Gizem'li Muhabbet Topiği :)

aynen yaa serin serinn ohh ne güzell doğayla iç içee ahha ahh
niye çıkıyorsun dedi iş mi buldun dedi bende yok dedim ders çalışcam dedim amann burda da çalış işte dedi bende dağınık çalışıyorum sesli sesli dedim bizim burda bir oda daha var geç işte oraya çalış dedi neyse sen çık 1 hafta dene dedi sonra gel dedi ekime kadar durursun istemezsen stajer alırız dedi

aaa ne dedi peki kuzum

niye çıkıyorsun dedi iş mi buldun dedi bende yok dedim ders çalışcam dedim amann burda da çalış işte dedi bende dağınık çalışıyorum sesli sesli dedim bizim burda bir oda daha var geç işte oraya çalış dedi neyse sen çık 1 hafta dene dedi sonra gel dedi ekime kadar durursun istemezsen stajer alırız dedi çıkarsam bidaha gelirmiyim acabaaa

eheheeh

evet anladım :76::76::76::76:

senin avatarlarda güsellll beğeniyorummm

Hareketli resim arıyorum ama bilgisayara kaydedince hareketlenmiyoo :18: sen napıyosunn

bende napim takılıyorum iş yerindee

Evet ya ne yapacauk
Bilmiyorum canım öğrenirsen bana da söyle

bunları bir tek ben yapabilirim

o zaman bana cevap vermemişsin
Öğretsen ne olur bilgiler paylaştıkça çoğalır

Boyda 164 , tosunum işte
Bende kas var kas ben 10 sene hentbol oynadım da sıkı yani yediklerim derimi patlatacak yakında

İyisin iyi bir de sıkıymışsın daha ne ay bende 56 olaydım noluuuuuuuuuuuuuuuuurduuuuuuuuuuuuuuuj

Sizin patron seni bırakmak istemiyo heraldee memnun senden

Dönmezsin bence

tişikürler
öğretmem bağane
Deme öyle deme

Mervelere ?

Antalya nasipse canım

margiyle arkamdan konuşmaktasınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…