerdeyse ve sürekli parça parça karışık suyalar görüyorum bilinçaltım çok fena çalışıyor hiç rahat verdirmiyor bana

kızlarrr bakınnnn kendime yeni hobii buldummm hemen resim atım de öylee gösterimmm :)) ama resim bana ait değil şuan benimkileri atamıyorum
Eki Görüntüle 1141361
bunlardann yaptımmmmmm

çok güzelleeeer ben de isterim ama

bendee geldimm

gamzeli senin topiğinmiş

hoşgeldin canımmmm

slm canım nasılsın ne iyi yaptın ne var ne yok :)

hoşgeldinnn kurbanımmm

anaaam, o kedi ne hoooşş

merhaba, hoşgeldiniz

canım farkındaysan kira hakkında hiç yorum yapmadım
hepsi buradadan bile bakarsasn 600 650 çamaşır ve buzdolabı makinası görürsün..
kanepelerde ikinci ellerlerden AMA sıfır olanlardan aldım ben..
neyse bu sorun değil..

ben sana bi mail atayım. kpss ile ilgili sen bi oku istersen.
hakkında hayırlısı şuan bişi düşünce bence. sakaryaya gel 1 ay eve kafan ve şu sınava hazırlan. olduysa oldu. olmadıysa olmadı zaten

Son düzenleme:

okudum kuzum msj ı muhteşemmiş yazdıkların, hazır şimdi projede çiziyorken bir yandan o dedigin videoları bulup dinlerim en azından çok faydası olur

bazı şeyleri düşünmek için erken aslında, daha sınav olmadı bile belki de çok düşük alıp devlet şıkkını direk eleyecegim mecburen o yuzden belli de olmaz hiç bişey ama kafa da bi yandan çalışıyor tabi şu 2 haftayı hem dedigin videoları dinleyip hem de projemi çizerek geçireyim de döndükten sonrasının çaresine bakarız dedigin gibi :26: bi yandan kitapları da toparlayım buradan tabi :26:

sakaryayı hiç bilmiyorum yaa, orada yaşarsam bu açıdfan da zor olacak ama alışacagım mecbur sen de varsın nasılsa artık yuvarlanır gideriz berfom

ooo güzeller güzeli gamzemiz de gelmişş

cnm benim ya
nurdancım ne diyecem sen normal memurluk istiyorum demişsin türkiye de neresi olursa yazıcak mısın:26: bende bu sene ön lisanstan giricem ama sadece izmir ve çevresi olabilir normal memurlu olacak büyük ihtimalle ama normal memur ne yapar onu bile bilmiyorum80 üstü almam gerekiyor bakalım olacak mı:26:

berfo aydınlat bakim beni 3001 ambar memuru mu olsam

canım ben 4 yıllık mezun oldugum için temmuz da bizim sınav lisans kpss ye girecegim yani

şimdi atamalar kasımda olacakmış, o zamana kadar ne olur ne biter bilemiyorum ama eger hala sakaryadaysam büyük ihtimalle neresi olursa gidecem dderim tabi o zamanki iş durumum ve eş durumum da etkiler beni ama eğer ki işimden memnun deilsem neresi olursa giderim diye düşünüyorum canım

benim bölümümün kadrosu çok nadir açıldığı için ben büyük ihtimalle izmirde 3001 yazanları tercih edeceğimevli olmasaydın neresi olsa yazardım 2008 de sınava girdiğimde 87 di puanım ozaman tercih yapamadım annemin hastalığı vefatı kısmet değilmiş dedim sonra şimdi çalıştığım işi buldum hiç sınava girmek aklıma gelmedi evlendikten sonra dank etti aklıma şimdi eşim benim ardımdan gelemez diye il dışı yazamıyacam

hakkımızda hayırlısı olsun

eşinin tayin isteyebilme durumu yok mu :26:

kısmet degilmiş kuzum o zamanlari şimdilerde eger kısmetse mutlaka çıkacaktır karşına

dedigin gibi hayırlısı olsun hepimiz için inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…