Gitmeyen göbek

Bu arada göbek ile alakalı en büyük yanlış sadece karın çalışmaktır. Bacak, göğüs, kol tüm vücudunuzu çalıştırın. Kaslar beraber gelişmelidir çünkü. 1 yere odaklanırsanız sonuç zaten alamazsınız. Ayrıca mekik karın kaslarını şekillendirir. Yağları eritmez. Yoksa ben haftanın 3 günü karın çalışıyorum şimdiye sixpacklerim çıkmalıydı :/ :KK43: kaslarım var ama yağların altında :KK70: Herkeste böyle o luyor bu.

Arkadaşlar merhaba bu konu hakkında kaç tane şey yazdım sayamadım uzun yazarsam lütfen kusura bakmayın :silah: 51 kiloyum hatta geçen hafta 50.5 kiloydum. Ama göbeğim var ve bu zamana kadar en fazla 53-54 kilo oldum onlarda genelde ödem yada fazlasıyla yediğim zamanlardaydı. Ama 51 kilo olmama rağmen göbeğim gitmiyor hep bi göbeğim var pantalonda 25-26-27 arası giyiyorum yani 36-38 . Belim 65 cm göbek deliğimin ordan 75 cm ve göbek deliğimin altından yani alt karnım 80cm . 2 aydır unu şekeri hayatımdan olduğunca çıkardım yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum günde 2-3 lt su içiyorum 10bin adım atıyorum ama 1 cm bile gitmiyor. Mekik falanda çekiyordum ama en fazla 50-60 tane yeterli değil mi acaba? Diyet yaptığımı söylediğimde herkes şaşırıp dalga geçiyo hava atmak için falan söylediğimi sanıyorlar ama sorun göbeğim işte. Ne yapmam gerekiyor? Benim gibi olan var mı? Artık göbeğimi çekmeden yürümek istiyorum. Hamile olduğumu bile düşünmeye başladım artık bi tanıdığımız diyetisyene hastaneye ona geleceğimi söyledim bana 51 kiloda ne göbeği ya hahaha falan dedi yani acaba diyorum bi hastalığım falan mı var sadece alt karın kısmım böyle. Annem ve 1 yaş küçük kız kardeşiminde sadece göbeği var annem 58 kilo ama herkes annemide 8-9 aylık hamile sanıyor. Fikri olanlar yazarsa çoook mutlu olurum
Benim gobek eskiden gogus altindan gelen hamile gobegi gibiydi.Ben dinlene dinlene 200 mekik cekiyordum. Gobek icin yerde yapilan hareketler var onlarida yapmalisiniz. Tam baklavanin tepsisi ortaya cikmisken belimden rahatsizlandim sporu biraktim.

göbek sorunu genlerle ilgili galiba, ne yaptıysam bende de alt karın bölgesi hep çıkık, kilo versem de orası kalıyor, gerçekten bir çöüm varsa yazın arkadaşlar

X