Gizem'li Muhabbet Topiği :)

hımmm :26: sanırım bu biraz kişilik meselesi

Sanırım etme bulma dünyası olmuş bu durumda:26: Pişman da olmuş ama artık nasıl üzüldüyse adam geri dönmemiş ki bence haklı.. Arkadaşınız için hayırlısı olsun umarım istediği biriyle karşılaşır Bu durumdan anladığım kadarıyla ben bunu sorun yapmayayaım en iyisi

İlişkinin başlarında askerdeydi canım geldi geziyoruz falan ama hep aynı şeyler baktım olmuyor ben demeye başladım onu yapalım şuraya gidelim diye:26: Dün konuştuk ben sen plan yap istiyorum dedi çıktı işin içinden.. En azından dediklerimi yapıyor deyip susayım bari ben çünkü evlenince de böyle olcak anladım

hımmm :26: sanırım bu biraz kişilik meselesi

Kişiliğini yediğim

aynen kuzum nasıl olsa dediklerini yapıyor sorun çıkarmıyor, takma kafana bu durumu

Haklısın bozmayayım huzurumu Bugün iftara gidicez canım da benim canım inanılmaz hamburger istiyor onunla oruç açılır mı sözlüm dalga geçer mi bilmek istiyorum

öncesinde bi çorba içsen olmaz mı canım, direk midene oturmasın hamburger :44:
sözlün dalga geçer mi ben ne bileyim kız, onu sen de bana dalga geçer mi

çok takma boşveeeer, en azından senin dediklerine muhalefet etmiyor

dediğim gibi karakter meselesi bence. bazı insanlarda liderlik özelliği daha ön plandadır, her şeyi kendi organize etmek ister vs., bazı kişiler de biraz daha tembeldir bu konuda, hazıra konmayı tercih eder

Benim sözlüm kesinlikle çok tembel bu konularda işte ama başka türlü hep onun dediği olsun ister son söz onun olsun ister ne tezat ama :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…