gidicekse gitsin,artık dayanamıyorum..

ya arkadaşım topu topu 3 aymış,dert ettiğin şeye bak Allah aşkına
üstelik gezip tozmaya değil eğitime gidiyo,böyle kısa süreli bi ayrılık ilişkinize de soluk aldırır size de bence
yatıp kalkıp haline şükret,sevgili,nişanlı olup ayrı ayrı şehirlerde yaşayanlar varsenağlama

canım 3 aylık bır ayrılık neden sorun yaptın kı hem kendı canını sıktın hem sevgılının
bırden gelır gecer..uzulme..
hem hasretlık sevgınızı kuvvetlendırır...sevgılınınde gelecegı ıcın cok onemlı ımış gıtsın
aksıne sevınmen gerek

kızlar hepinize ayrı ayrı cevap yazmak isterim ama buna imkan yok..hepiniz çok güzel şeyler yazmışsınız..kiminiz kızmışsınız bana abarttığı için ama haklısınız gerçekten..fakat bend ememnun değilim bu tavırlarımdan inanın..ama elimde değil..2 saat önce yanından ayrıldım onun.iftar yemeği yedik..buradaki yazılanları okuduktan sonra ona destk olacağım dedim bu akşam kendi kendime .. ama yanına gidince yine yapamadım...lütfen elinden geleni yap ve burada öğren gitmemeye çalış aşkım dedim..ama bu sefer bağırıp çağırmadım en azından..of Allahım ben neden böyleyim..tekrar sağolun arkadaşlar ilgilendiğiniz için :)

ben geçen seferki gitme ihtimali konusunu hatırlıyorum sanırım. yani ay durumda başka bir arkadaş da olabilir ama senin adın tanıdık geldi arkadaşım. o zamanki düşüncelerim devam ediyor. Ayrıca iipek arkadaşımız her şeyi çok güzel özetlemiş, o konuda başka söze gerek yok.

Ben şahsen artık askerlik olsun dil kursu olsun, ayrı kalmanızın senin için çok iyi olacağını düşünüyorum. Yalnız olarak (ki manen birlikte olacaksınız, sadece mekan ayrılığı) da hayatına güzel şekilde devam ettiğini görmen ve kendine güvenmen lazım.

boşuna kendini de onu da yıpratma canım yaaa... benim sevgilim de çalışmaya istanbula gitmişti... iş bulamadı çünkü izmirde... ben de çok ağladım ona da kendime de birlikte olduğumuz günleri zehir ettim... eee noldu ? gitti... denedi bir süre ve sonra geri döndü... şimdi burda ama uzaktayken de güzeldi...

bu kadar zaman hep berabermişsiniz bence ayrı kalmanın da duygusunu yaşamalısın...
erkekler iş konusunda ilerlemek ister... o yurtdışına gitmesi gerektiğini düşünüyorsa mutlaka gidecektir... o yüzden bu aradaki zaman diliminde kötü an olmasın aranızda...

bence durumu kabul et ve ona göre planlar yapın... nasıl görüşeceksiniz... ne zaman dönecek... nerde kalacak... hatta yurtdışı olayını organize ederken yardımcı ol ... yanında olduğunu bilmek ona iyi gelecektir... sen de inan onu mutlu ettiğin için mutlu olacaksın :)

canım kendini onun yerine koysana senin böyle bir fırsatın olsaydı ne yapardın?
onunla ciddi biçimde konuş beraber bir gelecek düşünüyorsanız ne ala....ama planları başka ise sende kendine yeni bir yol çiz geçen zamanı bir daha geri getiremezsin...6 sene ciddi bir ilişkiye adım atmak için uzun bir zaman boşuna kaybedilen zaman anlamına gelmesin senin için.......

evet cnm o bende olabilirm çünkü dediğim gibi daha önce de böyle bir konu açmıştım..daha öncede gitme ihtimali oldu hatta pasaportunu almaya beraber gittik..ağlayarak gitmiştim rsmen..cafede otururken söylemişti onu bana..şoka girmiştim..ama sonra vaz geçti gitmedi..tekrar bir kursa yazılırım dedi..artık gitmicem dedi..çok sevindim..herkese söyledim , yurt dışı olayı kapandı kesin gitmiyor dedim..ama iki gün önce dururp dururken bir msj aynen şöyle'' aşkım ya şu ingilizce olayın halletmem lazım,o şirkete girmem lazım,kursa gidicem olmadı özel ders alıcam ama yine yeterli olmazsa en fazla 3 ay yurt dışı olması lazım bitanem''..hiç beklemediğim bir msj dı ve şok oldum..anında otomatikman akmaya başladı göz yaşlarım..sanki çeşmeyiaçarsınız da su akar ya onu gibi..2 gündür öyleyim...ama dün akşamdan beri birz daha rahatım..en azından artık gözümde okadar çok büyütmüyorum..tabi sizler sayesinde...Şeniz

