Gizem'li Muhabbet Topiği :)

şu an kafamdaki adayla beraber gitmiştik dans kursuna 2 sene önce, bachata da yapmıştık beraber :KK53::KK53:

hadi sana iyi zıplamalar canım :KK53:

nası yaaaa :KK53::KK53::KK53: b...yle mi dans kursuna gittin, hem de bachata yaptın seeen :KK30::KK30::KK30:

biz de evlenince dans kursuna gitmek istiyoruz benimkiylee :KK16::KK16:

bordo mavi nasıl oluyor geceleri kız? Hakikaten renkler ordan mı geliyor :KK53:

puslu bi hava oluyor geceleri her zaman değil tabi, gökyüzü bordo rengini alıyor, denizinde mavisiyle birleşince bordo mavi oluyorrrrrrrrr(tam terside olabilir arkadaşım anlatmıştı bana da :KK1:):KK16: $556655_406684749378345_759218322_n.jpg

Son düzenleme:

bu videodaki kızın hareketlerinin tamamını yapabiliyorum ben :KK23:

ama biz bu kadar yakını ancak hocalarla dans ediyorduk, normal kursa gelenlerle eşleştirmiyorlardı pek, adamların niyeti belli olmaz diye :KK1: ama bu dansın aynısını hocalarla yapıyorduk biz :KK23:

nası yaaaa :KK53::KK53::KK53: b...yle mi dans kursuna gittin, hem de bachata yaptın seeen :KK30::KK30::KK30:

biz de evlenince dans kursuna gitmek istiyoruz benimkiylee :KK16::KK16:

biz dans kursunda tanıştık ki onunlaa :KK1::KK1: ben kursa başlamıştım ortak arkadaşımız da biliyordu bunu, burhan da istiyomuş hep ama gidememiş falan, bigun dedi arkadaşımı getirecem sizin kursa diye getirdi o da :KK1: 3 aya yakın beraber gittik kursa :KK1: hatta haftada 1 dans geceleri olurdu bizim kursta, kadın hocalardan biri de baya baya ilgileniyordu bununla da dans gecelerinde sürekli biz dans ediyorduk onunla boş kalmasın da hoca bunu yakalamasın diye :KK53::KK53:

[video=youtube;TFSVVN5ck1s]http://www.youtube.com/watch?v=TFSVVN5ck1s[/video]hişşş gel bunu yapalım birlikte sen 15 dk falan yap, bende tamamını 23:15 de başlıyorum :KK70:

Canım whatsapp kullansaydın sana öyle resimler atardım ki bu aralar bunları yapıp harcayacağım kaloriden daha fazlasını yaktığımı anlardın :KK8:
Ama sen yap mutlaka yeter artık bi zayıfla laaaaaaaaaaa:KK8:

canım whatsapp kullansaydın sana öyle resimler atardım ki bu aralar bunları yapıp harcayacağım kaloriden daha fazlasını yaktığımı anlardın :KK8:
Ama sen yap mutlaka yeter artık bi zayıfla laaaaaaaaaaa:KK8:

neymiiş ki onlar merak ettim:44:

bu videodaki kızın hareketlerinin tamamını yapabiliyorum ben :KK23:

ama biz bu kadar yakını ancak hocalarla dans ediyorduk, normal kursa gelenlerle eşleştirmiyorlardı pek, adamların niyeti belli olmaz diye :KK1: ama bu dansın aynısını hocalarla yapıyorduk biz :KK23:

biz dans kursunda tanıştık ki onunlaa :KK1::KK1: ben kursa başlamıştım ortak arkadaşımız da biliyordu bunu, burhan da istiyomuş hep ama gidememiş falan, bigun dedi arkadaşımı getirecem sizin kursa diye getirdi o da :KK1: 3 aya yakın beraber gittik kursa :KK1: hatta haftada 1 dans geceleri olurdu bizim kursta, kadın hocalardan biri de baya baya ilgileniyordu bununla da dans gecelerinde sürekli biz dans ediyorduk onunla boş kalmasın da hoca bunu yakalamasın diye :KK53::KK53:

vaaaaay ne romantik bir tanışma olmuş öyleeee :KK16::KK16::KK16:

X