Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Geri gelmek istersen almam

ayyy ben geri gelecek konuma geleyim de alırsın bence alırsın

şaka diyorum yavrum yaa, geçmişe bakınca o topiği göremedim de zatern buraya yazıp telefonuma format atma işine giriştim daha topiğe full konsantre gelmedim yani

Tamam nedenin geçerli affedebilirim sanırım

tam bir teknoloji özürtlüyüm yalnız, formatı becerebilmek için bile yarım saat uğraştım şimdi tek tek bütün programları yükleyecem falan, 5 gün uğraşırım

Bende pek anlamam ama 1 günde yapmıştım çok sıkıcı ya ben sevmiyorum hiç o olayları Veriyorum arkadaşıma o hallediyor

Bende pek anlamam ama 1 günde yapmıştım çok sıkıcı ya ben sevmiyorum hiç o olayları Veriyorum arkadaşıma o hallediyor

ben tamire verecektim aslında direk de bu ara para durumları biraz sıkışık diye kendi kendime halletmeye çalışıyorum umarım başarırım da daha büyük sıkıntı olmaz sonra

canımmmm, hoşgeldinnnn

hoşbulduk tatlımmm

Ben yine geldim napıyosunuz bakalım

hoşgeldinn

ben telefonuma format atmaya çalışıyorum, daha doğrusu attım sanırm da bütün programlar silindi onları geri yüklemey çalışıyorum

bu arada tabışmamıştık sanırım, ben nurdan, 1 hafta sonra 29 yaşım bitecek mimarım, geçici ikamet için ankarada bulunuyorum, yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum

Yalnızlık iyidir ya ben seviyorum evde yalnız kalmayı müzik dinlerim film izlerim falan sende yap birşeyler

çok sabırsızım filmin sonunu hep merak ederim başlayıp bıraktığım çok oldu :) anca yabancı dizi falan izlerim oda aklıma eserse :) kk da takılmayı seviyorum sohbet falan güzel oluyo :) eee sen napıyorsunn

Kolay gelsin bende Elif 18 yaşındayım sınava hazırlanıyorum İstanbuldayım mimar çok güzel inşallah bende istediğim bölümü kazanırım bu sene

Bende kore dizisi izlerim Şuan netten pasta tarifi bakıyorum ama gönlüme göre bulamadım bir türlü Burasını bende seviyorum güzel insanlar var sohbetleri güzel bir çok derdimi burada unuttum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…