Gizem'li Muhabbet Topiği :)

valla dene gitsin yavrum yaa, adamların kendi ofisi falan oluyor ohh miss :KK34:
ama nasıl olunur ne yapılması gerekir kaç para kazanırlar hiç bilmiyorum :KK50:
olunca kazanıyomuş baya bi imzaya 10000 lira alanı varmış :KK53:
ama staj da ki ücret kafamı kurcalıyor, 2 sene yani, evlenecez birde para geçmesi lazım elime :26:

wuhuuuuuuuuuuuuuuuu :KK70: rica etsem daha detaylı öğrenebilir misin aceba :KK30:

:KK3:

Canım tam bilmiyorum aslında benim annemin arkadaşı sınavlara hazırlandı falan ama geçemedi 2 3 hakkı vardı sanırım.. Sonra stajı uzun sürüyor oldukça zorlu yollar yani kolay değil ama bir kere tutturdun mu geliri gerçekten çok iyi.. Benim o bahsettiğim bayan hem muhasebe müdürüydü hem de bürosu vardı aylık geliri 15 bin civarıydı =)

güzel işmiş o zaman kaçırmamak lazım :KK31:

Çok çok güzel canım valla:KK52:

Canım tam bilmiyorum aslında benim annemin arkadaşı sınavlara hazırlandı falan ama geçemedi 2 3 hakkı vardı sanırım.. Sonra stajı uzun sürüyor oldukça zorlu yollar yani kolay değil ama bir kere tutturdun mu geliri gerçekten çok iyi.. Benim o bahsettiğim bayan hem muhasebe müdürüydü hem de bürosu vardı aylık geliri 15 bin civarıydı =)

Çok çok güzel canım valla:KK52:
Allahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :118:eğitimi neydi kaç yaşındaydı kadın :KK52:
yüksek lisans olunca staj süresi azalıyormuş 1 sene ama ben tezimi vermedim daha :26:

Allahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :118:eğitimi neydi kaç yaşındaydı kadın :KK52:
yüksek lisans olunca staj süresi azalıyormuş 1 sene ama ben tezimi vermedim daha :26:

Ya onun durum biraz karışıktı 30 küsür yaşlarındaydı yeni bebeği olmuştu okumaktan fırsat bulamamış falan :KK53::KK53: Tam bilmiyorum ama istersen benim bir arkadaşımın eşi mali müşavirliğe hazırlanıyor ona sorabilirim p.tesi gibi :26:

Ya kızlar benim sözlüm hiç plan yapmıyor ya.. Hadi bu hafta şöyle yapalım hadi bu hafta böyle yapalım demek yok.. Ben diyorum tamam diyor gidiyoruz falan ama kendinde tık yok.. Az önce konuştuk senin söylemeni istiyor bende senin söylemeni istiyorum dedim ama yok nafile:26:

Ya onun durum biraz karışıktı 30 küsür yaşlarındaydı yeni bebeği olmuştu okumaktan fırsat bulamamış falan :KK53::KK53: Tam bilmiyorum ama istersen benim bir arkadaşımın eşi mali müşavirliğe hazırlanıyor ona sorabilirim p.tesi gibi :26:
Benimde 30 a 4 sene var :KK52: Senin için sıkıntı olmayacaksa sorarsan sevinirim canım:):KK17:
Staja başvuru için 1100 lira verilecekmiş :KK53:

X