Gizem'li Muhabbet Topiği :)

kuzum bu sefer fevri davramadım ben o engelledi o faceden sildi ben hiç bişey yapmadım ne üzerine gittim ne bişey yaptım sadece sessiz kaldım . facede kapak resminde ikimizin resmi vardı kendisi kaldırdı . bugünde kendisi engelimi kaldırıp yazdı bende yazma dedim . Allah hayırlısı nı versin artık çok yoruldum ve banada güç versin başka dayanır dalım yok

ben fevri davranmak derken senin de onu engellemenden bahsettim canım, bunu gerçi genelde o yapıyor ama bu insanın yüzüne kapıyı kapatmaktan farklı bişey degil ki :KK50: evlenince ne yapacak odaya kaçıp kapıyı kitleyecek belli ki yani :KK50: ama sen de onun anladıgı dilden kaşrılık vermişsin o güzel olmuş bence, kafasına göre triplere girip ondan sonra da kendi yumuşamak istedigi zamanda yumuşaması falan hoş degil, bu sefer senin yaşadıgın şeyi o da yaşadı bakalım, iyi oldu bence ona göre düşünsün karar versin o da :KK34:

yoruldun tabi canım haklısın, Rabbim ikiniz için de hayırlısını versin gerçekten. biribirinizi daha fazla üzecek olan şey her ne ise ondan uzak kalırsınız inşallah..

ben fevri davranmak derken senin de onu engellemenden bahsettim canım, bunu gerçi genelde o yapıyor ama bu insanın yüzüne kapıyı kapatmaktan farklı bişey degil ki :KK50: evlenince ne yapacak odaya kaçıp kapıyı kitleyecek belli ki yani :KK50: ama sen de onun anladıgı dilden kaşrılık vermişsin o güzel olmuş bence, kafasına göre triplere girip ondan sonra da kendi yumuşamak istedigi zamanda yumuşaması falan hoş degil, bu sefer senin yaşadıgın şeyi o da yaşadı bakalım, iyi oldu bence ona göre düşünsün karar versin o da :KK34:

yoruldun tabi canım haklısın, Rabbim ikiniz için de hayırlısını versin gerçekten. biribirinizi daha fazla üzecek olan şey her ne ise ondan uzak kalırsınız inşallah..

Amin cnm hayırlısı inşaAllahhh

hişşşşşşşşşşşşşşşşşşşş yarının sınırındayı izleyinnnnnnnnnnnnn:KK66:
tabi sinema da:KK1:

ne tarz bişeyyy :KK53:

valla iftar saaatini bekleyen susuzluktan kurumuş insancıkları bi film işte :KK33:
valla kuzum çok fazla düşündürtmeyecek bişey olsun yeter, maksat zaman geçsin yani :KK1:

hişşşşşşşşşşşşşşşşşşşş yarının sınırındayı izleyinnnnnnnnnnnnn:KK66:
tabi sinema da:KK1:

şuan altın versen kalkıp da sinemaya gitmem :KK53: evde yattıgım yerden izleyebilecegim bişey söyleee :84:

X