Gitmeli mi gitmemeli mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevmeyebilirsiniz, bence gitmenize gerekte yok. Ben olsam gitmezdim.
Olup olmadık şekilde heryerde paylaşmıyorsa da varsın 1000 tane fotoğraf çeksin, çok sıkıntı değil. Kendinize bulaştırmadan gidip gelsinler ne güzel.

Benim çocuğum olsa fotoğraf çekmelerine izin vermezdim. Bilmiyorum bu durum beni rahatsız ederdi, konuyu okurken de rahatsız oldum zaten.
Bende izin vermiyorum ama mudahele edemiyorum keşke bir çözüm yolu bulabilsem bir öneri
Bunu dedikten sonra bir daha hiçbir fotoğrafini alamaz
Konuya gelince bırakın bir iki saat götürsün getirsin çocuğu siz gitmeyin
Evet alamaz diyorsunuz da benim eşim atıyor genede sadece kavga gürültü daha az atmasına sebep olabildim ama asla vazgeciremedim esimide siz alamaz dediniz ya işte nasıl çözüm istiyorum bende fikirler tükendi malesef

Bende izin vermiyorum ama mudahele edemiyorum keşke bir çözüm yolu bulabilsem bir öneri 😞
Yani istemediğinizi belirtmenize rağmen bu duruma devam etmeleri onların anlayışsızlığı. Belki çocuğu bir süre görmezlerse düzelirler diyeceğim de zorlama bi öneri oldu. Bilemiyorum, tecrübeli arkadaşlar çözüm önerisi sunar belki :KK43:

Fotoğraf çekilmesine neden bu kadar karşısınız hiç anlamadım. Ne oluyor yani fotoğraf çekince? Mantıklı bir açıklaması yok ama bunun. Takacak bir orayı bulup bu meseleyi inada bindirmiş gibisiniz. Siz istemiyorsanız görüşmeyin ama torunları onların kanı, canı. Aranızdaki meseleye çocuğu dahil etmeniz yanlış.
İnatlasti ben iki tane çek köy telefonu istersen saatlerce sev dedikce inadına daha da çok gizliden de bol bol çekti sırf inadına anliyormusinuz beni sırf bak bak ben istediğimi yaparum oğlumda beni dinler sen sadece oturduğunda kalırsın benimle ölesiye sinir etme harbi işte bu yüzden belki benim aklıma gelmeyen ama siz değerli hanımlardan aklınıza gelen önerilere açığım vallahide billahide açığım yaa🥹

Bende izin vermiyorum ama mudahele edemiyorum keşke bir çözüm yolu bulabilsem bir öneri

Evet alamaz diyorsunuz da benim eşim atıyor genede sadece kavga gürültü daha az atmasına sebep olabildim ama asla vazgeciremedim esimide siz alamaz dediniz ya işte nasıl çözüm istiyorum bende fikirler tükendi malesef

Esinize bu konuda yasak koyamazsiniz yalniz

Istememe sebebiniz nedir

İnatlasti ben iki tane çek köy telefonu istersen saatlerce sev dedikce inadına daha da çok gizliden de bol bol çekti sırf inadına anliyormusinuz beni sırf bak bak ben istediğimi yaparum oğlumda beni dinler sen sadece oturduğunda kalırsın benimle ölesiye sinir etme harbi işte bu yüzden belki benim aklıma gelmeyen ama siz değerli hanımlardan aklınıza gelen önerilere açığım vallahide billahide açığım yaa🥹

Yine aynı yere geliyoruz. Fotoğraf çekmesinin ne zararı var da istemiyorsunuz?Yüz tane çeksin bin tane çeksin. Mesele yaratacak bir şey değil bu. Gerçekten takıntı olmuş artık sizde bu durum. Önerim bu saçma inatlaşmayı bırakmanız

İnanır misiniz buna hayatta inanmam watsaptan kızına yolluyor o da PC de muhafaza ediyor bunu da kendi demişti bir keresinde anne hafizan dolu ise at bana PC de kaydederim ben sen sil diye ama genel olarak sadece.bu foto konusuna has değil öyle bir konusmaya dahil olmustum
e pc de muhafaza etsinler ne var bunda? Eşimin halasında 937398383 tane bebeklik-çocukluk fotoğrafı var kadın yıllarca saklamış ne güzel, şimdi bana atıyor o fotoğrafları çok hoşuma gidiyor. Lütfen fotoğraflar ajanların eline geçmiş gibi davranmaz mısınız🙄

Bir çekersin iki çekersin koyarsın kenara telefonunu torununu seversin dimi ama bu öyle değil torun sevmeye değil fotoğraf çekmek iicin geliyor üç aylık bebeğimi salonda eşimle koltukta oturtarak çekmişler bende bulaşık yıkıyordum o esnada bu kadarcik bebek oturtulur mu ama ya niye sırf fotoğraf çeksin diye ben ise gidiyim bı geliyim ne göreyim sırf fotoğraf çekmek için 6 aylık bebeği dışarı çıkarıp çimlere oturtup yüzlerce fotoğrafını görümcem atmış banada söylemiyor komşm görmüş de söyledi yalan da var ben nasıl gördüm derseniz telefonu açık unutmuş kızıyla konuşurken ve tualete gitmisdi Allah işte gordum
Gazlaca abartıyorsunu ne var bu dediklerinizde ya benimde kv annem amcaları dayıları bir sürü fotoğrafını çekiyor ben zaten hergün kv ve anneme foto video atıyorum. Tek çocuk sizinmiş gibi davranmayı bırakmalısınız 3aylık bebek foto çekinmek içün 5-10saniye oturtulabilir 6aylık bebek zaten parkta çime oturtulup pekâla fotoğraf çekinebilir. Vallahi anlattıklarımızdan bana fenalık geldi haksızsınız net.