kıvılcım arkadaşım merhaba.üzgün bir halde olmana gerçekten çok üzüldüm.canım bence kafana takma çok.hem ilişkiniz uzun bir ilişki yani başlamış değilsiniz.sonuçta ona karşı güvenin var.bence hiç kıskanma.erkekler kıskanılmayı seviyorlar ama sıkıldıklarında bunu güvensizliğe vuruyorlar.sen bana güvenmiyosun diyolar ve o zamanda iş içinden çıkılmaz bir hal alıyor.bence ona destek olur.zaten gideceği kesin değil.belkide gitmez.sen zaten gitmemesini istediğini belirtmişsin.mğmkün olduğunca burda halletmeye çalış demişsin.yani bir insan hem kursa gitcek olmadı özel ders alcak ve hala daha yetmezse yurtdışına gideyim diycek.aslında erkekleri anlamıyorum ya.valla doyumsuzlar.ne iş yapıyorki bu erkek arkadaşın?baktınki gitti kıskandığını çok belli etme.ona güven.sıkma canını arkadaşım.inan sıkıntılı haline çok üzüldüm.(beni hatırladın dimi?)

canım benim hatırlamam mı seni Şeniz senin sayende hayatımın en yiyi şeyini tanıdım biliyorsun...desteğin için çok sağol boncuğum..umarım dediğin gibi olur ve öğrenirde gitmez..erkek arkadaşım 4 yıllık işletme mezunu cnm..şuan yüksek lisans yapıyor ayrıca bi firmada açlışıyor şuan..fakat çalıştığı yerin maaşı çok iyi değil açıkcası..ve girmek istediği bi şirket var kocaelide..oranın maaşı oldukça iyi fakat orasıda uluslararası bi şirket bu nedenle de ing şart..bi torpil buldu ve ing hallettiği zaman orası garanti..yani oraya adım attığı takdirde hayatımız çok güzel olur düşüncesinde..orayı kafasına takmış birkere..çok iyi bir şirket olduğunu biliyorum ama keşke ing şart olmasa..bazen diyorum ki acaba birazda merak mı bunun ki..6 yıldır beraberiz..onu çok iyi tanıyoum ama herkes gibi oda yurt dışını merak ediyor..dil öğrenmeyi çok istediğini biliyorum ama sanırım yurt dışı sevdasıda var biraz..artık beklemekten başka çarem kalmadı..bakalım zaman ne gçstericek.sağol boncukum benim kader arkadaşım Şeniz

ha şöyle, aferin, aferin kaydirigubbakcemile5

:1hug:kıvılcım sıkma canını sen.bak 6 yıl olmuş dile kolay.bence erkek arkadaşın sizin geleceğinizi düşünüyor.hem 1 yıl bile değil.3 ay bırak gitsin.telefon var sonra nettede görüşürsünüz valla anlamazsın bile.hem zaman özlem yaratır.biz bazen erkek arkadaşımla tartışıyoruz ve 15-20 gün görüşmediğimiz konuşmadığımız oluyo.sonra barışınca herşey sanki yeni başlamışız gibi oluyor.bence bu zaman zarfında birbirinizi özlemeniz ilişkinize iyi gelecek.arkadaşın yurtdışından gelince de bence beklemeden ya nişan yapın ya da evlenin.ilişkileri çok da fazla uzatmamak lazım dimi şekercim :1hug:

