Gizem'li Muhabbet Topiği :)

bu videodaki kızın hareketlerinin tamamını yapabiliyorum ben :KK23:

ama biz bu kadar yakını ancak hocalarla dans ediyorduk, normal kursa gelenlerle eşleştirmiyorlardı pek, adamların niyeti belli olmaz diye :KK1: ama bu dansın aynısını hocalarla yapıyorduk biz :KK23:

:

hocalarla hee vayy anasını hihahaha :KK53:

gizeeemmmm fatih harbiyedeki duyguyla özgürün sarıulmasını gördün müüü :KK53::KK53: dün ben aynısından yaptım işteee :KK53::KK53::KK53::KK53:

eh gittiğim yerde olacak.
Tencere tava yok ama küçük küçük mutfak eşyalarım var canım
geçen sene taşınırken 2 büyük bavul + 6 kutu ile taşınmıştım:KK52::KK37:

ben o mevzuyu hiç girmeyeyim otobüs muavininden bi ton laf yemiştim taşınırken :KK70:

Son düzenleme:
ben o mevzuyu hiç girmeyeyim otobüs muavininden bi ton laf yemiştim taşınırken :KK70:

Canım ama ben ilk yılımda o kadar eşyayla taşındım sen okulu bitirip ailenin yanına dönerken yemişsindir o azarı:KK53::KK52:
Umarım okulum bittiğinde bu eşyaları memlekete değil de bu şehirde askerimle benim evimize götürürüm:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Ama pelin doğru söylüyor sanki bu sefer:26:

ben o bölümü biliyorum canım bişey geçmedi ki aralarında :KK34: macit içti içti sızdı, pelin de kahvaltı hazırladı yiyemediler bile beraber yani :KK34:

babam beni bu kursa katiyen göndermez kıskançtır biraz da :KK52:

benm babam bilmiyordu seninki de bilmesin :KK53:

anlasın zaten yaaa :KK23:

anlasın ki adım atsın, açılsın sanaaa :KK24:

şöyle bir düşünüyorum da geçmişteki 2 yılda ona yaşattıklarıma :KK30: daha ben 2 aydır sürünüyorum daha çok çektirmesi lazım bana :KK14:

X