Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Ya kızlar benim sözlüm hiç plan yapmıyor ya.. Hadi bu hafta şöyle yapalım hadi bu hafta böyle yapalım demek yok.. Ben diyorum tamam diyor gidiyoruz falan ama kendinde tık yok.. Az önce konuştuk senin söylemeni istiyor bende senin söylemeni istiyorum dedim ama yok nafile:26:

Aynı şeyi söyledim canım sana bıraksak bir kafede pinekleriz onda da hangi kafe olsun diye bana sorarsın dedim:KK47: Geneli öylemi gerçekten takmıyayım mı yani:26: ama ben bakıyorum hadi kalkın gezelim diyenlerde var özeniyorum valla:26: Onun dışında ne istesem nereye gitmek istesem tamam diyor:26:

hımmm :26: sanırım bu biraz kişilik meselesi :KK34:

Estagfirullah ne affi, hemen yanitlayayim :)
Arkadasim sevgilisini pasif ve umursamaz buluyordu.
Dediginiz gibi bir yere gitme isini organize etmemesinden tutun sinavlarinda hirsli olmamasina kadar takmisti.
Bunu defalarca konustular, ex eniste biraz dikkat etmeye calisiyordu ama adamin yapisi bu.
Bir turlu kabullenme gerceklesmedi arkadasim tarafindan.
Sonra bir gun ex eniste arkadasimin elini tutmak isteyince arkadasim elini cekmis.
O da uzun zamandir soguksun, biliyorum, deyince arkadasim birdenbire ayrilalim demis.
Ayrilma boyle gerceklesiyor.
Sonra arkadasim pisman oldu.
Cok agladi uzuldu ama eniste geri donmedi.
Sanirim adam da skilmisti kabullenilmemekten.
Cunku bazen farkinda olmuyoruz ama fazla elestiri tatli dille dahi yapilsa hem bi sure sonra ise yaramiyor hem de itici olmaya basliyorsun karsi taraf icin.
Sonra arkadasimin hayatina biri girdi.
O da cok kisa surdu, ailesiyle tanisti ve ailesi istemedi arkadasimi cunku.
Simdi 2. ex de evlendi.
Boyle biraz karisik :)

Bir de sunu ekleyeyim hayatindaki nasildi demissiniz ya 5-6 senelik 1. enisteden sonra hayatina giren 2. eniste birincinin tam tersiydi.
Evet organizesi vardi, sessiz sakin degildi, hirsliydi azimliydi vs ama o da arkadasimi cok elestiriyordu.
Surekli bir mufettis havasi vardi, tipine kadar elestiriyordu.
Galiba ortasini bulamadi :)
Hayirlisi olsun ne diyelim.

Sanırım etme bulma dünyası olmuş bu durumda:26: Pişman da olmuş ama artık nasıl üzüldüyse adam geri dönmemiş ki bence haklı.. Arkadaşınız için hayırlısı olsun umarım istediği biriyle karşılaşır:KK16: Bu durumdan anladığım kadarıyla ben bunu sorun yapmayayaım en iyisi :KK1:

kuzum geneli hakkında yorum yapamam, ama böyle olan erkekler de var olmayan erkekler de var, bu sanırım biraz alıştırmakla ilgili :KK34: uzun zamandır süren bir ilişkiniz var sonuçta, ilişkinin başından beri hep planları sen yaptıysan sevgilin artık buna gerek duymuyor olabilir :KK34:
sonuçta seni istedigin yerlere götürüyormuş çok da büyütülecek bişey olmadıgını düşünüyorum bu durumun, ama eger kafana çok takıyorsan bunu söylersin sevgiline, bi süre de sen plan yap ben uygulayayım diye bakarsın bakalım plan yapabiliyor mu :KK1:
ama hiç bişey de bir anda olmaz bunu unutma, senelerdir planları sen yapıyorken bir anda adam muhteşem planlar yapan biri haline dönüşmez bu da biraz zaman alır :KK34:
karar senin yanı, ya onu değiştirmek için uğraşacaksın, yada nasıl olsa istedigimi yapıyor deyip böyle devam edeceksin :KK31:

İlişkinin başlarında askerdeydi canım geldi geziyoruz falan ama hep aynı şeyler baktım olmuyor ben demeye başladım onu yapalım şuraya gidelim diye:26: Dün konuştuk ben sen plan yap istiyorum dedi çıktı işin içinden.. En azından dediklerimi yapıyor deyip susayım bari ben çünkü evlenince de böyle olcak anladım:KK1:

hımmm :26: sanırım bu biraz kişilik meselesi :KK34:

Kişiliğini yediğim:KK53:

İlişkinin başlarında askerdeydi canım geldi geziyoruz falan ama hep aynı şeyler baktım olmuyor ben demeye başladım onu yapalım şuraya gidelim diye:26: Dün konuştuk ben sen plan yap istiyorum dedi çıktı işin içinden.. En azından dediklerimi yapıyor deyip susayım bari ben çünkü evlenince de böyle olcak anladım:KK1:

aynen kuzum nasıl olsa dediklerini yapıyor sorun çıkarmıyor, takma kafana bu durumu :KK34:

Haklısın bozmayayım huzurumu:KK16: Bugün iftara gidicez canım da benim canım inanılmaz hamburger istiyor onunla oruç açılır mı sözlüm dalga geçer mi bilmek istiyorum:KK53:

öncesinde bi çorba içsen olmaz mı canım, direk midene oturmasın hamburger :44:
sözlün dalga geçer mi ben ne bileyim kız, onu sen de bana dalga geçer mi :KK53:

Kişiliğini yediğim:KK53:

çok takma boşveeeer, en azından senin dediklerine muhalefet etmiyor :KK34:

dediğim gibi karakter meselesi bence. bazı insanlarda liderlik özelliği daha ön plandadır, her şeyi kendi organize etmek ister vs., bazı kişiler de biraz daha tembeldir bu konuda, hazıra konmayı tercih eder :KK1:

çok takma boşveeeer, en azından senin dediklerine muhalefet etmiyor :KK34:

dediğim gibi karakter meselesi bence. bazı insanlarda liderlik özelliği daha ön plandadır, her şeyi kendi organize etmek ister vs., bazı kişiler de biraz daha tembeldir bu konuda, hazıra konmayı tercih eder :KK1:

Benim sözlüm kesinlikle çok tembel bu konularda işte ama başka türlü hep onun dediği olsun ister son söz onun olsun ister ne tezat ama :26:

X