Gizem'li Muhabbet Topiği :)

ben o bölümü biliyorum canım bişey geçmedi ki aralarında :KK34: macit içti içti sızdı, pelin de kahvaltı hazırladı yiyemediler bile beraber yani :KK34:

benm babam bilmiyordu seninki de bilmesin :KK53:

şöyle bir düşünüyorum da geçmişteki 2 yılda ona yaşattıklarıma :KK30: daha ben 2 aydır sürünüyorum daha çok çektirmesi lazım bana :KK14:

Hee ben bakmamışım o bölüme demek ki sağol:KK37::KK37:

hee o zaman bilemedimm :26: benm annem benmle bir olup sır saklar genelde, o yuzden rahatımdır :KK1:

benim annemde sırrımı saklar söylenmemesi gereken şeyleri ama pek bi dayanamaz hani:KK1: baabama söyleme konusunda ama diğer herkese karşı tutar elbeette ki annemde böyle sexü bir dansın olduğu bir yeri kabul etmez vırvır öter başımın etini afiyetlen yer:KK9:

benim annemde sırrımı saklar söylenmemesi gereken şeyleri ama pek bi dayanamaz hani:KK1: baabama söyleme konusunda ama diğer herkese karşı tutar elbeette ki annemde böyle sexü bir dansın olduğu bir yeri kabul etmez vırvır öter başımın etini afiyetlen yer:KK9:

ben anneme dansın ismini söylemedim ki zaten :KK53: dans kursuna gidiyorum dedim sadece :KK53:

Fragmanı gördüüüüüüüüüün müüüüüüüüüüüüüü:18:

gördüümmm :KK53::KK53:

haftaya sezon finali olacak zaten instagramdan takip ettigim kadarıyla, bütün yaz bekleyecegiz yani :18:

ben anneme dansın ismini söylemedim ki zaten :KK53: dans kursuna gidiyorum dedim sadece :KK53:

gördüümmm :KK53::KK53:

haftaya sezon finali olacak zaten instagramdan takip ettigim kadarıyla, bütün yaz bekleyecegiz yani :18:

Ööööööööööööööööööööööööööf :KK19:
Hepsi final yapar şimdi:KK31:
Benimki gelsin de yabancı dizilere başlayalım bari:KK1:

canım ama ben ilk yılımda o kadar eşyayla taşındım sen okulu bitirip ailenin yanına dönerken yemişsindir o azarı:KK53::KK52:
Umarım okulum bittiğinde bu eşyaları memlekete değil de bu şehirde askerimle benim evimize götürürüm:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

inşallah kuzucum :KK16::KK16:

Ööööööööööööööööööööööööööf :KK19:
Hepsi final yapar şimdi:KK31:
Benimki gelsin de yabancı dizilere başlayalım bari:KK1:

ben de kpss yi bekliyorum yabancı dizilerin denizinde bogulmak için :KK53: breaking bad i ve game of thrones u bitirmem lazım :KK30:

dans kursunun eşli olduğunu biliyor ya anneme o yeter de artar:KK52: ingilizce kursuna gidiyorum desem neyse hani:KK52:

allahtan benm ki o kadar kurcalamadı :KK53:

benim severek izlediğim bir dizi vardı o da muhteşem süloo o da bitiyor:26: türk dizisi fa<zla izlemiyorum

bana çok karışık geldi muhteşem yüzyıl yaa :KK53: daha basit şeyleri seviyorum ben :KK1: yabancı dizide de sınır tanımam zaten, elimde olsa onların hepsini izleyebilrim :KK76:

bana çok karışık geldi muhteşem yüzyıl yaa :KK53: daha basit şeyleri seviyorum ben :KK1: yabancı dizide de sınır tanımam zaten, elimde olsa onların hepsini izleyebilrim :KK76:

bende çok severim yabancı dizleri takip ederim hep bu aralar carie diaries i izliyuorum ama sırf kıyafetleri için ha barbie bebek gibi:KK9:

X