Gizem'li Muhabbet Topiği :)

hadeee beeee uuuwww hemde bachata yaptınız hee adam fena ter atmıştır ama nasıl attığını söylemiyim

kursa gdiyorduk da beraber, hatta kursta tanıştık yani arkadaşımın arkadaşı oluyor kendileri de kursa gelmişti orda tanışmıştık heyy gidi günler heyy

şu an kafamdaki adayla beraber gitmiştik dans kursuna 2 sene önce, bachata da yapmıştık beraber

hadi sana iyi zıplamalar canım

nası yaaaa b...yle mi dans kursuna gittin, hem de bachata yaptın seeen

biz de evlenince dans kursuna gitmek istiyoruz benimkiylee

bordo mavi nasıl oluyor geceleri kız? Hakikaten renkler ordan mı geliyor

puslu bi hava oluyor geceleri her zaman değil tabi, gökyüzü bordo rengini alıyor, denizinde mavisiyle birleşince bordo mavi oluyorrrrrrrrr(tam terside olabilir arkadaşım anlatmıştı bana da )

Son düzenleme:

bu videodaki kızın hareketlerinin tamamını yapabiliyorum ben

ama biz bu kadar yakını ancak hocalarla dans ediyorduk, normal kursa gelenlerle eşleştirmiyorlardı pek, adamların niyeti belli olmaz diye ama bu dansın aynısını hocalarla yapıyorduk biz

nası yaaaa b...yle mi dans kursuna gittin, hem de bachata yaptın seeen

biz de evlenince dans kursuna gitmek istiyoruz benimkiylee

biz dans kursunda tanıştık ki onunlaa ben kursa başlamıştım ortak arkadaşımız da biliyordu bunu, burhan da istiyomuş hep ama gidememiş falan, bigun dedi arkadaşımı getirecem sizin kursa diye getirdi o da 3 aya yakın beraber gittik kursa hatta haftada 1 dans geceleri olurdu bizim kursta, kadın hocalardan biri de baya baya ilgileniyordu bununla da dans gecelerinde sürekli biz dans ediyorduk onunla boş kalmasın da hoca bunu yakalamasın diye

[video=youtube;TFSVVN5ck1s]http://www.youtube.com/watch?v=TFSVVN5ck1s[/video]hişşş gel bunu yapalım birlikte sen 15 dk falan yap, bende tamamını 23:15 de başlıyorum

Canım whatsapp kullansaydın sana öyle resimler atardım ki bu aralar bunları yapıp harcayacağım kaloriden daha fazlasını yaktığımı anlardın
Ama sen yap mutlaka yeter artık bi zayıfla laaaaaaaaaaa

canım whatsapp kullansaydın sana öyle resimler atardım ki bu aralar bunları yapıp harcayacağım kaloriden daha fazlasını yaktığımı anlardın
Ama sen yap mutlaka yeter artık bi zayıfla laaaaaaaaaaa

neymiiş ki onlar merak ettim:44:

vaaaaay ne romantik bir tanışma olmuş öyleeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…