Benimle sürekli inatlasmasi ben bir iki çek koy telefonu sev çocuğu saatlerce istersen dedikçe inadına elinden gidene kadar telefonu düşürmeye ek derecede inadına yüzlerce çekip benimle zitlasmasi çocuğum konusu hakkında yalnız isterse telefon kolik olsun banane de.

Siz sunu anlamiyorsunuz: gercekten inatdan yapiyorsa sizde "baak zayif noktam burasi" diye gösterip duruyorsunuz. Biraz teflon biraz umursamaz görünmeyi bileceksiniz bu hayatta yoksa deliren siz olursunuz, baskalarina birsey olmaz

Benimle sürekli inatlasmasi ben bir iki çek koy telefonu sev çocuğu saatlerce istersen dedikçe inadına elinden gidene kadar telefonu düşürmeye ek derecede inadına yüzlerce çekip benimle zitlasmasi çocuğum konusu hakkında yalnız isterse telefon kolik olsun banane de.
Ama bu sizi çok yoruyor bakın evliliğiniz zedelenmiş siz inatlastikca kendinize zarar vermişsiniz . Bosverin salın artık bende gıcık olurdum evet ne yalan söyleyeyim ama bunu güç savaşına çevirmeye gerek var mı ? Bosverin gitsin görsün siz gitmeyin orda olunca daha çok sinirlenirsiniz. Birde hadsizler belli ki yok yollamak zorundasın falan o çocuk sizin çocuğunuz günün sonunfa sizin yanınıza gelecek . Bosverin bu kadar takmakla kendinizden hastalık çıkar

İleriki yaşlarında kimi sevip sevmeyeceğine kendi iradesiyle ve kendi duyguları ile karar vermeli çocuğunuz. Siz onları sevmiyorsunuz diye çocuk üst soyu ile görüşmesin mi?
O bir birey, siz de annesisiniz sadece, sahibi değil. Bence gereksiz takıntı yapmışsınız. Onlar da o çocuğun ailesi neticede. Bence babası ile gönderin. Siz giderseniz sağlıklı iletişim kuramayabilirler çocukla belki ve siz de yok yere gerilim yaşamış olursunuz.

Ne olur sadece kendinizi benim yerime koyun ben bunu öğrenmek istiyorum bana kızmayın lütfen ben sizin istemediğiniz birşeyi ısrarla yapsam ya da siz goruntulu ara beni gelelim gidelim ama fotoğraf çekmeni istemiyorum deseniz ve ben ısrarla çeksem sizi ne hissedersiniz ☹️
İnan ki seninle çok benzer bir konumdayım. Çocuğum kvye gidince, geldiğinde naptınız diye bile sormuyorum. Çünkü biliyorum sinirimi bozacak bişey bulurum çocuk oturup anlatsa. Hiç umursamıyorum evde işim varsa işimi görüyorum. Yoksa oturuyorum kafa dinliyorum.

İleriki yaşlarında kimi sevip sevmeyeceğine kendi iradesiyle ve kendi duyguları ile karar vermeli çocuğunuz. Siz onları sevmiyorsunuz diye çocuk üst soyu ile görüşmesin mi?
O bir birey, siz de annesisiniz sadece, sahibi değil. Bence gereksiz takıntı yapmışsınız. Onlar da o çocuğun ailesi neticede. Bence babası ile gönderin. Siz giderseniz sağlıklı iletişim kuramayabilirler çocukla belki ve siz de yok yere gerilim yaşamış olursunuz.
Sağlıklı olsa ya keşke ama sadece bir iki bebek verip eline dur kızım bı cekeyim seni aman bide dön şöyle cekeyim bir iki daha cekeyim

Ama bu sizi çok yoruyor bakın evliliğiniz zedelenmiş siz inatlastikca kendinize zarar vermişsiniz . Bosverin salın artık bende gıcık olurdum evet ne yalan söyleyeyim ama bunu güç savaşına çevirmeye gerek var mı ? Bosverin gitsin görsün siz gitmeyin orda olunca daha çok sinirlenirsiniz. Birde hadsizler belli ki yok yollamak zorundasın falan o çocuk sizin çocuğunuz günün sonunfa sizin yanınıza gelecek . Bosverin bu kadar takmakla kendinizden hastalık çıkar
Bakın gıcık oldum demişsiniz inanın zaten gıcık etmek için yapıyor ama başka bir şeyden beni gıcık etmeye çalışsa amenna hiç umursamam cocugumun üzerinden beni gıcık etmeye çalışıyor😓

Bakın gıcık oldum demişsiniz inanın zaten gıcık etmek için yapıyor ama başka bir şeyden beni gıcık etmeye çalışsa amenna hiç umursamam cocugumun üzerinden beni gıcık etmeye çalışıyor😓
Zaten diyorum ki sizi gıcık etmek için daha çok yapıyor siz serinkanlı olmazsanız bilerek arttırır . Artık iyice inada binmiş ve yazık değil mi evlilik bitirecek bir olay değil bırakın görsün torununu gitmeyin siz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X