Gizem'li Muhabbet Topiği :)

margiyle arkamdan konuşmaktasınız
thumbs-down-gesture-smiley-emoticon.gif
:KK9:

Ne arkası yahu yüzün burada okuyorsun zaten :KK19::KK19::KK19::KK9::KK9::KK9:

aynen yaa serin serinn ohh ne güzell doğayla iç içee :KK31::KK31: ahha ahh :KK31::KK31:
niye çıkıyorsun dedi iş mi buldun dedi bende yok dedim ders çalışcam dedim amann burda da çalış işte dedi bende dağınık çalışıyorum sesli sesli dedim bizim burda bir oda daha var geç işte oraya çalış dedi neyse sen çık 1 hafta dene dedi sonra gel dedi ekime kadar durursun istemezsen stajer alırız dedi :KK1::KK1:

niye çıkıyorsun dedi iş mi buldun dedi bende yok dedim ders çalışcam dedim amann burda da çalış işte dedi bende dağınık çalışıyorum sesli sesli dedim bizim burda bir oda daha var geç işte oraya çalış dedi neyse sen çık 1 hafta dene dedi sonra gel dedi ekime kadar durursun istemezsen stajer alırız dedi :KK1::KK1: çıkarsam bidaha gelirmiyim acabaaa:KK53::KK53:

senin avatarlarda güsellll beğeniyorummm :21::KK53::KK53:

bende napim takılıyorum iş yerindee:KK31::KK31:

hmmm :KK14: ne düşünüyosun peki canım kalıcak mısın yine :KK31:

Son düzenleme:
istemiyor evet ama bir de kendisi mecbur gelecek ya ben çıkınca oda etkili tabii bir yere gidemicek :KK53::KK1::KK1:

yok ya dönmem şartları iyi değil zaten ne vaktimi öldürcem :KK19: kendi baksın benım yerime :KK1::KK1:

Huzur nico değilmiş.Ben deminden beri seni nico diye görüyorum.Niye bu kız dakka da bi avatar dğeiştiriyor ki diyorum ya:KK52::KK52:

X