ah canım bana kalsa şimdi evlenecem ama :)) beyfendinin daha askerliği var..e tabi yüksek lisansın da bitmes,i gerek..şimdide yurt dışı olayı girdi işin işine..ooof of..seneye askere gitmeden istemeye gelicem diyo yani gitmeden nişan gelincede düğün düşünüyoruz..inşallah yeni planları ortaya çıkmazsa yurt dışı olayında olduğu gibi..canım demek kavga edince 15-20 gün aramıyorsunuz..böyleelrine imreniyorum işte..nasıl dayanıyorsunuz anlamıyorum..ama böyle olmama biraz da o beni alıştırdı..biz kavga etsek telefonu kötü kapatsak yada tamam herşey bitti desek en fazla ama en fazla 2 saat sonra birimizden ilk adım gelir..benden gelmese bile ondan muhakkak gelir..barışmazsam hala trip yaparsamda kızar..yani bırak 15-20 günü biz bir gün bile ara vermedik ilişkimize..o yüzden bukadar zor geliyor işte ayrılık canım..ama dünden beri rahatım baya..arada aklıma geliyor içim bi cız ediyor ama konuyu açmıyorum artık ona..çünkü açtığımda artık sinirleniyor..sadece kursa nezaman başlıcan diye sorup duruyorum..bir an önce başlasında öğrensin istiyorum :))

Allah en kısa zamanda senin gibi sevenleri sevdiğine kavuştursun canım.bi daha hiç ayrı kalmamak üzere.dert etme.uzkata da olsa nasılsa dönücek.bu sizin geleceğiniz için önemli.kendini üzme

kıvılcım bizim durum imrenilecek bir durum değil.bence sizin yaptığınız daha güzel.dşünsene 15-20 gün birbirimizden haber alamıyoruz.o gururundan aramıyor ben ise sinirli olduğunu bildiğim için korkumdan.....ama inan çok zor oluyor.günlerce ağlıyorum bazen.hatta ayrıldık falan diyorum.ama birmüddet sonra barışıyoruz.ne o bensiz ne de ben onsuz yapamıyoruz ama kavga etmeden de yapamıyoruz :) arada böyle şeyler oluyor işte.

canım benim imrendiğim şey şu..15-20 gün dayanabilmeniz...biz kavga etsek en fazla 2 saat ayanabiliyorum hadi bilemedin 5-6 saat..ondan sonra ya arar ya da ben..yani o aramasa bile ben kesin ararım..kim suçluysa o onun sinirinin geçmesini bekler..öyle ararız..aradığı zaman eğer barışmazsam halen trip yaparsam da kızar..tabii bende kızarım :) yani bir gün boyunca ayrı kaldığımız birbirimizden haber almadığımız hiç olmamıştır..keşke dayanabilsem senin gibi aramasam yada aradığında açmasam günlerce..açmasam ki kıymetimi anlasa..böylede nasıl olsa barışcak konumuna düşüyorum..kısaca onsuzluğa alışabilsem..gördüğün gibi en fazla 2 saat dayanabiliyorum..o gittitğinde napıcam..dün akşam yine konuştuk bu konuyu..of ya..dayanamadım ben , açtım yine konuyu senağlama bir nevi başının etini yedim yine tutamadım sizlere verdiğim sözü..şimdide senaryolar yazmaya başaldım kafamda..ya bir yıl filan kalırsa diye.yeterli olmaz da bir yılı bulursa dönmesi falan f,lan d,ye saçmalamaya başladım..kafayı yiyorum ben galiba:1no2:

Sevgine aşırı derecede bağlanmışsın.Çok yanlış bu bence

Kariyeri söz konusu ve buna sabredemem diyorsun

benim sevgilim askerde ve bizde az değil 3 yıldır birlikteyiz
şimdi 15 ay ondan ayrı kalmak zorundayım
üstelik saat başı arayıp konuşma,msnde görüşme vs gibi lükslerim yok ne yazık ki..

Bencil düşünmemeye çalış onu da düşün ve kendini sınırlamya çalış
yoksa ikiniz içinde zor olur.Hakıında hayırlısı olsun

sağol canım .. haklısın.bu hayatta kimseye aşırı derecede bağlanmıcaksın..hele sevgiline hiç..ama ben okadar bağlandım ki artık çok geç..hayatın ne getireceği belli olmuyor..hiç olmadık ayrılıklar ölüm vs..bukadar bağlanınca insan bu tür ayrılıklar dünyanın sonuymuş gibi geliyor..bazen kendimi işime bile veremiyorum..of ya keşke bukadar bağlanmasaydım..zamanla alışkanlık haline dönüşüyor gerçekten..

kıyamam ben böyle aşıklara ya aynı bende öyleyim işte....
ama hayatm onun ve senin geleceğin söz konusu. hem 3 ay da öyle uzun bi süre sayılmaz. bak sevgilisi askerde olanlar var 15 ay ayrılar. o daha zor.

allah kavuştırsun,kadında temiz bir geçmiş erkekte istikbal aranır, napsın kariyer şart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…