Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Evet canım geçen sene de girdim yerleşemedim inşallah bu sene olur da sevgilim askerden geldikten sonra bir şeyler yaparız :KK31::21:

Bende girmeyi düşünüyordumda lise mezunu olanlar için olana başvurular geçti mi? :44: inşallah allah gönlüne göre versin :KK1:

Amin canım sağol :KK16::KK16:
Önlisans ve lise aynı oluyor kayıt tarihi bu ayın 30 nda başlıyor bilgilerin tazedir senin gir bi değerlendir kendini :KK34::KK51:

Öyle yapacağım bir deneyeyim kendimi :KK1: başvurular bitti diye duymuştum söylediğin için teşekkür ederim :KK51:

Öyle yapacağım bir deneyeyim kendimi :KK1: başvurular bitti diye duymuştum söylediğin için teşekkür ederim :KK51:

Lisans düzeyindekilerin başvuru tarihi önce oluyor canım onu duymuşsundur :21: Rica ederim hafta sonu da sınavın varmış şimdiden allah zihin açıklığı versin:KK16::KK16: Kardeşim de giricek bakalım nasıl olacak herkez için hayırlısı olsun tabi :KK34::KK31:

Lisans düzeyindekilerin başvuru tarihi önce oluyor canım onu duymuşsundur :21: Rica ederim hafta sonu da sınavın varmış şimdiden allah zihin açıklığı versin:KK16::KK16: Kardeşim de giricek bakalım nasıl olacak herkez için hayırlısı olsun tabi :KK34::KK31:

Galiba :KK1: güzel dileklerin için de teşekkürler :KK16: hayırlısı bekleyip göreceğiz :KK51:

X