Gizem'li Muhabbet Topiği :)

nedeeeeeeeeeeeeen

son olaylarda çok yıpranmışstık tavırları ve davranışlarıda değişmişti bende anlayışlı olmaya çalışıyordum barıştıktan sonra alttan almaya çalışıyordum askerliği bitsinde sonra güzel konuşuruz diyordum ama en son yine tuhaf tuhaf davrandı sinirlerimi bozdu ben telefonu kapatıyorum deyip telefonu kapamayı alışkanlık edindi bende kızdım kapat dedim bir iki söylendim engelledi beni bende hiç bişey yazmadım 3 gün oldu bugün ne aradım ne sordum ne bişey yazdım faceden silmişti beni bende facesinede bakmadım hiç engelledim. bugün engelimi kaldırmış watsaptan bişey dicem yazdı bende deme yazma bana dedim seni çok seviyorum sen benimsin bana sen lazımsın gibi şeyler yazdı bende beni seviyorsan benden uzak dur yazdım oda başkasımı var yazdı bende sorma bişey engelliyorum seni deyip engelledim öyle işte

Valla ben hiç bisey anlamadım sizden. İkinizde betersiniz. Ayrıca baskası mı var nedir be öküz ?(Kusura bakma)

hımmmmm :26::26::26:

ikiniz de fevri davranıp, ötesini düşünmeden bişeyler yapıyosunuz...

benim size tek diyeceğim, hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun inşallah..

MissGamzeli
kuzum, hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun...
bardak dolu olduğu için her damlada taşıyor işte bunaldım daha konuşmak istemiyorum üzerine boşverin
tamamm canım:26:
bu arada benimkinin telefonun çalmışlar gece aradı ankesörden sabah haber verecem demişti ama aramadı :26: kavga etmiş olmasın :26:

Son düzenleme:
tamamm canım:26:
bu arada benimkinin telefonun çalmışlar gece aradı ankesörden sabah haber verecem demişti ama aramadı :26: kavga etmiş olmasın :26:
aaaaaaaaaaa çalmışlar mıı

yok yaa kavga falan etmemiştir, fırsat bulamamıştır daha aramaya bence

kuzum, hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun... :26:

aaaaaaaaaaa çalmışlar mıı

yok yaa kavga falan etmemiştir, fırsat bulamamıştır daha aramaya bence
uyuyordu hep bu saatlerde ama şu an binbeşyüzüncü uykusunda olması lazım
telefonda paramparça bişeydi sinirlenip kırmıştı
belki cenaze töreni çıkmıştır ona gitmiştir:26:

kuzum ben yazınca kızıyosun belki içten içe bana ama senin sevgilinde güven yok hiç 3 gün konuşmadın diye başkasını bulacagını düşünmek de ne yani, bu hem kendine güvenmedigini gösterir hem sana ama yine de fevri davranmış da olsan bu sefer iyi yaptıgını düşünüyorum ki her seni seviyorum diye geldiginde ona yelkenleri suya indirmemiş oldun bunu alışkanlık yapmıştı şimdi bi silkelenir durur düşünür diye umuyorum
tabi hayırlısı olsun canım ikiniz için de, bakalım bi askerlik bitince daha saglıklı olur onun ruh hali de inşallah da daha güzel konuşup halledersiniz

Valla ben hiç bisey anlamadım sizden. İkinizde betersiniz. Ayrıca baskası mı var nedir be öküz ?(Kusura bakma)

len atarlı Luna sen yine bilimum sayaçları kaldırmışsın, yine 85 yıl sonra evlenmeye mi karar verdin

kuzum bu sefer fevri davramadım ben o engelledi o faceden sildi ben hiç bişey yapmadım ne üzerine gittim ne bişey yaptım sadece sessiz kaldım . facede kapak resminde ikimizin resmi vardı kendisi kaldırdı . bugünde kendisi engelimi kaldırıp yazdı bende yazma dedim . Allah hayırlısı nı versin artık çok yoruldum ve banada güç versin başka dayanır dalım yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…